Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Jejku! Ale wielka kolekcja! A ponadto jestes GRAJĄCĄ DZIEWCZYNĄ!!! Myślałem że takie wyginęły w naszym kraju! Gratuluje kolekcji. Widać że lubisz wszystkie gatunki (tak jak ja), masz tesz gry na konsole (tak jak ja), i masz HEAVY METAL FAKK 2!!!!!!!!!!!!! :-) Jezu chryste, ja kocham tę gre!!!. A tak ogólnie to masz już chłopaka :-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja bardzo duża, różnorodna i w większości są tam naprawdę wartościowe tytuły. (Simsy...ehhhh ;)). Mnie najbardziej spodobała się chyba kolekcjonerka Gothica 3 jeżeli dobrze widze. Gratuluje kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze na wasze gierki i zastanawiam sie czy ktos z was by sie za jakas nie zamienił? Ja tez mam pare super fajnych tytułuw dlatego pisac na gg 11923122!!!! Chetnie sie po wymieniam!!! A tak wogole to wszyscy macie super gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 14:41, mara130 napisał:

Widzę, ze żadna dziewczyna nie pokazała swojej kolekcji (w każdym razie nie widziałam),
tak więc zapraszam do obejrzenia mojej
Na 1 zdjęciu gry, których prawie nikt nie lubi
Na zdjęciu 2 trochę gier z tanich serii
Na zdjęciu 3 dwie dość popularne serie gier strategicznych
Na zdjęciu 4 trochę gier strategicznych
Na zdjęciu 5 parę przygodówek
Za chwilę dalsza część


Gdyby nikt nie lubił Simsów, to po co by robiono dodatki? Szczerze ich nie cierpię, ale jednak jest na nie popyt na rynku...
Co do publikowania kolekcji przez dziewczyny - Magwisienka swoją umieszczała.
Co do kolekcji - mi się akurat średnio podoba. Nie znaczy to jednak, że jest zła - masz po prostu inny gust ode mnie. Plus za Heroes''y, ale wielki minus za prawie całkowity brak podstawowych RTS-ów - gdzie CoH, gdzie DoW?
AoE III jak dla mnie to za łatwa gra. Zero strategii, tylko bezmyślne posyłanie wojsk.
RPG-i świetne. Reszta mnie nie bardzo interesuje, więc nie oceniam ^^
A tak na koniec to powiem tyle, że mi by było na to wszystko szkoda pieniędzy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co przykuło moją uwagę - Premierowe Wydanie Mafia: The City of Lost Heaven - dlatego że to moja ulubiona gra.

Małe pytanie - Co oprócz CD i instrukcji było w premierówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2008 o 15:18, Oskar24 napisał:

A tak na koniec to powiem tyle, że mi by było na to wszystko szkoda pieniędzy ;P


Z tym zgodzę się w 100%. A szczególnie na Simsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 15:42, Patryk Mogilno napisał:

Oto moja skromna kolekcja co o niej sadzicie?


Aż taka skromna to nie jest. Hitów może nie ma ale co najmniej dobre tytuły. Mnie się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, po prostu szczena w dół. TAKA kolekcja, same dobre i znane tytuły, do tego na różne platformy, ale przede wszystkim ta kolekcja jest OGROMNA. I jeszcze jesteś grającą dzieczyną... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 15:42, Patryk Mogilno napisał:

Oto moja skromna kolekcja co o niej sadzicie?


Nawet fajna tylko zdjęcie za małe ale co do kolekcji widzę tu Swat wraz z dodatkiem gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 14:49, mara130 napisał:

mara130

bardzo mnie ciekawi ogromna liczba takich "ekskluzywnych" i zaje*&# wydań gier... pomijam to, że jesteś dziewczyną, bo sądzę, że grać każdy może, a ty tą kolekcją bijesz niejednego gracza na głowę!! w tym mnie...:D

to powiem bez najmniejszych skrupułów: NAJŁADNIEJSZA KOLEKCJA JAKĄ WIDZIAŁEM!! są w niej najlepsze tytuły jakie mogły by się w niej znaleźć, a do tego w unikatowych i przepięknych wydaniach!
Pomijam też simsy, ale jednak to jest też gra, która ma fanów jak i zwolenników tak jak każda inna...

Dobra... nie będę pisał więcej, bo nie ma po co... TO PO PROSTU JEST SUPER KOLEKCJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się