Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2009 o 11:51, Dark_Sebat napisał:

Moje przedświąteczne nabytki:

1. Enemy Territory: Quake Wars - byłem ciekawy tej gry to sobie kupiłem, ale jeszcze
jej nie testowałem.
2. Call of Duty: Deluxe Edition - Trochę szkoda, że pudełko jest takie badziewne... ;/
Ale to zawartość pudełka jest przecież najważniejsza. :)

Dark Sebat

A u ET:QW sa jeszcze duzo osob w MP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzę że masz już tą premierówke ET: Quake Wars :D Na Call of Duty też się czaje, ale pewnie najpierw będę się starał gdzieś dorwać premierówke, bo to pudełko rzeczywiście jest takie jakieś kiepskie. No ale gra świetna :) Tak przy okazji to kupowałeś tą grę gdzieś wysyłkowo? Jeśli tak to już bym miał z głowy jeden sklep w którym wiem że jest z serii "Best of..."

Przy okazji moje najnowsze nabytki... Najbardziej zadowolony jestem z Dooma 3, wiec nie pozostaje mi nic innego jak zapolować na znakomity dodatek Resurrection of Evil. Aha, Guild Wars nie było kupione na wPLNomanii (łaski bez :P ale i tak dałem tylko 55zł za zafoliowany egzemplarz)

dave03

20090412152834

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 15:45, mikim napisał:

Fajne gry... Ale wiesz, jak dla mnie kupno samego HL2 się nie opłaca, lepiej kupić Orange
Boksa :).


Half-Life 2 był akurat kupiony w promocji EA "weź dwie zapłać za jedną" więc się opłacało, zwłaszcza że mnie interesują tylko dwa epizody, które można kupić za 60-70zł. Jak więc łatwo policzyć wyjdę na tym interesie taniej niż gdybym w tym przypadku kupował całego Orange Boxa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak totalny ignor.... inni, gdy coś dają to komentarze się sypią a u mnie nic... Ja tam takim bucem jak wy nie będę...

Ale wracając do tematu

Dark_Sebat---> gry dobre, co do Quake wars to jednak stary Et jest znacznie lepszy mi jakoś nie przypadło do gustu a CoDa swego czasu miałem, premierówkę ale sprzedałem przednia gra, ale tylko na pierwszy raz.

dave03 --> Ładne nabytki CoH jest świetny, jeśli zagrywałeś się w Dawn of war to przy tym zestawie będziesz się świetnie bawić a jeszcze mam pytanie, co do HL jest tam też Counter Strike Source?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 16:13, Hacket napisał:

Nie ma to jak totalny ignor.... inni, gdy coś dają to komentarze się sypią a u mnie nic...
Ja tam takim bucem jak wy nie będę...

Lol, bez przesady, to tylko forum internetowe :|.

Dnia 12.04.2009 o 16:13, Hacket napisał:

dave03 --> Ładne nabytki CoH jest świetny, jeśli zagrywałeś się w Dawn of war to przy
tym zestawie będziesz się świetnie bawić a jeszcze mam pytanie, co do HL jest tam też
Counter Strike Source?

Sry, że odpowiadam na pytanie skierowane nie do mnie, ale odpowiedź brzmi: nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 15:54, NecroVisioneR napisał:

Mam pytanie,gdzie kupiłeś Doom''a 3??

Dooma 3 kupiłem jakiś miesiąc temu w Wirtusie za 20zł, czyli jak za darmo, ale z tego co mi wiadomo to cały nakład został już wyczerpany, sam bylem jednym z ostatnich szczęśliwców którzy go nabyli. Co istotne jest to angielska wersja językowa, edycje PL lepiej sobie od razu darować gdyż w tym przypadku nie ma szans na zainstalowanie oficjalnego dodatku, który w wersji PL nigdy się nie ukazał.

Hacket --->

W Dawn of War niestety nigdy nie grałem. Co do H-L2 to nie ma tutaj CS-a Source (nie ma go chyba nawet w Ogrange Boxie), jest tylko H-L2: Deathmatch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 12:18, Garett napisał:

Garett

1.


Garrett->Kolekcja naprawdę super.Czy mogłbyś mi powiedzieć, gdzie dostałeś te Star Warsy w kortonach.
Masz mój podziw za te gry w big boxsach.Jeszcze raz wielkie gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2009 o 15:33, dave03 napisał:

Tak przy okazji to kupowałeś tą grę gdzieś wysyłkowo? Jeśli tak to już bym miał z głowy jeden
sklep w którym wiem że jest z serii "Best of..."

Kupowałem w Empiku. :)

Dnia 12.04.2009 o 15:33, dave03 napisał:

Przy okazji moje najnowsze nabytki... Najbardziej zadowolony jestem z Dooma 3, wiec nie
pozostaje mi nic innego jak zapolować na znakomity dodatek Resurrection of Evil. Aha,
Guild Wars nie było kupione na wPLNomanii (łaski bez :P ale i tak dałem tylko 55zł za
zafoliowany egzemplarz)

Z tych gier najbardziej gratuluje pakietu Company of Heroes + dodatek Opposing Fronts. ;P

Dzięki wszystkim za miłe słowa. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 17:14, prekor napisał:

Garrett->Kolekcja naprawdę super.Czy mogłbyś mi powiedzieć, gdzie dostałeś te Star
Warsy w kortonach.
Masz mój podziw za te gry w big boxsach.Jeszcze raz wielkie gratulacje!


Dzieki. Kotora, Jedi Outcast, Dark Forces - dostalem w sklepie po premierze, reszta zostala kupiona na ebayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 22:30, Garett napisał:

> Garrett->Kolekcja naprawdę super.Czy mogłbyś mi powiedzieć, gdzie dostałeś te
Star
> Warsy w kortonach.
> Masz mój podziw za te gry w big boxsach.Jeszcze raz wielkie gratulacje!

Dzieki. Kotora, Jedi Outcast, Dark Forces - dostalem w sklepie po premierze, reszta zostala
kupiona na ebayu.

Dzięki za info.Gratuuję Ci tego premierowego Dark Forces.Aż się lezka w oku zakręciła na widok tej gry.
Pozdrawiam Prekor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 12:18, Garett napisał:

Garett


Hej. Możesz podać mi może nazwe lub producenta tego mebelka. Mam kolekcje podobnej wielkosci i nie mam już gdzie tych gier trzymać. Takie półki doskonale by się u mnie sprawdziły. Nawet kolorystycznie pasuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 22:41, shinian napisał:

Hej. Możesz podać mi może nazwe lub producenta tego mebelka. Mam kolekcje podobnej wielkosci
i nie mam już gdzie tych gier trzymać. Takie półki doskonale by się u mnie sprawdziły.
Nawet kolorystycznie pasuja.


http://www.allegro.pl/item598466183_regal_krata_r5_najtaniej_i_najpewniej_zobacz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się