Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2009 o 22:38, Laska-z-Polski napisał:

Ale to chyba jednorazowa furora ;P. Chyba że jeździsz z tą "maskotką" do pracy... :D
Chociaż, przed znajomymi też można się popisać takim małym, prywatnym Obcym ;). Sam chcę
sobie jakąś figurkę w tym stylu sprawić, ale póki co znam lepsze sposoby na wydanie kilkuset
złotych ;D.


Zdziwiłbyś się to 160 zeta jest czyli ile cena gry na konsole praktycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 22:44, Damianuss1 napisał:

Piękny : P. Ciekawe jaką furorę zrobiłby Darth Vader (ten z brązu) : P. Kiedyś na niego
nazbieram : >.

hahah lepszy jest i tak alien w skali 1:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 09:38, Solmath napisał:

Solmath
A oto moja skromna kolekcja.


Skromna? Nie powiedziałbym - patrząc na warunki panujące w naszym kraju i ceny gier na konsole nieprzystosowane do zarobków Polaków, to i tak jest naprawdę nieźle. 11 gier, w tym Guitar Hero i Buzz - nieźle! GTA IV, Uncharted, LittleBigPlanet - to must have''y każdego posiadacza PS3. Widzę, że Resistance 2 także się znalazło - mnie na razie odstrasza cena. Ostatnio zakupiłem LBP za 109 zł, teraz pewnie będzie Killzone 2.

Twoim zdaniem warto inwestować w GT5 Prologue? Zastanawiam się nad zakupem, potem premierówkę w folii trudno będzie trafić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 10:25, master matrox napisał:

Twoim zdaniem warto inwestować w GT5 Prologue? Zastanawiam się nad zakupem, potem premierówkę
w folii trudno będzie trafić :/


Według mnie warto. Choćby dla grafiki. Poszukaj na Allegro, ja za swój egzemplarz kupiłem dałem 70zł (folia).

P.S. Pod koniec lutego dołączy do kolekcji edycja limitowana Killzone 2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 11:04, Solmath napisał:

Według mnie warto. Choćby dla grafiki. Poszukaj na Allegro, ja za swój egzemplarz kupiłem
dałem 70zł (folia).


Upolowałem wczoraj od sklepu za 85 zł, teraz tylko zastanawiam się nad zakupem. Chyba jednak kupię, choć psuje to nieco moje wydatki związane z grami - miałem kupić Dead Space, ale coś tanieć nie chce.

Dnia 09.02.2009 o 11:04, Solmath napisał:

Pod koniec lutego dołączy do kolekcji edycja limitowana Killzone 2. :)


Z UK sprowadzasz, ma się rozumieć?

P.S - jaki masz PSN ID?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 11:31, master matrox napisał:

> Według mnie warto. Choćby dla grafiki. Poszukaj na Allegro, ja za swój egzemplarz
kupiłem
> dałem 70zł (folia).

Upolowałem wczoraj od sklepu za 85 zł, teraz tylko zastanawiam się nad zakupem. Chyba
jednak kupię, choć psuje to nieco moje wydatki związane z grami - miałem kupić Dead Space,
ale coś tanieć nie chce.


> Pod koniec lutego dołączy do kolekcji edycja limitowana Killzone 2. :)

Z UK sprowadzasz, ma się rozumieć?


Nie, Empik.com :)

Dnia 09.02.2009 o 11:31, master matrox napisał:


P.S - jaki masz PSN ID?


solmath_us

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 17:16, Zagul napisał:

Moja mała :)

Zdecydowanie brakuje tutaj kilku gier (np. Call of Duty, Black, jakieś NfS-y), które znajdują się w mojej kolekcji (wiesz, o co chodzi -> xbit71@wp.pl). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 17:19, xbit71 napisał:

> Moja mała :)
Zdecydowanie brakuje tutaj kilku gier (np. Call of Duty, Black, jakieś
NfS-y), które znajdują się w mojej kolekcji (wiesz, o co chodzi -> xbit71@wp.pl).
;)

Dała Bozia gadu-gadu?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 17:16, Zagul napisał:

Moja mała :)


Tak jak mówi xbit71 brakuje Blacka, kup go jak najszybciej. Gry na fotce najlepsze z najlepszych brakuje tylko jeszcze MGS-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 17:31, Bratek196 napisał:

> Moja mała :)
>

Tak jak mówi xbit71 brakuje Blacka, kup go jak najszybciej. Gry na fotce najlepsze z
najlepszych brakuje tylko jeszcze MGS-ów.

Jestem na dobrej drodze kupna MGS 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 17:30, xbit71 napisał:

> Dała Bozia gadu-gadu?? :)
Nie na komputerze siostry, a własnego nie mam ;)


Właź na gg :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

master matrox
Ratchet & Clank: Quest for Booty
Gran Turismo 5: Prologue

Nowa porcja gier do mojej kolekcji. Ratchet przyszedł już w poniedziałek, choć miał być razem z LittleBigPlanet - sklep jednak wysłał go na swój koszt, więc sprawa została rozwiązana pomyślnie. Gran Turismo 5 Prologue zamówiłem w poniedziałek za 79 zł, a jeszcze miesiąc temu, gdy były kłopoty z dostępnością ceny sięgały 120 zł! Nie przewidywałem zakupu, ale jak nadarzyła się okazja i budżet powiedział "tak", to musiałem skorzystać. Wydanie premierowe, pełna, angielska wersja językowa. Ratchet jest z polską instrukcją i okładką.

Kolekcja rozrasta się co raz bardziej, ogólnie ten rok zapowiada się dość pomyślnie ;)

20090211140302

20090211140331

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damianuss1
Co prawda nie ma tutaj żadnych gier, ale od czegoś trzeba zacząć :D (a konsolka to podstawa). Jeszcze świeżutka. Z dumą wkraczam w rynek konsolowy, który do tej pory interesował mnie jedynie na papierze w miesięcznikach o tematyce konsolowej. Piękna chwila ; ). Z czasem zapewne dojdzie kilka fotek z nowo nabytych tytu3ów, które to już sobie opatrzy3em (GTA:LSC/VCS, MGS''y, FIFA09, CC:FFVII i wiele, wiele innych : P).


20090211152759

20090211152811

20090211152838

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 15:29, Damianuss1 napisał:

Damianuss1
Co prawda nie ma tutaj żadnych gier, ale od czegoś trzeba zacząć :D (a konsolka to podstawa).
Jeszcze świeżutka. Z dumą wkraczam w rynek konsolowy, który do tej pory interesował mnie
jedynie na papierze w miesięcznikach o tematyce konsolowej. Piękna chwila ; ). Z czasem
zapewne dojdzie kilka fotek z nowo nabytych tytu3ów, które to już sobie opatrzy3em (GTA:LSC/VCS,
MGS''y, FIFA09, CC:FFVII i wiele, wiele innych : P
).


Gratulacje :) Sam posiadam PSP i jestem zadowolony moc tej konsoli jest ogromna no i dobrze że wybrałeś SONY :)
Polecam God of war CoO , Patapon , LocoRoco, niedługo Resistance R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też sądzę, że to był dobry wybór, ale DS też kusił. Zwłaszcza, że niedługo premiera Chrono Trigger na DS. Kto wie, może pochwalę się za jakiś czas i nowym DSem :D. GoW, Patapon i LR znam tylko z recenzji, ale ich również nie odmówię sobie i mojej konsolce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się