Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2009 o 08:21, Iverson7 napisał:

> Dużo, nie dałbym tyle za te gry. Są tu tylko słabiaki i średniaki, żednej naprawdę
dobrej
> gry...
Dlaczego?Narazie gram w Helldorado i ET:QW i sa super.A kwota az tak duza nie byla(zraszta
sluchawki do tgo gratis byly:D),a potrzebne mi byly pkt do kompani graczy:D.

Kaszanki to nie są, parę może się podobac, ale za tą kasę można lepsze gry kupic ;] (oczywiście nie w takiej ilości, ale ja stawiam na jakośc :)

Dnia 09.04.2009 o 08:21, Iverson7 napisał:

PS.nie wiedzialem,ze to N64 budzi u ludzi takie emocje:D.Ja kilka lat temu dostalem to
od rodziy z Kanady i ani razu nie wlaczylem od tego czasu:D.

To mi sprzedaj ^^ (poważnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś dużo gier nie nazbierałem :) Ale staram się, np. w tym miesiącu do kolekcji powinien wpaść SoZ :) Ale z gazet gier mam chyba z 150 ;]
Elminster

20090409142236

20090409142355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 13:26, MaccCry napisał:

> PS.nie wiedzialem,ze to N64 budzi u ludzi takie emocje:D.Ja kilka lat temu dostalem
to
> od rodziy z Kanady i ani razu nie wlaczylem od tego czasu:D.
To mi sprzedaj ^^ (poważnie)

Musialbym to poszukac.Ale tam jeszcze pamietam,ze trzeba cos przerobic,bo w Kanadzie inne napiecie maja w gniazdkach (czy jakos tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NintendoPassion - zdjęcia z mojej kolekcji

Zelda Twilight Princess Trucker Hat

Czapka bejsbolowa, zwana "trucker hat" ponieważ tylna część czapki jest z siatki, a nie pełna. Tak się w USA popularnie nazywa tego rodzaju czapki.

Licencja: Nintendo
Producent: BioWorld Mechandising
Specjalnie dla: sieci sklepów Game Stop
Dostępna np: http://tinyurl.com/crxwg2
Cena: średnio 15,00 USD

20090410063318

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 06:40, NintendoPassion napisał:

NintendoPassion - zdjęcia z mojej kolekcji

Zelda Twilight Princess Trucker Hat

Czapka bejsbolowa, zwana "trucker hat" ponieważ tylna część czapki jest z siatki, a nie
pełna. Tak się w USA popularnie nazywa tego rodzaju czapki.

Licencja: Nintendo
Producent: BioWorld Mechandising
Specjalnie dla: sieci sklepów Game Stop
Dostępna np: http://tinyurl.com/crxwg2
Cena: średnio 15,00 USD

Fajna, fajna nawet bardzo. Gadżety Niny są bajeczne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podziwiam u ciebie sentyment do Nintendo, u nas 90% tych gadżetów się nie da kupić, USA jest jednak lepsze od Polski. Może jak Tusk by został prezydentem to by zrobił USA a nie Irlandię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 07:34, Zagul napisał:

Najbardziej podziwiam u ciebie sentyment do Nintendo, u nas 90% tych gadżetów się nie
da kupić, USA jest jednak lepsze od Polski. Może jak Tusk by został prezydentem to by
zrobił USA a nie Irlandię.



U nas w Niemiec niestety tak samo.

Najlepsze nabytky tez mam z USA albo z Japonii.

Muze dodac znowu pare zdjecia, bo moj arsenal od Segii znwou zroslo :]

SEGA RuLez! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 06:40, NintendoPassion napisał:

NintendoPassion - zdjęcia z mojej kolekcji

Zelda Twilight Princess Trucker Hat

Czapka bejsbolowa, zwana "trucker hat" ponieważ tylna część czapki jest z siatki, a nie
pełna. Tak się w USA popularnie nazywa tego rodzaju czapki.

