Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD-Action 04/2007 już wkrótce w sprzedaży!

127 postów w tym temacie

Wypasiony numer pod względem recenzji i innych tekstów. Co prawda pełniaki już trochę gorsze (ale tylko trochę!), jednak i tu nie jest źle (np. bardzo dobry Alone in the Dark). Ogólnie ten numer CDA prezentuje bardzo wysoki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten rabat do komputronika nie jest potrzebny ;) Czyzby ten gadzet to swiecaca nalepka z logo stalkera? Ciekawe jaka gra zapisala sie w historii 10/10 Cda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były super odcinek, gdyby nie te średnie pełniaki, a co do tej dziesiątki, to strzelam- C&C 3, a blisko Test Drive ;) Resident Evil będzie się wahał między 7-8, a Jade Empire między 8-9. Taka jest moja teza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 19:58, Sita napisał:

No i zaczyna się, co mięsięczne wychwalania CDA przez fanbojów... żenada...

Dla Was to ostatnio za często każdy jest fanbojem...:| Chyba jesteście jedni jedyni, którzy nie są fanbojami to dopiero żenada...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 19:58, Sita napisał:

No i zaczyna się, co mięsięczne wychwalania CDA przez fanbojów... żenada...


Mają do tego prawo ;) Ja kupuję CDA jak dają dobre gry, a jako że tym razem nie dają dobrych, to przeczytam sobie cały numer w Empiku. Taka jest moja przebiegła taktyka ;) Play''a sobie kupię, bo w SCAR''a i NeuroHunter''a jeszcze nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No brzmi smakowicie ;) Gry na CD jakieś...nietakieś, ale 10/10 w recenzjach? Fajnie ;D
PS Może ktoś wie ile i jakie były gry, które dostały w historii CDA 10/10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 20:03, ko?nik napisał:

PS Może ktoś wie ile i jakie były gry, które dostały w historii CDA 10/10?

Raczej bardzo rzadko o ile pamiętam to chyba GTA San Andreas takową ocenę dostał i to było takie 10- :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję ten numer dla Enclave - kiedyś grałem w demko i strasznie mi się podobało i dla Alone in the Dark.

Na przyszłość fajnie by było, by to zapowiedź Smugglera była pierwszym newsem o nowym CDA bo podaje całą zawartość numeru (szczególnie mi chodzi o zawartość DVD - dema)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2007 o 20:03, ko?nik napisał:

PS Może ktoś wie ile i jakie były gry, które dostały w historii CDA 10/10?


Pzrypominam sobie jeszcze Heroes of Might and magic 3 dostał 10 :D

Aco do recek , to moim zdaniem Test Drive U. Dostało 10/10 a blisko tego bylo Jade Empire (kupuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 20:03, KannX napisał:

Mają do tego prawo ;) Ja kupuję CDA jak dają dobre gry, a jako że tym razem nie dają dobrych,
to przeczytam sobie cały numer w Empiku. Taka jest moja przebiegła taktyka ;) Play''a sobie
kupię, bo w SCAR''a i NeuroHunter''a jeszcze nie grałem.


Mam DOKŁADNIE taką samą metodę... jeśli kupie ten CDA to dla Tipsomaniaka 2007 {mam nadzieje że nie jest zawalony cały tipsami w czasach gdy ludzie mają dostęp do internetu, tylko czymś ciekawym}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał! CDA jak zwykle zachwyca ilością gadżwtów. Numer obowiązkowy(jak każdy inny). Tylko ciekawi mnie po co poradnik do Jade Empire skoro każdy kto ma oryginał, tam juz jest dorzucony. Po za tym najlepiej zapowiadają się recenzje. No i chyba według mnie najlepsza okładka od wielu od jaka była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze! Wiedźmin na okładce! No to już kompletnie sobie umysł na Sapkowskiego nastawię! (od nowa czytam całą sagę Wiedźmina, 2,5 tomu w trzy dni, polecam!) a jak już dadzą go na plakacie, jak już będzie premiera (jeśli pójdzie na mym gracie) to sam sobie włosy na biało przefarbuję, włoże skórę i zacznę miecz na plecach nosić... :D A i Tomb Raider Chronicles... oj, ucierpi moja edukacja w tym roku, oj ucierpi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mmmmm... Wreszcie coś o Geralciku, i to temat numeru! :) W środę dzień wagarowicza, więc będzie co czytać podczas "spacerku" ;P... Jak dla mnie CDA mogłoby kosztować nawet stare 18,90 czy tam 19,90 - to pisemko wg. mnie poprostu jest tego warte! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować