Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2009 o 13:37, Zagul napisał:

Ek niezłe, ale czekam na ciąg dalszy.


nie wiem czy dam radę dziś, pewnie cała kolekcja na półkach zostanie uwieczniona już po przeprowadzce. czyli około 15 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 13:08, natanadler napisał:

natanadler
/.../


Trzeba przyznać, że te edycje limitowane robią wrażenie. Jeśli jednak mam być szczery - metalboxy jakoś do gustu mi nie przypadły. Wizualnie wcale aż tak bardzo lepiej nie prezentują się od tradycyjnych boxów, a ich sporą wadą jest duża podatność na czynniki zewnętrzne i ogólnie - uszkodzenia. Jak szlag trafi pudełko, to zakupić będzie spory problem.

Największe wrażenie na mnie zrobił Vegas Poker Set - ktoś miał pomysł na to wydanie i nieźle go zrealizował. Bioshock Welcome Box tak samo - choć to wydanie pierwszy raz widzę, to i tak wygląda ekstra. No i zazdroszczę tych grafik z Final Fantasy... nie ma to jak praca w branży, jak sam napisałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach
Jak szlag trafi pudełko, to zakupić będzie spory

Dnia 08.02.2009 o 13:44, master matrox napisał:

problem.


A ja uwielbiam metalboxy i digipacki

Dnia 08.02.2009 o 13:44, master matrox napisał:

Największe wrażenie na mnie zrobił Vegas Poker Set - ktoś miał pomysł na to wydanie i
nieźle go zrealizował.


Dokładnie. Praca w branży to duży plus ale i tak wiele rzeczy muszę wyhaczać na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o.O Pierwszy raz (!!!) widzę to coś z Bioshocka (też chcę to mieć ! ;d) o.O Pewnie praca w branży pomogła ? ;] Figurka z F3 wygląda nie najgorzej, ale pewnie lepiej by wyglądał gdyby nie była w tym plastikowym "odzieniu" ;p
BTW. Możesz napisać co to dokładnie jest (to z Bioshocka) ? Bo po wpisaniu w google "bioshock welcome box" nic nie znalazłem ;p (a i jeśli masz możliwość zdobycia drugiego egzemplarza to daj znać ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 11:38, 8bit napisał:

8bit
Nie pamiętam już kiedy ostatnio dawałem zdjęcie swojej kolekcji, a że w ostatnim czasie
kilka gier przybyło to zamieszczam to zdjęcie. Już niedługo moja kolekcja nie będzie
tak wyglądać, iż sprzedaje ok. 1/4 moich gier.

Żegnajcie moje kochane ;* :P

A które gry sprzedajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 12:05, Laska-z-Polski napisał:

Nie rozumiem ludzi, którzy sprzedają swoje gry. Dla mnie każda płytka staje się rodziną
po rozpakowaniu :D.

Też tak miałem. Kiedyś.

@xbit71 - może kiedyś ;)

@master matrox - powodem jest... Sam nie wiem. Chyba brak zainteresowania niektórymi tytułami, jak i w ogóle grami (w ostatnim czasie). Chyba się starzeje. :P

@Szumi 12 - a, dziękuje. Choć Gothic mi się akurat najmniej podoba z wymienionych...

@CBOOL22 - np. Jade Empire, Resident Evil 4, TimeShift, Juiced 2, Supreme Commander i większość z serii Kolekcja Klasyki i eXtra Klasyka. Chętnego już mam, jakby co. ;)

Uff... Nie lubię spamować, dlatego wszystko w jednym poście. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

natanadler
O chłopie ależ ja ci zazdroszcze:)
Świetne tytuły, szczególnie te wydania limitowane.
Największe wrażenie zrobiła NA MNIE ta edycja Fallouta 3.
Super figurka (ja mam Vault-boya z kiwającą głową z kolekcjonerki:))
To jakieś zagraniczne wydanie tak? Bo coś mi się kiedyś obiło o uszy
jeśli chodzi o te figurki BoHoS. A tak ogólnie to praca w branży -
marzenie chyba większości graczy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 13:22, natanadler napisał:

Jestem chomik gadżetowy i nie sprzedaję takich rzeczy bo zajebiszczo wyglądają na półce


Szkoda, ale jak by Ci się coś znudziło wiesz gdzie pisać ;) Co do kolekcji jestem po tych paru zdjęciach pod wielkim wrażeniem. Gratuluję, wiele bym dał za ten długopis z Bioshock''a w kształcie strzykawki, oj wiele...
Czekam na kolejne zdjęcia :)

@Bambadil

Z tego co się orientuje to w tym zestawie była ścieżka dźwiękowa, jak już wyżej mówiłem długopis w kształcie strzykawki oraz pudełko na papierosy (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 15:41, 8bit napisał:

@master matrox - powodem jest... Sam nie wiem. Chyba brak zainteresowania niektórymi
tytułami, jak i w ogóle grami (w ostatnim czasie). Chyba się starzeje. :P


Każdy ma co jakiś czas taki kryzys, wiem o czym mówisz. Ja miałem taki podczas wakacji (czy po? Nie pamiętam już) i nijak mi się grać nie chciało. Zero zainteresowania, chociaż narzekanie było, że nie mam w co grać i w ogóle... ale taka przerwa dobrze mi zrobiła, bo potem wszystko się odbiło.

