Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2008 o 10:28, Hacket napisał:

Hacket

Ostatnie nabytki na 360-tke Assassins creed nie chciano wygrałem na allegro. Ale teraz
jak gram coraz bardziej mi się podoba. A GoW 2 rarytasik kupiłem z mapami za 120 zł tyle
ze edycja chińska, ale ma free region wiec gra miodzio na konsoli :).

No i jeszcze małe zdjęcie podglądowe mojej malej kolekcji GoW.

Edycja chińska ? - gratulacje ale gdzie ty ją dorwałeś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A GoW 2 rarytasik kupiłem z mapami za 120 zł tyle

Dnia 20.12.2008 o 10:28, Hacket napisał:

ze edycja chińska, ale ma free region wiec gra miodzio na konsoli :).

LOL za edycje ENG z polskimi napisami dałbyś tylko 10 zł więcej (oczywiście za Allegro) ;P Chyba że ta CHIN też ma napisy PL lub chociaż ENG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2008 o 16:38, master matrox napisał:

dobra cena. W skład Orange Box wchodzi kilka bardzo fajnych produkcji, sam też rozważam
zakup tej gry, ale na razie budżet za bardzo na to nie pozwala. Muszę kupić GT5 Prologue,
bo potem same platyny będą ;/


Raczej odradzam. W PSX Extreme wersja na PS3 dostała chyba tylko 7 (a na X360 prawie 10/10). Wszystko przez fatalną konwersję, okropne textury i długie loadningi. Framerate też nie jest stały, co skutecznie uniemożliwia zabawę online w Team Fortress 2.

Co gorsza, w najnowszym numerze jest ranking najlepszych gier na konsole current-gen, to przy Orange Boxie jest "*" i pisze że wersja na PS3 jest zubożona w stosunku do wersji na X360, i odbiera to fun z gry :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2008 o 10:06, Zagul napisał:

Grudniowe Nabytki :)


Drugie zdjęcie nawet fajne , gratuluje zakupów. Rise of Nations: Rise of Legends posiadam już od dłuższego czasu , całkiem niezły RTS , ale raczej nie przypadł mi do gustu. A Heroes of Might & Magic V jeszcze nie mam , ale na pewno kiedyś będę miał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 13:56, Sebat1 napisał:


> Grudniowe Nabytki :)

Drugie zdjęcie nawet fajne , gratuluje zakupów. Rise of Nations: Rise of Legends posiadam
już od dłuższego czasu , całkiem niezły RTS , ale raczej nie przypadł mi do gustu. A
Heroes of Might & Magic V jeszcze nie mam , ale na pewno kiedyś będę miał. ;)

Świetna gra, może nie tak jak Heroes 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie najwięcej i najtaniej się kupuje, czyli allegro. Do tego jeszcze zafoliowana była a to mnie zaskoczyło.

*MasterOfBlaster--> Tak tak cała gra jest po chińsku, ale gdyby tak nie było to, po co by dawali na okładkę z angielskim logo tez? Oświecę cię ta gra jest po angielsku! Tylko napisy można ustawić po chińsku, polskie też są, dlatego to się zowie "free region game". A na allegro za 10 zł więcej nie dostałbym zdrapki z odświeżonymi mapami, których cena samych na allegro przekracza czasem 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hieh wiem co dostane na gwiazdkę Witchera :D przed chwilą mama przyszła i coś broniła torby przed loknieciem więc pomyślałem ze później zobaczę i okazało się że to witcher zdjęcia na gwiazdkę wrzucę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 14:33, Jan3d napisał:

hieh wiem co dostane na gwiazdkę Witchera :D przed chwilą mama przyszła i coś broniła
torby przed loknieciem więc pomyślałem ze później zobaczę i okazało się że to witcher
zdjęcia na gwiazdkę wrzucę :D


Tylko nie rób mamie przykrości i jak odpakujesz prezent to wyraź wielkie zdziwienie, a później jeszcze większe zadowolenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 16:46, Lukass20 napisał:

Nowe nabytki:

Lukass20

No ładnie :) Dwie bogate Edycje Kolekcjonerskie dobrych gier, możesz przybliżyć zawartość Ek Drakensang ? Gratuluję rzecz jasna nowych gier i miłej gry życzę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 16:46, Lukass20 napisał:

Nowe nabytki:

Lukass20

Mógłbyś podać wymiary skrzynki KB wysokosc, szerokosc i długosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 16:46, Lukass20 napisał:

Nowe nabytki:


Gratuluję zakupów :) EK Drakensang prezentuję się okazale lecz jak dla mnie dużym mankamentem tego wydanie jest pudełko - strasznie cienki karton ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 16:29, Flagun napisał:

Tylko nie rób mamie przykrości i jak odpakujesz prezent to wyraź wielkie zdziwienie,
a później jeszcze większe zadowolenie. ;)


Na pewno mama tego prezentu nie da pewnie od siostry sądz że gry ogłupiają ale cóż nigdy nic nie wiadomo ludzie się zmieniają :D

edytka no ba pewnie że zrobię wielkie zdziwienie bardzo na niego oczekiwałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 17:17, Zagul napisał:

> Nowe nabytki:
>
> Lukass20
Mógłbyś podać wymiary skrzynki KB wysokosc, szerokosc i długosc :)


Dł/Wys/Szer: 35/12/20 cm

heaton 1992 bdg - postaram się jutro wrzucić fotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 16:46, Lukass20 napisał:

Nowe nabytki:

Lukass20



Drakensang taki sobie, ale King''s Bounty pierwsza klasa! Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę większy update niż zwykle. :) Uaktualnione zdjęcia całej kolekcji zamieszczę przy okazji zakupu kolejnej edycji kolekcjonerskiej.
Lex

20081225113134

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak, pierwsze zdjęcie to update z ostatnich paru miesięcy (nie tylko gier, ogólnie multimedialny). Reszta to podsumowanie całego roku. Gier mam najwięcej, bo najdłużej je zbieram i to jest mój główny "target", ale parę filmów i płyt z muzyką też doszło (wiem, że są na to osobne tematy, ale za mało żeby się chwalic i wszystko na jednym zdjęciu udało mi się uchwycic). Komentarze mile widziane :)

P.S.
AitD i UT3 mogę się pozbyc :P

Mac Cry

20081225125949

20081225130005

20081225130019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się