Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Co tam gry (THAW i Mediewal tez bym chcial) mi sie bardziej podoba ten zielony stwór, mam nadzieje ze jeszcze mają - jak tak to skladam zamowienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 17:58, Mroczny Rev napisał:

Mroczny Rev

(...)

Niezłe te nowe tytuły. Zazdroszczę Ci najnowszego Tony''ego Hawk''a :( Ja miałem go w lutym, edycja premierowa (w zasadzie Fajna Cena), ale musiałem go wymienić bo gra się zacinała bez powodu. A pomoc techniczna CDP nie pomogła ;(
U mnie też miejsce na półce się skończyło. Choć dzisiaj jak kilka gier schowałem w inne miejsce to jeszcze jest miejsce na 1-2 dvd boxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lak5

Czas na moją kolekcje pare tytułów doszło :)

BY LAK5

Oto skład :
1. Gothic 3 EK (1303/2000)
2.Diablo II + Pan Zniszczenia
3. Gothic 2
4. Worms Forts: Oblężenie
5. Tony Hawk''s American Wasteland
6. Saga Heroes of Might and Magic I-III
7. Homeworld 2
8. Sacres +
9. Salambo
10.Piraci z Karaibów
11. Spell Force 2 Shadow Wars EN
No to tylko tyle :(

20070530201552

20070530201622

20070530201709

20070530201822

20070530201931

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 20:20, Lak5 napisał:

Lak5

Czas na moją kolekcje pare tytułów doszło :)

BY LAK5

Oto skład :
1. Gothic 3 EK (1303/2000)
2.Diablo II + Pan Zniszczenia
3. Gothic 2
4. Worms Forts: Oblężenie
5. Tony Hawk''s American Wasteland
6. Saga Heroes of Might and Magic I-III
7. Homeworld 2
8. Sacres +
9. Salambo
10.Piraci z Karaibów
11. Spell Force 2 Shadow Wars EN
No to tylko tyle :(


No no no EK Gothica 3 D2, NWN ,HoMM.Może kolekcja ogromna niejest zato tytuły zacne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 20:20, Lak5 napisał:

BY LAK5


(...)

wiesz co widać ze nie kupujesz kadząc nacisk na ilość, ale jakość i dobrze... tyle ze w sumie to jest jeszcze wiele świetnych gier których nie masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja nie za duża, ale bardzo dobra. Sporo świetnych tytułów :)

A teraz do wszystkich, którzy pytali o zielonego stwora. Nie mam pojęcia czy to prezent od CDP, czy od kogoś innego, ale to jest super! :P Można z tym sporo zrobić, bo żabka ma w sobie aż 5 magnesów :) U mnie zajęła honorowe miejsce na biurku i wspomaga mnie w graniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem niezdecydowany.Ponownie wracam do zbierania gier ze starszym.Tak oddzielnie było,tak..dziwnie ;p
Co do gier PS2.Pożyczone(dla mnie)to-NFS:U2,GT 4 i 3 i kody do GT4.Przed chwilką przyszedł Baldur''s.Gry PC.Pożyczyłem Wahammer 40k Złota Edycja(te 3 gry w złotym pudełku),Ojca chrzestnego,Carbona.Sprzedałem-CoH przed chwilą na Allegro(ostatnie zdjęcie ;).Przyjdzie do mnie w piątek z gram.pl Stubbs the Zombie i The Punisher,Zamawiam za 4 dni GTA Trylogię i czekam na Juiced z Extra Klasyki NeXt(CDP,kiedy to jdzie??).Całkiem przyzwoita kolekcja ;)

KOMENTUJCIE!

20070530205414

20070530205606

20070530205745

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam skromną kolekcje i niektóre tytuły to raczej średniaki. Dziś doszly do mnie 3 gry widoczne na tym zdj. a mianowicie :
THAW, SWAT IV, SpellForce. Czekam na wakacje wtedy to sobie w nie pogram :P A teraz zbieram na STALKERA oraz TDU, chyba pójdzie na moim kompie 800mHz :P ? A tak serio to grać będę u dziadka którego kompa ma 3.6gHz, wieć :P.....
A na 2-gim zdjęciu żyrafa którą dostałem wraz z przesyłką.

