Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2007 o 18:45, Cadd napisał:

Cadd

moja kolekcja sie rozrosla ostatnimi czasy, tak to jest jak sie prauje i mieszka z rodzicami,
na cos trzeba wydac :)

wiedzmin oczywiscie czeka na reszte kompanow z pudelka EK, a Fable jest prosze panstwa do
sprzedania (tzn. zalezy za jaka kwote), jesli bedzie kilku chetnych to moge na allegro wystawic,
cobyscie sie mogli policytowac :)

O stary!! Kolekcja- marzenie (nie czepiać się) gdyby nie gothic 3 bo wg mnie jakis zbyt przereklamowany (bardzo dobre słowo ktos wczesniej podal na okreslenie tego) a tak naprawde to tylko taki sobie ale wracajac do kolekcji to super!! Bardzo mi się podobają te EK a szcezgólnie HoMM 5 i PoP choć niektóre zwykłe edycje czasem mają lepszą zawartość, ale jest ładny i FABLE oraz NW2 no o Wiedźminie chyba nie trza mówić. Poza tym ekstra Herosy IV AoE # (super gra) i ten KUFEL (pewnie się piwko przelewa :D ) No i samochodówki TDU i Toca 3.
Mam też kumpla, który tak kolekcjonuje BG ma już po kilka wydań każdej części ale super pudełkowe wydania Diablo 2 i Warcrafta (wczoraj kupiłem sobie koszulkę Warcrafta III) ogólnie CHYBA NAJLEPSZA KOLEKCJA JAKA WIDZIALEM W TYM TEMACIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 18:45, Cadd napisał:

Cadd

No bardzo ładna kolekcja.
Może nie jest ogromna, ale jakość świetna.
Fajne EK, widać, że fan cRPG.
Ale największy szacun ode mnie masz za premierówki wszystkich BG i P:T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
WOW to jest dopiero fajna kolekcja :) Never Winter Nights 1, Never Winter Nights 2 , Gothic 3 Edycja Kolekcjonerska , Wiedźmin , Fable widać że bardzo lubisz gry RPG ale nie zabrakło także gier strategicznych :) - Heroes V Edycja Kolekcjonerska , Age of Empires Edycja Kolekcjonerska, oraz dużo gier tych starszych (w dużych pudłach ) powiem ci to komu nigdy nie powiedziałem w tym temacie - Chciałbym mieć taką kolekcję jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za slowa uznania, ciesze sie ze sa ludzie ktorzy rozumieja idee kolekcjonowania gier (dla innych to tylko graciarnia :/)

Hm, jakos nikt nie wspomnial o zielonej skrzyneczce na naboje, ona tez tam bez powodu nie stoi :)

BG1 to byl moj pierwszy orginal, wiec mam do niego szczegolny sentyment, zreszta dzieki niemu przeczytalem sporo ksiazek z Forgotten Realms, teraz juz wyroslem z takiej literatury (nadal lubie fantasy czytac ale powazniejsze), ale i tak milo wspominam taki Piecioksiag Cadderly''ego, co widac po moim nicku :)

pewnie gdyby nie praca i studia to bym sie nie mogl przed jeszcze wieksza ilosc gier powstrzymac, ale one jednak sporo czasu zabieraja, wiec trzeba dawkowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mnie oczy nie mylą czy to Edycja Kolekcjonerska Heros III ? Jeśli tak to czy możesz napisać co tam było i (najlepiej) zrobić zdjęcie (chociaż samego opakowania jeśli w środku były tylko gry...) ? Bo z chęcią sobie przypomnę co tam było (kiedyś kupiłem, ale byłem młody i głupi i tylko gry zostawiłem :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 17:11, Cadd napisał:

> To co? Wystawisz na Allegro Fable do sprzedania? Czy może już nie aktualne?

aktualne, a mozesz podac gg, moze sie obejdzie bez allegro

Ja tez byl bym chetny o to moje GG 3967580.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 18:45, Cadd napisał:

Cadd

moja kolekcja sie rozrosla ostatnimi czasy, tak to jest jak sie prauje i mieszka z rodzicami,
na cos trzeba wydac :)


Szczerze podziwiam za to, że masz tyle wersji boxowanych razem w tymi pięknymi, kartonowymi pudłami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 17:17, Bambadil napisał:

