Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2008 o 20:28, Kakashi Hatake napisał:

Oto zdjęcia mojej kolekcji .
od lewej płytki z gazet,premierówki,tańsze serie,gry PSP,gry XBOX 360,


Kakashi Hatake


Kolekcja jak dla mnie , dobra , szczególnie gry na Pc mi się podobają , najbardziej TDU , Wiedźmin i Mass Effect . Skąd wyrwałeś premierówkę Dark Of Messiah ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 20:33, heaton 1992 bdg napisał:

> Oto zdjęcia mojej kolekcji .
> od lewej płytki z gazet,premierówki,tańsze serie,gry PSP,gry XBOX 360,
>
>
> Kakashi Hatake
>
>
Kolekcja jak dla mnie , dobra , szczególnie gry na Pc mi się podobają , najbardziej TDU
, Wiedźmin i Mass Effect . Skąd wyrwałeś premierówkę Dark Of Messiah ?


na allegro używaną kupiłem za 15,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 20:28, Kakashi Hatake napisał:

Oto zdjęcia mojej kolekcji .
od lewej płytki z gazet,premierówki,tańsze serie,gry PSP,gry XBOX 360,


Kakashi Hatake


Opina kolekcji konsolowej:
Gears of War - co jakc o swietny tytul! Szkoda ze go nie ma na Ps3.
Assasin Creed - chcialbym miec ale nie wiem czy znajde pieniadze. Moze kupie kiedys tanio na allegro.
Call of Duty 3 - Kolejny dobry tytul, ja prawdopodobnie kupie CoDa 5, sie zobaczy jeszcze jak z kasa bede stac :)
Orange Box - coz tez myslalem zeby kupic ten tytul na konsoli ale chyba jego miejsce zastapi Battelfield: Bad Company.
B:Paradsie - wole chyba Gran Turismo ale tytul dobry.
DMC4 - nie gralem, ale chyba obecnie najlepsza sieczka na konsole :)
Naruto - eee sa lepsze gry do kupienia zamiast tego.
GTA IV - mistrz gra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 19:36, garrick napisał:

Wiesz mam wrażenie, że ludzie uważają twoje gry za słabe tylko dlatego, że masz dużo
perełek nieznanych ;P... Ja tak nie uważam, bo pewnie byś w nie nie grał gdyby cieniutkie
były ;P. Tak btw. skąd ty je bierzesz :D?

nie powiem, że mam i słabe tytuły ale zawsze chcę sam to ocenić z mojego punktu widzenia a zawsze mniejszy ból, że za nie zapłacę małe pieniądze,
co do źródła (tych nie wydanych w Polsce) to przy okazji pobytu w pobliskim Libercu, Cottbus(MM), Guben, raz pod Berlinem(Media Markt), Görlitz no i Ebay, i Allegro(dużo Polaków za granicą to coś przywożą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 20:28, Kakashi Hatake napisał:

Oto zdjęcia mojej kolekcji .
od lewej płytki z gazet,premierówki,tańsze serie,gry PSP,gry XBOX 360,


Kakashi Hatake


No pięknie pięknie nie jest to co prawda taka duża kolekcja, ale dużo bardzo dobrych tytułów i jak na gry konsolowe całkiem nieźle ;). Przecież wiadomo, że zawsze były droższe, ale widać, że dla takich tytułów warto wydać pieniądze na Xboxa i gry ;D. Przynajmniej pewność, że gra się nie zatnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, weź się opanuj ! ;/ Ten temat nie polega na pisaniu "gratuluję tej i tej gry", "ładna kolekcja" etc. ;/ Rozumiem, można czasem skomentować jakąś kolekcję, ale nie każdą nową fotkę ;/

Dnia 12.08.2008 o 20:33, heaton 1992 bdg napisał:

Skąd wyrwałeś premierówkę Dark Of Messiah ?


Gra ma 2-3 lata (dokładnie nie pamiętam) więc nie trudno dostać edycję premierową...

A żeby już nie odbiegać za bardzo od tematu napiszę, że niedługo powinienem dodać kilka fotek (EK ME, ES AitD i kilka innych gier ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 21:05, Bambadil napisał:

Człowieku, weź się opanuj ! ;/ Ten temat nie polega na pisaniu "gratuluję tej i tej gry",
"ładna kolekcja" etc. ;/ Rozumiem, można czasem skomentować jakąś kolekcję, ale nie każdą
nową fotkę ;/

> Skąd wyrwałeś premierówkę Dark Of Messiah ?

Gra ma 2-3 lata (dokładnie nie pamiętam) więc nie trudno dostać edycję premierową...

A żeby już nie odbiegać za bardzo od tematu napiszę, że niedługo powinienem dodać kilka
fotek (EK ME, ES AitD i kilka innych gier ;])

Pogratulować kolekcji można , nie napisałem tylko , że świetne gry i tylko to , więc to żaden spam , nie tylko ja oceniam większość kolekcji a żeby nie było , że nie na temat , to już jutro powinienem dodać fotki nowych gier .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 21:12, heaton 1992 bdg napisał:

Pogratulować kolekcji można


Teoretycznie można, praktycznie już nie ;] Nazwa tematu nie brzmi "KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA! 1 osoba dodaje fotkę 50 pisze, że fajna kolekcja!" ;]

Dnia 12.08.2008 o 21:12, heaton 1992 bdg napisał:

nie napisałem tylko , że świetne gry i tylko to ,


Mi chodzi o ogół twoich postów, nie o konkretnego -_-
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=17121
http://forum.gram.pl/fo rum_post.asp?tid=2037&pid=17122
(zauważ, że to są posty jeden pod drugim i to do tej samej osoby -_-)

Dnia 12.08.2008 o 21:12, heaton 1992 bdg napisał:

więc to żaden spam ,


Patrz nazwa tematu...

