Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Nie do końca orientuję się, jak to wygląda obecnie, ale jeszcze do niedawna zdjęcie kartki z kluczem bardzo pomagało, jeśli nie gwarantowało odzyskania "utraconych" danych do konta na Steamie. Samego klucza faktycznie nie można użyć ponownie, ale może posłużyć do przejęcia całego konta. Nie chciałbym podawać niesprawdzonych informacji, w związku z czym polecam samodzielne zgłębienie tematu, o ile cię to interesuje. Co prawda wątpię, aby ktokolwiek wykorzystał te informacje przeciwko tobie, jednak jeśli już musisz, to na przyszłość wrzucaj zdjęcia samego pudełka z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, zawsze daję same zdjęcia z grą, z pewnością forumowicze już ową grę mają, ale pierwszy raz widzę w takiej "lepszej" grze taką instrukcję i pokusiłem się wepchać do zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Citkowsky

Paczka doszła wczoraj, fotkę miałem dać również wczoraj ale zbrakło czasu.

Skompletowanie całej serii NFS coraz bliżej:)
Wydanie niemieckie, w grze do wyboru min. język angielski.

20100820164916

20100820164920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 16:49, Citkowsky napisał:

Citkowsky

Paczka doszła wczoraj, fotkę miałem dać również wczoraj ale zbrakło czasu.

Skompletowanie całej serii NFS coraz bliżej:)
Wydanie niemieckie, w grze do wyboru min. język angielski.

Niemiecka edycja. Słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>............

Szczytem marzeń nie jest ale lepsze to niż nic, tym bardziej za takie psie pieniądze.

colin321

Tak, jakimś cudem na allegro się udało, ani jednego chętnego nie było do udziału w licytacji więc wygrałem za wyjściową cenę;) Dodam, że przesyłka była droższa od samej ceny gry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 20:39, Michal_Raven napisał:

Widziałem tę edycję. Już się nawet na nią napaliłem, ale jak zobaczyłem, że od Hansa,
to zrezygnowałem. :P



w grze jest jęz. angielski jakby co więc źle nie jest. Premierówka to premierówka;) Polskiej wersji w premierze szukać ze świecą.

Co do niemieckiego wydania to nie powinno to wam robić różnicy jak pokażę najnowszy nabytek który przyjdzie w poniedzialek-wtorek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 20:57, Citkowsky napisał:

w grze jest jęz. angielski jakby co więc źle nie jest. Premierówka to premierówka;) Polskiej
wersji w premierze szukać ze świecą.

Co do niemieckiego wydania to nie powinno to wam robić różnicy jak pokażę najnowszy nabytek
który przyjdzie w poniedzialek-wtorek;)

mi zawsze robi. jak patrzę na gierkę, to choćby była w folii, wydanie sprzed lat, to jak widzę, ze instrukcja i opis nie jest w polskim języku, to odrazu rezygnuję, chyba, ze gra nie zostala wydana w polsce, wtedy tylko angielski. dlatego tez twoj nfs nie miał ofert i poszedł za śmieszną sumkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 21:20, Szejkon napisał:

>>>..............


I dzięki temu kupiłem ją za cale 10zł+12zl kosztów wysyłki;) Gdybym był jedynym kolekcjonerem różnych zagranicznych wydań NFSów w Polsce to bym dopiero sobie nakupił rzeczy za śmieszną kasę które na np. ebay.de kosztują 5x tyle:)
Powtarzam, jak zobaczycie moją zdobycz (też wyd. niemieckie ale identyczne jak inne europejskie oprócz napisów na pudełku) to i tak powinno się wam podobać bo jeszcze nigdy nie widziałem tej wersji na polskim allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne podejscie xD
Ja wole oryginalne wydanie, w drugiej kolejnosci ang., a w trzeciej (jak nic innego nie znajde), polskie :P Zwlaszcza, ze majac gre np. po angielsku nie trzeba sie narazac na mniejsze badz wieksze wpadki rodzimych tlumaczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 22:40, kuba9876543210 napisał:

Dziwne podejscie xD

Polskie wydania są najrzadsze i najcenniejsze. Ładnie wygląda kolekcja klasyków w polskich wydaniach, a nie zbieraniny z całego świata, w językach brzmiących tak, że nie wiadomo ocb.

Dnia 20.08.2010 o 22:40, kuba9876543210 napisał:

Ja wole oryginalne wydanie, w drugiej kolejnosci ang., a w trzeciej (jak nic innego nie
znajde), polskie :P Zwlaszcza, ze majac gre np. po angielsku nie trzeba sie narazac na
mniejsze badz wieksze wpadki rodzimych tlumaczy ;]

A co to jest oryginalne wydanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2010 o 22:44, Szejkon napisał:

> Dziwne podejscie xD
Polskie wydania są najrzadsze i najcenniejsze. Ładnie wygląda kolekcja klasyków w polskich
wydaniach, a nie zbieraniny z całego świata, w językach brzmiących tak, że nie wiadomo
ocb.


Najcenniejsze ale w Polsce, na zagranicznych portalach aukcyjnych sa niewiele warte a prym wiodą właśnie wersje angielskie czy w Niemczech niemieckie itp itd. Też lubię polskie wydania i w pierwszej kolejności właśnie takie wydania zbieram ale jak się okazja trafia to nie gardzę wydaniami europejskimi.
Nie nazywaj tego zbieraniną bo to brzydko brzmi a ja właśnie od pewnego czasu nastawiłem się na zbieranie NFSÓw i GTA w wydaniach różnych państw, nie tylko polskich.

Dnia 20.08.2010 o 22:44, Szejkon napisał:

A co to jest oryginalne wydanie?


Pewnie chodziło mu o wydanie premierowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się