Czy mnie oczy nie mylą czy to Edycja Kolekcjonerska Heros III ? Jeśli tak to czy możesz napisać
co tam było i (najlepiej) zrobić zdjęcie (chociaż samego opakowania jeśli w środku były tylko
gry...) ? Bo z chęcią sobie przypomnę co tam było (kiedyś kupiłem, ale byłem młody i głupi
i tylko gry zostawiłem :/).


hm, raczej nie jest to EK, zreszta pamietam ze kupilem to chyba za 50zl jak zamawialem Homm4, nic w srodku nie bylo,, gole pudlo, jedynie plytki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje gg to 6937086, z tym, że na komputerze, z którego przez kilka dni będę korzystał (szkoła, koledzy odpadają - choroba) są poblokowane chyba wszystkie porty (80 i 8080 ocalały), a więc komunikatory nie działają (a ja nic nie mogę zdziałać, gdyż nie jestem adminem). Może jednak wystawiłbyś na Allegro? Jest dużo chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 17:17, Zagul napisał:

> > To co? Wystawisz na Allegro Fable do sprzedania? Czy może już nie aktualne?
>
> aktualne, a mozesz podac gg, moze sie obejdzie bez allegro
>
Ja tez byl bym chetny o to moje GG 3967580.


to moze ja swoje podam i chetnych zapraszam do skaldania ofert na gg 301341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 17:34, Ciachoo666 napisał:

Moje gg to 6937086, z tym, że na komputerze, z którego przez kilka dni będę korzystał (szkoła,
koledzy odpadają - choroba) są poblokowane chyba wszystkie porty (80 i 8080 ocalały), a więc
komunikatory nie działają (a ja nic nie mogę zdziałać, gdyż nie jestem adminem). Może jednak
wystawiłbyś na Allegro? Jest dużo chętnych.


masz racje, chyba tak bedzie najlatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 17:38, Cadd napisał:

masz racje, chyba tak bedzie najlatwiej

Jak już wszystko będzie gotowe, to daj linka. Najlepiej na forum (tylko, że może być to traktowane jako oferta, a więc złamanie regulaminu) albo na maila/gg. Jak dasz w podpisie, to moderator nie powinien się przyczepić (dużo osób tak robi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 17:43, Ciachoo666 napisał:

> masz racje, chyba tak bedzie najlatwiej
Jak już wszystko będzie gotowe, to daj linka. Najlepiej na forum (tylko, że może być to
traktowane jako oferta, a więc złamanie regulaminu
) albo na maila/gg. Jak dasz w podpisie,
to moderator nie powinien się przyczepić (dużo osób tak robi).


myslalem ze jestem wmiare inteligentny, ale to dodanie opisu mnie pokonalo, nie mam pojecia gdzie to zrobic :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 18:00, Cadd napisał:

myslalem ze jestem wmiare inteligentny, ale to dodanie opisu mnie pokonalo, nie mam pojecia
gdzie to zrobic :|


Pod tym, jak wpisujesz treść tekstową posta to na dole masz napis Podpis i miejsce do wpisania owego ;-)

Tam, gdzie masz napisane Cadd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 18:09, Mr.M napisał:

> myslalem ze jestem wmiare inteligentny, ale to dodanie opisu mnie pokonalo, nie mam pojecia

> gdzie to zrobic :|

Pod tym, jak wpisujesz treść tekstową posta to na dole masz napis Podpis i miejsce do
wpisania owego ;-)

Tam, gdzie masz napisane Cadd :)


hehe :)

dziwacznie dosyc, zamiast gdzies ustawieniach konta, zeby na stalo bylo, aha ten podpis pewnie teraz juz sie sam bedzie pojawial tajka jaksie pojawial Cadd, ok niech bedzie, ale i tak dziwnie :)

no wiec link do aukcji w podpisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2007 o 18:34, Cadd napisał:

no wiec link do aukcji w podpisie


kupiłbym, ale po zakupie nowej konsoli (Wii ^^) nie mam pieniędzy nawet na dodatkowy, klasyczny pad do konsoli ;D
A właśnie, już niedługo kolejna fotka gier (6) na Wii właśnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się