Licencja: Nintendo
Producent: BioWorld Mechandising
Specjalnie dla: sieci sklepów Game Stop
Dostępna np: http://tinyurl.com/crxwg2
Cena: średnio 15,00 USD


Fajni nabytek :]

Mam tez jeszcze majtki, ktore na ktorych jest Logo Dreamcast`a. Zrobie zdjecie i pokaze wam te gaczie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kaucz:
Nie tylko Niny (heh, jak to mi dziwnie w uszach brzmi), ale reszta też ma ciekawe produkty robione na licencji.
Torby PS3 bardzo mi się podobają, ale jakoś nie chcę wywalać 60 USD za sztukę.

@Zagul:
To jest, wiesz, wrażenia z dzieciństwa. Np. powiem ci, że pierwszą parą butów z hameryki, jaką przysłał mi łojcec to były Reebok. I chociaż mam buty różnych marek, to jednak do Reeboka mam sentyment. Z Nintendo to samo. Bo w erze PS3 i X360 (które również bardzo lubię) być N to coś jak być trędowatym. Wszyscy cię wytykają że jesteś taki lub siaki. A ja już od lat stoję przy N. W czasach N64 i wyśmiewania się z niego, chociaż miałem PSX, to nadal N było dla mnie NR1. Dlaczego miało by się to zmienić?

@SegaPL:
Ogólnie się zgodzę z tobą. Polska w szczególności cierpi na braki takich bajerów. Ale i w Niemczech gry wideo twardo się zakorzeniły już od czasów Segi i Nintendo. Niemcy nie narzekali na takie rzeczy zbytnio.

Majtki Sega powiadasz? Sexy będą tyko reprezentowane w realu na przedstawicielce płci pięknej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 21:38, cezaq napisał:


Świetnie. Za Zeldę w pełnym komplecie należy ci się szacunek. Nigdy nie sprzedawaj tak cennego nabytku! Coś pięknego!

(mam do ciebie prośbę, czy mógłbyś zeskanować przód i tył opakowania i przesłać mi na maila?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 11:50, NintendoPassion napisał:

@SegaPL:
Ogólnie się zgodzę z tobą. Polska w szczególności cierpi na braki takich bajerów. Ale
i w Niemczech gry wideo twardo się zakorzeniły już od czasów Segi i Nintendo. Niemcy
nie narzekali na takie rzeczy zbytnio.

Majtki Sega powiadasz? Sexy będą tyko reprezentowane w realu na przedstawicielce płci
pięknej :D


Masz tutaj jeden link:

http://clothing.cafepress.com/item/dreamcast-boxer-shorts/51718616

W Niemiec jest ogolnie lepiej z tym Merchandise, ale jak ja ide na ebay.com, czyli USA, to praiw my oczi wypadajow! Oni majow takie super artykuly od Segii, ktore tutaj niema. Ale musze wam jedna zecz powiedziecz: Wy maczie fajne artikluy na Allegro.pl w kategorii Merchandise, ktory u nas na Ebay`u niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 11:54, NintendoPassion napisał:

Świetnie. Za Zeldę w pełnym komplecie należy ci się szacunek. Nigdy nie sprzedawaj tak
cennego nabytku! Coś pięknego!

(mam do ciebie prośbę, czy mógłbyś zeskanować przód i tył opakowania i przesłać mi na
maila?)


Ależ w życiu się nie odważę!

Ze skanem mogą być problemy, gdyż nie posiadam skanera.
Zadowoliłaby Cię wysokiej jakości fotografia? Bez problemu mogę zrobić zdjęcia pełnej zawartości.

Odnośnie opakowania, jest ono w języku niemieckim. Gra jest oczywiście po angielsku.

Podaj swój mail jeśli chcesz fotki.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 11:36, mikim napisał:

Ile dałeś w sumie za tego Obliviona z dodatkami?

Ja kupowałem niestety ten zestaw w Poznańskim Empiku rok temu, dałem razem 129 zł. Wiem, jak bym kupował w necie było by taniej :)

Dnia 10.04.2009 o 11:36, mikim napisał:

P.S. Ładna kolekcja :).

Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 21:02, NeMo-PL napisał:

Z pecetowo na konsolowo ;)

NeMo-PL


Kolekcja skromna ale ładna. Tym bardziej że Twoje stanowisko pracy jest niczego sobie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OoO Idealny kącik gracza. Widze że masz taki sam laptop jak ja:-) Dużo gier na xboxa. Może kiedyś zgadamy sie na partyjkę w MK vs DC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się