Z tego co zauważyłem na Gramsajcie, jesteś 4 lata starszy ode mnie i teraz jeśli dobrze myślę, będziesz pisał matury. Co za tym idzie, przygotowania zapewne pochłaniają większość czasu wolnego, a co za tym idzie - nie masz czasu na granie. Po maturach będzie spora przerwa, więc nagrasz się zawczasu ;) Z grami nie ma się co rozstawać, chyba że z tytułami które są Ci prawie całkowicie obojętne i nie czujesz się z nimi... hm... związany? Trochę dziwne określenie, ale jednak człowiek przyzwyczaja się do rzeczy martwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna i pokaźna kolekcyjka : P. Figurki też. Mam tylko pewne zastrzeżenia do tego old snake''a. Czy jego kombinezon nie powinien być czarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 17:29, alexds napisał:

A niżej zdjęcia figurki fallouta 3 EK bo ktoś prosił :]

http://img222.imageshack.us/img222/1389/falwies1wf1.jpg

Pozdrawiam

Bardzo fajna kolekcja, duża i złożona z dobrych gier. Gratuluję. Co do tej figurki z F3: Do jakiego wydania jest ona dodawana? Bo ja widziałem tylko ten pojemnik sniadaniowy z edycji kolekcjonerskich.
http://i4.photobucket.com/albums/y109/basefree/Fallout3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 17:29, alexds napisał:

Witam

A tak prezentuje się moja kolekcja :]

http://img222.imageshack.us/img222/2913/consolecb9.jpg
http://img222.imageshack.us/img222/1232/pcetkr2.jpg

A niżej zdjęcia figurki fallouta 3 EK bo ktoś prosił :]

http://img222.imageshack.us/img222/1389/falwies1wf1.jpg

Pozdrawiam

Wszystko fajnie tylko jedna rzecz mi nie pasuje! GTA IV na PC ? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

To moja nazwa robocza - taki zestaw był rozsyłany dziennikarzom ja swój dopadłem podczas przeprowadzki firmy. Pudełko + taki papier w środku, długopis strzykawka, cd audio stylizowany na vinyla, paczka cukierków w metalowym boxie, i mini książeczka stylizowana na pamiętnik z opisami, co to Rapture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Praca w branży ma to do siebie, że ma się łatwiejszy, ale to nie oznacza, że łatwy dostęp do pewnych wydań i rzeczy (niestety)

Ta wersja F3 była w jakimś sklepie w Anglii wersje z Pipboyem także oczywiście mam:)

Nie wrzucam nawet koszulek z gier, bo to się mija z celem poza tym ja jestem maniakiem koszulek mam tego na kopy (łącznie z koszulka z atomówkami) :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym. fakt jest w czołówce (przynajmniej tylko tych kolekcjonerów mi znanych) ale najlepszy to trochę przesadzone. jednak natanadler - nadal ogromny szacun, muszę się zgodzić co do atrakcyjnego wyglądu takich nabytków... kasę opłaca się wydawać na EK (oczywiście tych dobrych gier)... zwykłe wydania warte są zakupu tylko wtedy, gdy gra jest dla nas opłacalnym zakupem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 19:33, przemcio256 napisał:

Nie powiedziałbym. fakt jest w czołówce (przynajmniej tylko tych kolekcjonerów mi znanych)
ale najlepszy to trochę przesadzone. jednak natanadler - nadal ogromny szacun,
muszę się zgodzić co do atrakcyjnego wyglądu takich nabytków... kasę opłaca się wydawać
na EK (oczywiście tych dobrych gier)... zwykłe wydania warte są zakupu tylko wtedy,
gdy gra jest dla nas opłacalnym zakupem...

Mi bardziej o gadżety chodzi, wiem, że taki Ali G czy Viper może ma więcej, ale nie mam takich unikalnych drobiazgów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 08.02.2009 o 20:13, Zagul napisał:

Mi bardziej o gadżety chodzi, wiem, że taki Ali G czy Viper może ma więcej, ale nie mam
takich unikalnych drobiazgów :)


No do aliego czy Vipera nie mam co się równać ale jeśli chodzi o gadżety, smyczy z różnych gier to mi z 50 wisi w pokoju, breloki to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się