Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Świetny zakup, Orange Box jest po prostu genialny. Sam świetnie się przy nim bawiłem/bawię (w TF2 czasami się gra). Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 21:34, bobobo napisał:

Najnowszy nabytek :P

bobobo

Ps.Sry za słabą jakość,robiłem komórką


Jeśli chodzi o mnie, to chodź posiadam OrangeBoxa od ponad pół roku to tylko na razie w świetnego Portala zdążyłem pograć, na resztę jeszcze nie mam czasu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 20:25, krak2610 napisał:

Jeszcze rok, dwa temu zdjęć gier konsolowych było jak kot napłakał. Obczajcie co dzieje
się teraz. Polacy dorastają do konsol. ;)

Spoiler

Jeśli chcesz wywołać wojnę konsol vs pc przestań pisać ten post i wyjdź z forum. Humorek.
Wiosna. ;p



Zważ na to ile jest wojen na portalach jak polygamia, czy nawet taki pustelnik na gramie. Z jednej strony dobrze, że ten rynek się powiększa, a z drugiej szkoda nerwów wszystkich dookoła jak jakiś fan jednej konsoli wywoła flame-a.
Niestety w tych najwięcej jest użytkowników Xboxa 360 (aka. RPGfan, Pustelnik21, Altair, lol2, Xjumpcośtam itp itd.). W tym temacie akurat jest kultura, i każdy jest rozważny. Ale wystarczy wejść na jakiś portal traktujący o rynku growym i od razu walą w oczy fanboye.
Kiedyś grałem tylko i wyłącznie na PC. Nieraz u kumpla na PSX, później miałem PS2, 360 i w końcu PS3. Więc każdy kiedyś dorośnie do konsoli. Ostatnie lata pokazują że exclusivy konsolowe deklasują PCty. Więc jak najbardziej należy kupić teraz konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 15:02, mistshoo napisał:

Zważ na to ile jest wojen na portalach jak polygamia, czy nawet taki pustelnik na gramie.

Fanboyów na bieżąco banuje na Polygamii. Już ich jest tam bardzo mało. A że ktoś ma inne zdanie od innej osoby to nie można go od razu uważać za ignoranta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 15:26, Kaucz napisał:

> Zważ na to ile jest wojen na portalach jak polygamia, czy nawet taki pustelnik na
gramie.
Fanboyów na bieżąco banuje na Polygamii. Już ich jest tam bardzo mało. A że ktoś ma inne
zdanie od innej osoby to nie można go od razu uważać za ignoranta.


To dobrze że ktoś ogarnięty to robi, rozumiem inne zdanie, ale niektórzy przesadzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 15:32, mistshoo napisał:

> > Zważ na to ile jest wojen na portalach jak polygamia, czy nawet taki pustelnik
na
> gramie.
> Fanboyów na bieżąco banuje na Polygamii. Już ich jest tam bardzo mało. A że ktoś
ma inne
> zdanie od innej osoby to nie można go od razu uważać za ignoranta.

To dobrze że ktoś ogarnięty to robi, rozumiem inne zdanie, ale niektórzy przesadzają...



Dokładnie. Ale zauważ - zdecydowanie bardziej nachalni są fanboje Xboxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widze w ogóle nie rzucasz zaczepnych postów. Ty mówisz, że PC-towcy sa najgorsi, a ja z mojego doświadczenia, że to fanboje X360 rzucają się najbardziej.(patrz słynny felieton na gry on-line, który poazał wyższość myszek nad padami w FPS-ach). Ale kogo to obchodzi?!? Fanatyzm w jakiejkolwiek postać, w jakimkolwiek celu to fanatyzm więc może darujcie sobie wszyscy takie teksty jak: " najgorsi są imho pecetowcy" bo żal dupę ściska jak się to czyta. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A niech Ci ściska, to było imho, bo na forach najczęściej oni się plują z tego co widzę, chyba, że są to tematy lub fora stricte konsolowe, to wtedy rzeczywiście foboje klocków najbardziej dają się we znaki. Osobiście gram na tym, na czym jest wygodniej, co ma lepsze w danej chwili gry i najważniejsze, czy mam dostępnośc do danej platformy. Reszta jest nieważna. A co do tego felietonu, to był on chyba wp albo onecie, najczęściej tam się spotyka takie komedie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Felieton był na pewno na gry-online, czyli stronie bez epicko wyraźnych preferencji. I to właśnie tam PC-towcy stali się np. "pececiotami" itp. tylko dlatego, że autor felietonu stwierdził fakt, ze myszka jest wygodniejsza od pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Czy to nie był czasem wideo felieton? Jeśli tak, to wtedy autor trochę przegiął. Jasne, że myszka wygodniejsza i efektywniejsza jest do FPSów, strategii czy przygodówek, ale za to pad jest lepszy do zręcznościówek, większości TPP, ścigałek, sprtówek etc. Jak dla mnie jeśli idzie o sterowanie jest 1:1. Wszystko ma swoje wady i zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście myszka nie umywa się do pada w takich grach jak Assasin''s Creed II, Street Fighter IV i innych gier podobnych gatunkowo. Ale autor powiedział, że myszka jest lepsza od pada jeśli idzie o FPS-y i jak dla mnie miał racje. Nie powiedział, że pad to jakaś pomyłka, i że da się grać tylko na klawiaturze i myszce, powiedział tylko, że pad do FPS-ów jest gorszy i o to konsolowcy się czepiali. Jak to?!? Pad jest gorszy w czymkolwiek od PADA? Tak to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tak na zakończenie: kiedyś był podobny felieton bodaj na onecie, w którym autor ogólnie jeździł konsole, a pad to pomyłka stulecia. Że takim ludziom daje się klawiaturę do ręki i internet... eot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kupiłem sobie ostatnio cd-key - super gry, no może jedynie TF2 co najwyżej średnie, ale reszta to tytuły z najwyższej półki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też sobie kupiłem ale jeszcze nie wypróbowałem. Na promocji razem z Mirror''Edge, Dead Space i Burnout Paradise. Może sobie teraz zainstaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 11:03, Kuba003 napisał:

Ja też sobie kupiłem ale jeszcze nie wypróbowałem. Na promocji razem z Mirror''Edge,
Dead Space i Burnout Paradise. Może sobie teraz zainstaluje.

Instaluj bez namysłu! W HL2 gra się równie dobrze co sześć lat temu, a w epizody jeszcze lepiej (szczególnie w drugi), TF2 daje radę, natomiast Portal to klasa sama w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się