Dnia 12.08.2008 o 21:12, heaton 1992 bdg napisał:

nie tylko ja oceniam większość kolekcji a żeby nie było


Wiem, ale chyba tylko ty komentujesz KAŻDĄ (może jeden wyjątek się znalazł...) nową fotkę (ewentualnie zestaw fotek jednego forumowicza) ;/
Ps. Ja kończę bo jeszcze modek tu wpadnie...

EDIT: Ech...niestety jeden link się "rozczłonkował" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ;). Teoretycznie powinno się móc skomentować każdą kolekcję oczywiście powinno to polegać na nieco dłuższej wypowiedzi typu 2-3 zdania, by opisać co się, np. podoba w danej kolekcji..., ale prawda
Do Heatona:
Stary weź opanuj się tak jak napisałem wyżej jeśli chcesz oceniać czyjąś kolekcję to pisz z sensem... i nie pisz tylko dlatego by nabić posta... fajnie, że piszesz ich dużo, a szybko wcale nie awansujesz na brygadzistę -.- prędzej Cie ktoś zdegraduje ;).

Był jeszcze kiedyś Zagul, ale on chyba już mniej tak pisze ;P (sory Zagul, ale taka prawda nie bierz tego do siebie za to lepiej wykorzystaj w przyszłości) strasznie dużo komentował w stylu gratuluje kolekcji, a raz mnie rozwalił czymś takim...
Koleś kupił sobie NBA live na psp, a ten:
"O NBA nic nie powiem, bo nie grałem na PC, a tym bardziej na PSP." I nic więcej -.-
Sory, ale to już był zwyczajny spam... Powiem szczerze mi też zdarza się pisać króciutkie gratuluje kolekcji, ale ostatnio jednak staram się napisać o 2,3 zdania więcej by nikt się nie przyczepił... ;P
No nic mam nadzieje, że bana ani nic nie dostanę
Ps. Nie miałem zamiaru nikogo obrażać ;D
Ps2. Tak na temat ^^. Jutro najpewniej dotrze do mnie NBA2k8 na Ps2 dołożę grę do kolekcji i wstawię zdjęcie... niestety części gier nie mam... Po pożyczałem (nie za kasę ;P) kolegom i teraz żałuję, bo może tak być, że nigdy ich nie odzyskam ;(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 11:11, Aragloin napisał:

Aragloin
Nabytki z ostatnich dwóch miesięcy.

No fajne nabytki masz w co pograć i poczytać :0 Najlepiej wygląda W3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 11:11, Aragloin napisał:

Aragloin
Nabytki z ostatnich dwóch miesięcy.

Chętnie zobaczyłbym KotOR''a - nigdy nie grałem, podoba Ci się? I jeszcze mógłbym zagrać w MoH''a. Ale czemu do tego wątku wrzucasz zdjęcie z książkami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 11:53, kitek0101 napisał:

> Aragloin
> Nabytki z ostatnich dwóch miesięcy.
Chętnie zobaczyłbym KotOR''a - nigdy nie grałem, podoba Ci się? I jeszcze mógłbym zagrać
w MoH''a. Ale czemu do tego wątku wrzucasz zdjęcie z książkami? :)

No, odzielnego nie zrobiłem. :) A KotORy oba- na równi z BGII najlepsze cRPG w historii. Tyle, że dwójka jest po angielsku( ale jest polonizacja nieoficjalna za ok. 4 zeta na www.kotor2.pl ale polecam szczerze, prosto z serca werję angielską)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 16:45, radosiewka napisał:

A tutaj kolekcja moich gier - nie wszystkich,na zdjęciu nie ma Obliviona oraz gier z
Cd-Actiona;)




arti95

Moje najnowsze nabytki przyszły dziś rano lecz nie miałem aparatu dlatego tak późno

1. Plakat za wPN z Lineage II
2. Titan Quest; IT
Guild 2, The

20080813172100

20080813172145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc gratuluję, ale w "Komputer Świat gry" jest The guild 2 za chyba 7,99, a na wirtusie za 15zł jest wraz z dodatkiem w serii Złota kolekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 17:46, Zagul napisał:

No więc gratuluję, ale w "Komputer Świat gry" jest The guild 2 za chyba 7,99, a na wirtusie
za 15zł jest wraz z dodatkiem w serii Złota kolekcja.



Eee ja sobie tak na spróbowanie tych ekonomicznych... Bo szukałem jakiejś taniej ale dobrej gry ekonomicznej bo dodatek do TQ po promocyjnej cenie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 15:27, karolsobolewski napisał:

Moja kolekcja po wakacyjnej aktualizacji ;)

karolsobolewski



Swietne gry glownie TQ, GoW oraz Gothic 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się