20070530211230

20070530211314

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również otrzymałem taką zieloną żabę:) Zamówiłem sobie THAW i NFS:MW i w paczce był mały przezent (to już 2 prezent jaki otrzymałem w paczce, wcześniej była książka)

20070530213453

20070530213507

20070530213522

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 21:06, NyGgA MiLy napisał:

Jestem niezdecydowany.Ponownie wracam do zbierania gier ze starszym.Tak oddzielnie było,tak..dziwnie
;p
Co do gier PS2.Pożyczone(dla mnie)to-NFS:U2,GT 4 i 3 i kody do GT4.Przed chwilką przyszedł
Baldur''s.Gry PC.Pożyczyłem Wahammer 40k Złota Edycja(te 3 gry w złotym pudełku),Ojca chrzestnego,Carbona.Sprzedałem-CoH
przed chwilą na Allegro(ostatnie zdjęcie ;).Przyjdzie do mnie w piątek z gram.pl Stubbs the
Zombie i The Punisher,Zamawiam za 4 dni GTA Trylogię i czekam na Juiced z Extra Klasyki NeXt(CDP,kiedy
to jdzie??).Całkiem przyzwoita kolekcja ;)

KOMENTUJCIE!


no ładna ładna kolekcja szczególnie oblivion i z tego co widzę to chyba premierówka sacred. tez bym zrobił zdjęcia ale nie bardzo mam czym chyba że telefonem...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czym przejawia się wartość kolekcjonerska tego wydania Splinter Cell? Sam mam 3 części tej gry i zastanawiam się co tracę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 21:38, shinian napisał:

W czym przejawia się wartość kolekcjonerska tego wydania Splinter Cell? Sam mam 3 części tej
gry i zastanawiam się co tracę:P


Tracisz niewiele:P W pudełku znajdują się 3 płyty DVD z 3 pierwszymi częściami Splinter Cell''a, 1 DVD z bonusami (tapety i inne pierdoły:P), instrukcje do każdej z gry, gruby (328 str.) poradnik do każdej z gier. Ja wybrałem tą wersję kolekcjonerską bo chciałem kupić wszystkie 3 części za jednym razem. A do tego ładnie pudełko się prezentuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 21:06, NyGgA MiLy napisał:

Jestem niezdecydowany.Ponownie wracam do zbierania gier ze starszym.Tak oddzielnie było,tak..dziwnie
;p
Co do gier PS2.Pożyczone(dla mnie)to-NFS:U2,GT 4 i 3 i kody do GT4.Przed chwilką przyszedł
Baldur''s.Gry PC.Pożyczyłem Wahammer 40k Złota Edycja(te 3 gry w złotym pudełku),Ojca chrzestnego,Carbona.Sprzedałem-CoH
przed chwilą na Allegro(ostatnie zdjęcie ;).Przyjdzie do mnie w piątek z gram.pl Stubbs the
Zombie i The Punisher,Zamawiam za 4 dni GTA Trylogię i czekam na Juiced z Extra Klasyki NeXt(CDP,kiedy
to jdzie??).Całkiem przyzwoita kolekcja ;)

KOMENTUJCIE!


Świetna kolekcja :-) Czemu sprzedałeś CoH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2007 o 21:50, master matrox napisał:

Świetna kolekcja :-) Czemu sprzedałeś CoH?



Żeby mieć GTA Trylogię i Juiced albo jakąś inna grę ;).Poszła w 1 minutkę.Puściłem Kup Teraz za 35 złotych.Miałem ją z Allegro,ale za 45 złotych ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 21:13, kondzioff napisał:

Ja mam skromną kolekcje i niektóre tytuły to raczej średniaki. Dziś doszly do mnie 3 gry widoczne
na tym zdj. a mianowicie :
THAW, SWAT IV, SpellForce. Czekam na wakacje wtedy to sobie w nie pogram :P A teraz zbieram
na STALKERA oraz TDU, chyba pójdzie na moim kompie 800mHz :P ? A tak serio to grać będę u dziadka
którego kompa ma 3.6gHz, wieć :P.....
A na 2-gim zdjęciu żyrafa którą dostałem wraz z przesyłką.


Niezła kolekcja :)

Dnia 30.05.2007 o 21:13, kondzioff napisał:

Kasendrol


Zazdroszczę Ci LEK Splinter Cella :) I jak, podoba Ci się to wydanie?

Co do prezentów - ja w paczce od Cenegi, która doszła w poniedziałek znalazłem książkę. Cena przesyłki była obniżona. A i jeszcze smycz była :D Ale to wszystko za to, że czekałem prawie tydzień na przesyłkę. Po prostu przeoczyli ją, ale dali gratisy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się