Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2011 o 18:28, ManweKallahan napisał:

Kurde. Kupiłbym sobie Riddicka, ale od jakiegoś czasu leżą u mnie na biurku Spellforce
Universe, DoW 2 Retribution, nie dokończyłem jeszcze Planescape Torment, niedługo przyjdzie
AC Revelations a tu jeszcze w Batmana trzeba będzie zagrać. A w szkole trzeba siedzieć
czasem i do 16 i zacząć myśleć o prezentacji maturalnej na polski :/ Czemu życie jest
takie skomplikowane...

Trzeba ostrożnie, bo od takiej sytuacji blisko już do syndromu "mam mnóstwo gier, nie wiem w co grać" :). Ja tam wezmę pewnie Zimną wojnę i Tropico, bo jakichś szczególnych planów zakupowych nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak właśnie mam, pełno gier PC sobie leży a już w nie grałem a nie wiem w którą pograć raz jeszcze, a kasy na nową nie mam, i tutaj jednym ratunkiem jest pogranie na PS2, złaszcza w te dwie ostatnio kupione gry w sierpniu tego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 18:28, ManweKallahan napisał:

... Czemu życie jest
takie skomplikowane...


Nie martw się, pójdziesz na studia, to będzie jeszcze gorzej :). A jak pójdziesz do pracy, to już kaplica, pograsz dopiero na emeryturze ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 19:39, Blackhand napisał:

Nie martw się, pójdziesz na studia, to będzie jeszcze gorzej :)

Oj tam, ja okres studiów wspominam znacznie lepiej niż szkolny. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 18:10, Karpik777 napisał:

Od przyszłego czwartku w Biedronkach (9.99/sztuka):


Nas pewno kupię Tropico 3 i może DoW II, ostatnio nie zdążyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 19:39, Blackhand napisał:

Nie martw się, pójdziesz na studia, to będzie jeszcze gorzej :). A jak pójdziesz do pracy,
to już kaplica, pograsz dopiero na emeryturze ;).


Potwierdzam, studia są straszne, w kółko tylko ze znajomymi na piwo chodzę i w ogóle czasu grać nie mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę fajnych pozycji, aż strach zaglądać, bo lekko licząc z 500zł bym tam zostawił :). A jak wszedłem na drugą stronę, to się przeraziłem (

Spoiler

jak zobaczyłem dwa rzędy Bondów :)

).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 21:21, milten6 napisał:

http://www.indieroyale.com/
Paczka gier indie. Cena wzrasta wraz z ilością zakupionych sztuk więc lepiej się spieszyć.
Gdy ktoś kupuje więcej niż kwota minimalna cena maleje.
ARES, Sanctum i Nimbus mają kody do Steam.


Komuś też pokazuje że klucz do Sanctrum to duplikat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem.

1. OK, Gemini Rue ''410 - Gone'' issue *should* be resolved now - one of the mirrors had taken a turn. Get downloading!
2. Once the Steam key issue is resolved, we will be replacing all used keys in bought bundles, so everyone will definitely get keys no worries!
3. A quick note: we know Gemini Rue was just launched on Steam and we will be adding Steam keys to bundles already bought + bought in the future


Info z ich twittera.
Nie ma się czym martwić, używane klucze będą wymienione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 22:22, buggeer napisał:

Wyprzedaże świąteczne są też na gamersgate i impulse. Część gier jest taniej niż na steam.

Akurat to co mnie interesuje jest w +/- tej samej cenie. No i wolę wydać więcej (w granicach rozsądku) i mieć grę na Steamie, niż bawić się w 50 różnych klientów. Ale co kto woli ;).

Dnia 27.10.2011 o 22:22, buggeer napisał:

Co do tej paczki indie: nie wiecie kiedy dodadzą DLC do Sanctum?

Ze strony: "To say thanks, two DLC packs for Sanctum are due to appear on your key page in 24hours. When 70,000 bundles in total have been sold, a third DLC for Sanctum will be released!"

Twitter: "The two ''unlocked'' Sanctum DLCs will be available as two separate Steam codes in the next 24 hours. We''ll Tweet when they''re up!" ( http://twitter.com/#!/indieroyale)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 22:22, buggeer napisał:

Wyprzedaże świąteczne są też na gamersgate i impulse. Część gier jest taniej niż na steam.


Szczególnie zacnie prezentują się Vampire the Masquerade Bloodlines oraz Penumbra Collection (w składzie trzech części tytułu) - każde za niecałe 16 zł. Impulse podaje ceny w złotówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GOGu jest tez całkiem fajna promocja na z okazji Halloween.
Zwłaszcza dla miłośników świata World of Darkness i Wampira Maskarady =)
VTM Redemption za 2.99 USD, wychodzi dzisiejszym kursem 9zł z kawałkiem [bodajże w PP zapłaciłem dziś 9.21]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować