Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2007 o 10:21, Orteos napisał:

z tej smyczy wnioskuje ze bbyles na koncercie w chorzowie, ja tez tam bylem


Byłem, koncercik był na prawdę fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 21:12, Adas69 napisał:

sory za drugi post, ale czy byles na RHCP w chorzowie? bo tam rozdawali takie same smycz^^


Owszem byłem, co prawda jakimś olbrzymim fanem RHCP nie jestem ale ogólnie lubię dobrą muzę i koncerty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak patrzę na te wszystkie świetne kolekcje(np. twoją) to mi sie źle robi, ja mam taką malutką. Chętnie bym odhaczył ten temat ale jestem od tego uzależniony xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 23:01, Viper napisał:

> sory za drugi post, ale czy byles na RHCP w chorzowie? bo tam rozdawali takie same smycz^^


Owszem byłem, co prawda jakimś olbrzymim fanem RHCP nie jestem ale ogólnie lubię dobrą muzę
i koncerty:)



mam tak samo... hehe koncercik byl wypas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duża kolekcja :) A raczej powinienem powiedzieć, że bardzo duża :) Same dobre tytuły, Edycje Kolekcjonerskie, a przede wszystkim, wszystko jest ładnie poukładane :) Gratuluję i zazdroszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olbrzymia kolekcja, wiele dobrych gier. Widzę, że masz Sin Episodes. Co myślisz o tej grze? Warto ją kupić? Ostatnio mnie ona kusi, a widziałem ją w MM za 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie... Tzn. to zależy, jeżeli chcesz mieć "niedokończoną grę", której nigdy jej nikt już chyba nie dokończy (studio zostało kupione przez pewną firmę i teraz robi tylko "casuale"). Ja wolę się o tej grze za bardzo nie wypowiadać, ponieważ takowej nie mam, ale samo "Episodes" powinno Cię odstraszyć... W ogóle nie podoba mi się praktyka niektórych firm co do gier wydawanych "w częściach", takie zdzieranie kasy może sprawdzić się w UK, w USA, we Włoszech i gdziekolwiek indziej, ale nie u nas :) Na twoim miejscu poszukałbym jakiegoś dobrego FPSa (jeżeli o to Ci chodzi) w ofertach Cenegi/CD Projectu (z Cenegi jest Max Payne 2, Far Cry, Deus Ex i wiele wiele więcej z tych tańszych serii). Z CDP możesz kupić Tribes: Vengeance, Delta Force (chyba jeszcze to sprzedają :P) i kilka innych. Więcej nie pomogę, bo nie wiem w jakich klimatach lubisz grać, ale podałem Ci przynajmniej kilka alternatyw.

Co do tematu: Ostatnio coś mało zdjęć dochodzi :P A twoją kolekcję Viper już komentowałem, double-ować nie będę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 10:40, Mac Cry napisał:

Olbrzymia kolekcja, wiele dobrych gier. Widzę, że masz Sin Episodes. Co myślisz o tej grze?
Warto ją kupić? Ostatnio mnie ona kusi, a widziałem ją w MM za 50zł.


Mnie osobiście Sin Episodes się podobał, co prawda gierka jest bardzo krótka i faktycznie nie dokończona ale gdy ją kupowałem miałem nadzieję na następne epizody ale jak widac chyba się nie doczekam:/
Jeżeli masz gry które Wayzin polecił to możesz sobie sprawic Sin''a bo jest to dobra zabawa na około 5 godzin, jeżeli nie masz to faktycznie nie kłopocz się Sin''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 10:50, Wayzin napisał:

Co do tematu: Ostatnio coś mało zdjęć dochodzi :P A twoją kolekcję Viper już komentowałem,
double-ować nie będę :P


Jak już dorwałem się do cudzego cyfraka to musiałem się pochwalic swoją kolekcją:)
Szczerze mówiąc nie spodziewałem się tak dużego odzewu ludzi, nawet nie sądziłem że ktoś poza mną jeszcze zagląda do tego tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 09:05, Viper napisał:

Reszta mojej kolekcji...czy raczej to co było zasłonięte na pierwszym zdjęciu:)

Viper

o matko...robi wrażenie. Czy każdą grę przeszedłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę zrobić zdjęcia bo nie mam aparatu ale mogę powiedzieć jakie mam gry w oryginalnych pudełkach.
-LOTR Bitwa o Śródziemie
-Diablo II + LoD
-Heroes III Złota edycja
-Heroes IV Złota edycja
-Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay
-Świątynia Pierwotnego Zła
-ToCA Race Driver
-Disciples II: Powrót Galleana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak gra się w Halo 2 i Forza Motosport 2? Był to opłacalny zakup? Bardzo nie-nextgenowo wyglądają na x360? Gra ktoś w to jeszcze na multiplayerze? No i czy nie posiadasz informacji o działaniu tych gier na monitorach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się trochę zdziwiłeś:D Bardzo dużo tu ludzi przychodzi, wypatrując kolejnych, którzy dadzą zdjęcia. Wtedy tony ocen dot. kolekcji przetaczają się przez rozległe pastwiska stron tematu:)) Ja akurat mogłem już dawno zamieścić, ale jakoś dopiero niedawno mnie zanęciło, żeby pokazać swoją "skromną" kolekcję. Mała może nie jest, w sam raz (choć twoja jest większa). Ale trzeba cenić to, co się ma :)

@werbenis - a czy to ważne? to pytanie było hmm... mądre, bo chyba nikt by nie przeszedł takiej ilości gier przez całe swoje krótkie życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się