Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2008 o 19:46, heyboy napisał:

Zgodnie z prośbą:

Widaż, że album został porządnie przygotowany - kupiłbym jakby dawali też angielską wersję gry, nie podoba mi się polska w ogóle chociaż mam od 1-4 po PL ale wkurzyłem się i wersję 5 GOLD kupiłem po angielsku. Nie mam w ogóle żadnych bajerów tylko dodatkowa płyta z tapetami i pierdółkami - trudno, mam dobrą wersję i się cieszę, że wreszcie w oryginalnym podkładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie robi wielką różnicę ;]
A żeby aż tak nie spamować to napiszę, że czekam na dwie paczki z allegro ;] Napiszę też, że w jednej jest CoD 2 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 18:16, mist`shoo napisał:

> Tomb Raider Underworld mam już od poniedziału...
>
> Prince of Persia EK
> http://www.play.com/Games/PC/4-/5600202/Prince-Of-Persia-PC/Product.html

Tak , ale ja sie pytam jak sie gra w nową część.

Gra sie naprawde super, nie sądziłem nawet że tak płynnie pogram w to na laptopie. Polecam TR:U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2008 o 16:01, GringoG3 napisał:

Tomb Raider: Legend
Tomb Raider: Anniversary
Tomb Raider: Underworld


Muszę przyznać , że trzy najnowsze części Tomb Raidera obok siebie prezentują się całkiem okazale. Graty. ;)
Ale niestety okładka Legendy w porównaniu z Anniversary i Underworld wygląda IMO strasznie beznadziejnie , tak jakby twórcy nie mieli żadnego sensownego pomysłu , tylko walnęli jakąś pierwszą z brzegu byle grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 16:01, GringoG3 napisał:

Tomb Raider: Legend
Tomb Raider: Anniversary
Tomb Raider: Underworld


I jeszcze Prince of Persia (edycja kolekcjonerska) ale to jeszcze preorder...

Witam. Trzy najnowsze części Tomb Raidera obok siebie prezentują się naprawdę imponująco. Grałeś już może w Underowlda? Podobna nie spełnia oczekiwań, jak grałeś, to mógłbyś trochę szczegółów zdradzić :) Nigdy takiej Edycji TR:Legendy nie widziałem, gdzie ją kupiłeś? Ogólnie spoko nowe nabytki, jak dojdzie do Ciebie PoP to też wrzuć zdjęcie, Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 16:41, GringoG3 napisał:

I jeszcze to....

Witam. Także posiadam Fife 07, natomiast Perseus Mandate brakuje mi do uzupełnienia kolekcji F.E.A.R. Half Life 2 nie trzeba nikomu przedstawiać, jak mniemam świetna gra :) Bardzo ciekawe tytuły,godne polecenia, także Gratulacje i Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 19:38, Bambadil napisał:

Prawie robi wielką różnicę ;]
A żeby aż tak nie spamować to napiszę, że czekam na dwie paczki z allegro ;] Napiszę
też, że w jednej jest CoD 2 ;D

Jak dla mnie w tym przypadku to nie jest duża różnica. Wydanie to prezentuje się efektownie, nie ma do czego się przyczepić, może to nie Ek ale można to tak nazwać, zważywszy na fakt jak gra się prezentuje, a także jakość opakowania itp. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 00:35, heaton 1992 bdg napisał:

> Tomb Raider: Legend
> Tomb Raider: Anniversary
> Tomb Raider: Underworld
>
>
> I jeszcze Prince of Persia (edycja kolekcjonerska) ale to jeszcze preorder...
Witam. Trzy najnowsze części Tomb Raidera obok siebie prezentują się naprawdę imponująco.
Grałeś już może w Underowlda? Podobna nie spełnia oczekiwań, jak grałeś, to mógłbyś trochę
szczegółów zdradzić :) Nigdy takiej Edycji TR:Legendy nie widziałem, gdzie ją kupiłeś?
Ogólnie spoko nowe nabytki, jak dojdzie do Ciebie PoP to też wrzuć zdjęcie, Pozdrawiam
:)


Gralem jedynie troche w najnowszego Tomb Raider i bardzo mi sie spodobal napisze cos wiecej jak pogram w ta gre. A co do dziwnego wygladu opakowania TR:L, odpowiedz jest p
rosta - kupiona w Angl
ii a dokladnie na www.play.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 10:54, Laska-z-Polski napisał:

Gdzie można kupić tą edycję Red Alerta? ;>


Byla w saturnach , media marktach i takich nie dla idiotow. Czy jeszcze jest to Ci nie powiem , bo nie bywam.

Garett -> Oby ich to zmobilizowalo i sie pospieszyli z wydaniem 2 dodatku ! Ile mozna czekac !!


EDIT: Na alledrogo tez maja , ale tam przecie oszukuja ludzi wiec nie polecam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się