Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2009 o 21:35, Zagul napisał:

> oto moja kolekcja! to + gta:trylogia, gta: vice city i rfactor
Jeden Battlefield na sprzedasz ?? :)

Zagul jak chcesz moge ci opylic jednego BF''a a mam dwa ponieważ bardzo chcialem miec dodatek JS ale ze sam dodatek kosztuje 80zl a wersja DE 45 no to sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 11:10, Bratek196 napisał:

Nowy nabytek, kupiony w Empiku. Przepraszam za taką sobie jakość zdjęcia. Gra jest świetna.


Za ile? :]

Mam pytanko:

Jak wy kupujeczie sobie gry, np.: w MM albo Saturn, to sa gry na Konsole albo PC czasami po nimiecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 12:18, SegaPL napisał:

> Nowy nabytek, kupiony w Empiku. Przepraszam za taką sobie jakość zdjęcia. Gra jest
świetna.

Za ile? :]


Za 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 12:18, SegaPL napisał:

Jak wy kupujeczie sobie gry, np.: w MM albo Saturn, to sa gry na Konsole albo PC czasami
po nimiecku?

Ja na niemieckie gry w Polsce nigdy się nie natknąłem - tylko na rosyjskie, bo mieszkam w takich okolicach ;). Ale jeśli miałbym takich wersji szukać, to raczej szukałbym w supermarketach, nie w MM, bo np. takie Biedronki lub Makro ściągają czasem gry zza granicy i sprzedają taniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 12:52, Laska-z-Polski napisał:

> Jak wy kupujeczie sobie gry, np.: w MM albo Saturn, to sa gry na Konsole albo PC
czasami
> po nimiecku?
Ja na niemieckie gry w Polsce nigdy się nie natknąłem - tylko na rosyjskie, bo mieszkam
w takich okolicach ;). Ale jeśli miałbym takich wersji szukać, to raczej szukałbym w
supermarketach, nie w MM, bo np. takie Biedronki lub Makro ściągają czasem gry zza granicy
i sprzedają taniej. :)


A jak to potem wyglada z graniem? Nie wiem jak jest twoj nimiecki, ale chyba jest tak, ze sie raczej potem czesko gra, prawda? .] Po rosyjsku? A gdzie mieszkasz, jak wolno zapytac :]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 13:47, SegaPL napisał:

A jak to potem wyglada z graniem? Nie wiem jak jest twoj nimiecki, ale chyba jest tak,
ze sie raczej potem czesko gra, prawda? .] Po rosyjsku? A gdzie mieszkasz, jak wolno
zapytac :]?

Gra się przecież tak samo, tylko, że w innym języku ;p. Z takich sprowadzanych gier niczego po niemiecku ani rosyjsku nie kupowałem, tylko raz wziąłem Hitmana po angielsku za 20 złotych ( w zwykłym sklepie jeszcze po 60 PLN chodził :P ). A mieszkam w Białymstoku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 14:32, Laska-z-Polski napisał:

> A jak to potem wyglada z graniem? Nie wiem jak jest twoj nimiecki, ale chyba jest
tak,
> ze sie raczej potem czesko gra, prawda? .] Po rosyjsku? A gdzie mieszkasz, jak wolno

> zapytac :]?
Gra się przecież tak samo, tylko, że w innym języku ;p. Z takich sprowadzanych gier
niczego po niemiecku ani rosyjsku nie kupowałem, tylko raz wziąłem Hitmana po angielsku
za 20 złotych ( w zwykłym sklepie jeszcze po 60 PLN chodził :P ). A mieszkam w Białymstoku.
:)


Bo myslalem, ze jak graz np.: oblivion to chcesz tez cos zrozumiec, czy nie? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 15:00, SegaPL napisał:

> > A jak to potem wyglada z graniem? Nie wiem jak jest twoj nimiecki, ale chyba
jest
> tak,
> > ze sie raczej potem czesko gra, prawda? .] Po rosyjsku? A gdzie mieszkasz,
jak wolno
>
> > zapytac :]?
> Gra się przecież tak samo, tylko, że w innym języku ;p. Z takich sprowadzanych
gier
> niczego po niemiecku ani rosyjsku nie kupowałem, tylko raz wziąłem Hitmana po angielsku

> za 20 złotych ( w zwykłym sklepie jeszcze po 60 PLN chodził :P ). A mieszkam w
Białymstoku.
> :)

Bo myslalem, ze jak graz np.: oblivion to chcesz tez cos zrozumiec, czy nie? :]


Cziekawsotka: Duzo rosjan jest tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale po angielsku to sobie całkiem nieźle radzę. Po niemiecku byłoby gorzej. ;P
Rosjan jest dosyć mało, więcej Białorusinów, i raczej pojawiają się tylko na targowiskach ;P. A gry po rosyjsku widziałem bardziej na północ, w okolicach Litwy - tam jest ich trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 11:10, Bratek196 napisał:

Nowy nabytek, kupiony w Empiku. Przepraszam za taką sobie jakość zdjęcia. Gra jest świetna.

Mam tą samą grę, w tej samej edycji, kupioną w tym samym sklepie( a dokładniej sieci sklepów) w tej samej cenie i również jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 15:21, Raku90 napisał:

Raku90

Nabytki z ostatnich dwóch miesiecy. Wiedźmina wygrałem w konkursie :)

No gierki niezłe, podoba mi się wydanie GTA VC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 17:25, Damianuss1 napisał:

Bardzo ładnie :D. Nie licząc porażki tego roku. No i GTA:VC - premierowe wydanie :D.
Graty.

Mógłbyś zmienic avatar ? :)
Wydaje mi się, że miałem go wcześniej ;-)

Bratek196 - Barnołt to jednak Barnołt, gratulację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 21:18, krak2610 napisał:

Bratek196 - Barnołt to jednak Barnołt, gratulację :)

"Barnołt"? A może tak - zamiast siedzieć przed kompem - pouczyłbyś się angielskiego, co?
@Raku90 - Mogę spytać, co to był za konkurs? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 07:07, graska napisał:

> > oto moja kolekcja! to + gta:trylogia, gta: vice city i rfactor
> Jeden Battlefield na sprzedasz ?? :)
Zagul jak chcesz moge ci opylic jednego BF''a a mam dwa ponieważ bardzo chcialem miec
dodatek JS ale ze sam dodatek kosztuje 80zl a wersja DE 45 no to sorry

Nie dzięki :)
krak2610 -> Jak nie patrzeć na nick to mi się z tobą kojarzy, avatar to jest coś rozpoznawczego, a nie zmienią Lay i to i avek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 21:31, xbit71 napisał:

@Raku90 - Mogę spytać, co to był za konkurs? :P


konkurs był na jednym forum, a trzeba było przerobić screen z gry, żeby wyglądał jak najbardziej sylwestrowo ;) 2 miejsce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się