Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Nie wiem czemu się tak go czepiasz... Jak chce mieć takie gry, to niech ma. Jak się chcesz pochwalić grami, to nie musisz robić tego w taki sposób..... -_-

Poza tym to jego kolekcja, nie twoja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 20:26, Kaucz napisał:

Moje kolekcja gier na PS3.
kaucz



Lamka :P Można prosić o zdjęcie całej półki z resztą gier ? (PS2 i NDS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 20:51, franko113 napisał:

Nie wiem czemu się tak go czepiasz... Jak chce mieć takie gry, to niech ma. Jak się chcesz
pochwalić grami, to nie musisz robić tego w taki sposób..... -_-

Poza tym to jego kolekcja, nie twoja :O

No,ale tak jak mówie.Wydaje mi się,że pokazuje swoje gry żeby ktoś je skomentował.
A gdybym chciał się grami pochwalić to bym dał zdjęcie.Było by łatwiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 20:26, Kaucz napisał:

Moje kolekcja gier na PS3.
kaucz

Pff grałem we wszystko oprócz Rachetów i Prototype, które średnio mnie grzeją. Ogólnie wygląda to nieźle, ale gdybyś na półce miał wszystkie gry jakie przewijają się prze Twój napęd było by na prawdę cool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 23:11, krak2610 napisał:

> Moje kolekcja gier na PS3.
> kaucz
Pff grałem we wszystko oprócz Rachetów i Prototype, które średnio mnie grzeją. Ogólnie
wygląda to nieźle, ale gdybyś na półce miał wszystkie gry jakie przewijają się prze Twój
napęd było by na prawdę cool.

Ojj ja tak samo mówiłem,że Ratchet&Clanck mnie nie bawią.ALe jakoś tak wyszło,ze kupiłem PS3 w zestawie z A Crack in Time.Miałem ją od razu sprzedać,ale postanowiłem,że zagram i strasznie mi się spodobała.Naprawde niesamowite zaskoczenie.Gra naprawde świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też na początku po ograniu dem Ratchety mi nie podeszły, ale po namowie Kaucza zaopatrzyłem się w 2 pierwsze części i teraz seria ma nowego fana. Quest for Booty bardziej mi podpasowało przez większą platformowość tytułu i zabawniejszą fabułę. Dema A Crack in Time to już totalna miazga. Nie mogę się doczekać przygody z pełną wersją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Citkowsky

Mały update oraz reszta kolekcji. Kilka pozycji ubyło, kilka przybyło:

PS

Tak, mam 2 wersje NFSa Porsche;)
Oprócz tego co na zdjęciach to mam jeszcze Battlezone w premierowej wersji:)

20100201140531

20100201140634

20100201140717

20100201140915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 14:22, Be-Yacz napisał:

Ja myślałem, że masz tego od pytąga, a tutaj średnio widzę. :)


Średnio jeżeli chodzi o ilość ale to tylko dlatego, że skupiłem się na zbieraniu tylko gier z serii GTA, NFS oraz Colin Mcrae. I oczywiście Mafia której już nie sprzedam:) Zastanawiam się jeszcze nad zebraniem kolekcji Call Of Duty.
Reszta to gry kupione po okazyjnych cenach.
Gdybym chciał zbierać więcej serii to bym się zrujnował, muszę ograniczać się ilościowo.
Wiele z tych gier nie da się już kupić nawet na allegro, szczególnie unikalną wersję GTA (ktoś tam sprzedaje za 100zł ale chetnych nei ma) czy też nową w folii Mafię. NFS Porsche w premierze to też rzadkość.

Jako, że zbieram tylko i wyłącznie premiery (aczkolwiek nie dało się uniknąć kilku reedycji) to troszkę to kosztuje a i trudno znaleźć to co chce się kupić.
Aktualnie jestem w trakcie poszukiwań Colina 2.0.


Jakby tak to wszystko zsumować, sprzedać, podliczyć to myślę, że na dobrą kartę graficzną i procka by starczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, akurat jak się mówi o serii GTA. Mój zbiór, bo kolekcją tego nazwać nie mogę....
Do tego dochodzi jeszcze TLAD i BoGT na dysku Xboxa.

Zawsze chciałem rozbudować to o Chinatown Wars i III (albo chociaż soundtracki) ale też zawsze było coś ważniejszego. Np. ostatnio Modern Warfare 2 ;>

Pozdrawiam

20100201155450

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dandelion
Cała moja kolekcja gier PC/PS3. Wrzucam ponieważ parę tytułów wyprzedaję (trzeba szykować kasę na marzec :) Cały górny rząd gier PS3 sprzedany, resztę zachowam. Na PC polecą wszystkie reedycje (oprócz Baldura) i Doom 3.

20100201174846

20100201174859

20100201174907

20100201174917

20100201175012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 18:08, Jan3d napisał:

ja mam gta 2 premierówke na sprzedaż citek chcesz chapnąć ?


zależy którą premierówke. Juz ktos mi jedną oferował. wygląda jak premierówka ale nią nie jest i ludzie ciągle mylą.
Zagadaj do mnie na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się