Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2009 o 12:18, Garett napisał:

Garett



Uhahaha , patrze na miniatury mysle sobie : "o ku**a"
Potem otwieram wszystkie i mi ulzylo :D Ze polowa to same duze boxy ;p Bo bym byl mega zazdrosny a tak nie jestem ;p

Gratuluje kolekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 12:18, Garett napisał:

Garett

No, jest bosko. Szczególnie boxy robią wrażenie, chociaż dzięki temu wydaje się że kolekcja ma mniej tytułów niż początkowo się sądziło ;]
Skąd masz boxy Kotora i Jedi Knighta 3? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 12:22, Garett napisał:

Garett

2.


Zaje*** kolekcja, dużo świetnych tytułów i to nie tylko nowości. Fajne wyglądają figurki Big Daddyego. Wielkie gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pochwaly. Co do ilosci boxow i dvd to chyba troszeczke sie cos kumus pomylilo, bo boxow jest ok 90 a dvdboxow ok 240 :) Choc pewnie prawda, jesli ulozylbym je odwrotnie (boxy na dole), to zbior wydawalby sie wiekszy...

Sharaqus -> to sa polskie premierowki, kotor 1 - w wersji big box - napisy na pudle PL, sama gra - ang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm wygrałeś 6 w duzego lotka? :P bo masz niesamowitą kolekcje gier ;D grałeś we wszystkie tytuły czy na jakieś jeszcze nie miałes czasu ? ;P Kurde musiałes wygrac 6 bo w dzisiejszych czasach ciezko znalesc czas i kase zeby miec taka kolekcje i w nią grac... ;P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 18:36, miodus napisał:

Czas pochwalic sie moja kolekcja gier na x-boxa :) dodam ze pierwsza fotka to moje nowe
nabytki :) (AC, DMC,DS)


wow Fajna kolekcja :)

Moja to (nie mam Screena):
- Max Payne Antynologia
- Enter the Matrix
- Wiedźmin + Wiedźmin Update

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 14:02, miodus napisał:

hmm wygrałeś 6 w duzego lotka? :P bo masz niesamowitą kolekcje gier ;D grałeś we wszystkie
tytuły czy na jakieś jeszcze nie miałes czasu ? ;P Kurde musiałes wygrac 6 bo w dzisiejszych
czasach ciezko znalesc czas i kase zeby miec taka kolekcje i w nią grac... ;P:)


Niestety, jedyne co trafilem w lotka to 3ka... Gry zbieram ponad 16 lat wiec musialo sie cos uzbierac. Czy gralem we wszystko? Tak, gralem. Czy wszystko ukonczylem? Nie, ale wiekszosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 14:43, Garett napisał:


Niestety, jedyne co trafilem w lotka to 3ka... Gry zbieram ponad 16 lat wiec musialo
sie cos uzbierac. Czy gralem we wszystko? Tak, gralem. Czy wszystko ukonczylem? Nie,
ale wiekszosc.

no to nieźle :) zauwazylem za pare tytułow ci sie powtarza np Diabko II LoD dlaczego ? Cztzby płytki z biegiem lat odmowiły posłuszeństwa i musiałeś kupić nowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 14:51, miodus napisał:

no to nieźle :) zauwazylem za pare tytułow ci sie powtarza np Diabko II LoD dlaczego
? Cztzby płytki z biegiem lat odmowiły posłuszeństwa i musiałeś kupić nowe?


Diablo 2 z dodatkiem powtarza sie tylko dlatego, ze kupilem wczesniej w platynie, a pozniej udalo mi sie zdobyc EK + dodatek w premierowce.

Dark_Sebat -> regal jest z allegro, nazywa sie R5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mordę !
Na tą kolekcje chyba wydałeś tysiące złotych, znaczy zalzy czy kupowałeś od dawna czy te klasyki na allegro chwytałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szacunek naprawdę zacna kolekcja, choć samych premierówek to nie masz to i tak pod wrażeniem jestem. Szczerze u mnie by cos takiego nie wypaliło, bo regały zajmują ksiązki a że u ciebie jak widać jest miejsce, aby zrobią ładną bibliotekę to tym lepiej.


Przy okazji dam ma3y update, bo coś ciekawego dosz3o a mianowicie dokupi3em Bioshock'' wylosowali mnie w konkursie na Grę Roku (gry-online), przez co dosta3em koszulkę i grę Dragon Age (tą dopiero dostane jak wyda EA). Oraz znalazłem stare oryginalne breloczki/naszyjniki tu z Clicka (niestety k się urwało) oraz z Gothica 1. CO do koszulki to jest chyba jedna z najlepiej zrobiony koszulek z gier, jakie miałem nadruk jest dosłownie wprasowany w włókna. W sumie myślę nad sprzedażą tej koszulki, bo w Polsce jest razem z tą 28 tylko, ale nie wiem czy by mi sie opłaciło.

A co do kolekcji to tu juz, co jakiś czas wstawiałem

Hacket

20090411213648

20090411213653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje przedświąteczne nabytki:

1. Enemy Territory: Quake Wars - byłem ciekawy tej gry to sobie kupiłem, ale jeszcze jej nie testowałem.
2. Call of Duty: Deluxe Edition - Trochę szkoda, że pudełko jest takie badziewne... ;/ Ale to zawartość pudełka jest przecież najważniejsza. :)

Dark Sebat

20090412113537

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się