Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

AC II miałam, ale sprzedałam, bo jakoś nie było już co robić. Kilka osiągnięć i było by po grze. Zostawiam gry z multiplayerem chociaż, też Brotherhood za niedługo być może opuści kolekcję. Z Batmanem mam nietypowy problem. Bo jak włączam grę z internetem to się konsola się zawiesza i tyle. Więc muszę bez neta, potem podłączyć. I tylko ja tak mam, na innym profilu wszystko działa ok. Poza tym trzeba mieć pieniądze, na nowe gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 12:53, Skaterka885 napisał:

AC II miałam, ale sprzedałam, bo jakoś nie było już co robić. Kilka osiągnięć i było
by po grze.

Ja w AC II zawsze mam co robić. A to nowa gra, a to walka ze strażnikami, a to po prostu bieganie po mieście ;)

Dnia 27.05.2012 o 12:53, Skaterka885 napisał:

Zostawiam gry z multiplayerem chociaż, też Brotherhood za niedługo być może
opuści kolekcję.

Nie podoba Ci się?

Dnia 27.05.2012 o 12:53, Skaterka885 napisał:

Z Batmanem mam nietypowy problem. Bo jak włączam grę z internetem to
się konsola się zawiesza i tyle. Więc muszę bez neta, potem podłączyć. I tylko ja tak
mam, na innym profilu wszystko działa ok.

Mhm, to nie za fajnie.

Dnia 27.05.2012 o 12:53, Skaterka885 napisał:

Poza tym trzeba mieć pieniądze, na nowe gry :)

No, racja. Ja na PS3 mam obecnie z pudełkowych 2 gry :)
Coś masz konkretnego na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brotherhood fajny, ale już jak zrobię te osiągnięcia co chce zrobić to sprzedam. Odnośnie nowej gry to jeszcze nie wiem Fable II i III wzięłam z gier używanych z Empiku, więc może teraz też będzie coś fajnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to ja też się pochwalę częściowymi moim zbiorami. Ładna mieszanka gry starszej daty z nowoczesnymi hitami :)

20120527200741

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 20:07, vegost napisał:

No dobra, to ja też się pochwalę częściowymi moim zbiorami. Ładna mieszanka gry starszej
daty z nowoczesnymi hitami :)


ONI - fajna gierka. Ciekawa oprawa graficzna. U mnie było na PS2 :) Gratki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 20:10, NintendoPassion napisał:

ONI - fajna gierka. Ciekawa oprawa graficzna. U mnie było na PS2 :) Gratki.


Świetna gra :) Do tego połączone z anime GITS :) W sumie to jest nawiązanie do tego, ale cóż. Liczy się pomysł i studio Bungie (marka Halo) dało radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 13:19, Numenpl napisał:

ale intro i outro ciut skaszanili wiem bo mam grę na PC w pakiecie z Spec Ops 2!!


No tak intro to bodajże urywek w postaci anime GITS. Oczywiście mogli to zrobić lepiej i w większej rozdzielczości, ale i tak podobało mi się. Poza tym gra bardzo podobna mechaniką gry do Fighting Force. Taka chodzona bitka w starym stylu. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :)

Grafiki są świetne. Jak oceniasz wydanie? Moim zdaniem troszkę zbyt drogie jak na taką zawartość. Na dodatek figurka nie jest najpiękniejsza patrząc na zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 10:46, KrzysztofT napisał:

KrzysztofT - najnowszy nabytek :

Mhmm, wygląda bardzo fajnie. Gdyby nie to, że konsolowa wersja jest droższa o tą bańkę to kupiłbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 11:33, wojcio102 napisał:

Gratulacje :)

Grafiki są świetne. Jak oceniasz wydanie? Moim zdaniem troszkę zbyt drogie jak na taką
zawartość. Na dodatek figurka nie jest najpiękniejsza patrząc na zdjęcia.


Myślałem, że figurka będzie lepszej jakości. Grafiki są super. Szkoda, że oficjalny SoundTrack trzeba zassać z neta (już to zrobiłem) bo utwory są naprawdę bardzo dobre, a nie dostajemy nawet pliku. jpg, z którego możemy wydrukować okładkę na płytkę. EK D3 jest zdecydowanie lepsza (mam ją). ES MP3 powinna kosztować max. 250zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sylwasss

Mały update :)

Najlepsze jest to że kupiłem dwa dni po premierze i jeszcze było. Zwiedziłem prawie wszystkie sklepy w Opolu, aż dostałem grę w Tesco. Sytuacja była dość śmieszna gdyż widziałem kolesia pakującego gry na półkę (nie Diablo) podszedłem rzut okiem na półkę czy jest Diablo - nie ma. To zadałem pytanie. :) Czy jest Diablo 3, koleś mówi: Diablo ? Pierwsze słyszę. Nigdy nie słyszałem od Diablo :P Ale na szczęście przyszedł koleś bardziej ogarnięty i już wiedział co się święci. I mówi: zaraz przyniosę Diablo 3 z magazynu bo mamy 3 ostatnie sztuk. I tak oto jedna powędrowała do mnie.

20120604104752

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było zabrać pozostałe dwie i sprzedać na Allegro za ponad 200zł sztuka :D

Mimo wszystko gratuluję zakupu, gra jest naprawdę fajna, choć "szału nie ma" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się