Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2010 o 16:48, Pablo_Querte napisał:

Skąd ten Ratchet za 60zł : >?

Media Expert w mojej mieścinie. Jakiś niewolnik ''ometkował'' wszystkie części Ratcheta tą ceną. Dzisiaj kumpel kupił ACiT-a już za 99 złociszy. ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 20:52, Czarek188 napisał:

Heroes of Midth & Magic V Edycja Kolekcjonerska

Rozumiem że na aukcji jakiejś dorwałeś? Można wiedzieć za jaką kwotę? Sam chciałbym mieć ten kuferek na półce mimo że mam już tą białą edycję HoMM 1-5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na aukcji za 100zł :P Wszystko w stanie idealnym. No jedynie Heroes kilka rysek ale to w ogóle nie przeszkadza. A jak bardziej płytę poniszczę to oddam do renowacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno był jeszcze lepszy niż pierwszy, zero limitów, więcej gier [choćby EK Wieśka]. Sam tym razem nie pojechałem, częściowo żałuję [sporo gier dopiero w przyszłym roku...], częściowo nie [kasa w kieszeni, a premiery za pasem. Znając życie bez limitów wydałbym wszystko, co mam]. Gratulacje w każdym razie, ładnie się obłowiłeś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 14:03, Michu94x napisał:

Mały update''cik.

Gratulacje. Skąd i za ile?
Tak mi po głowie chodzi to PSP, że masakra... ale ciągle powstrzymuje mnie myśl, że z całej palety gier, tylko trzy mnie interesują, a kupno sprzętu dla 3 pozycji to raczej nie to. I sam nie wiem co robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 14:10, Siriondel napisał:

> Mały update''cik.
Gratulacje. Skąd i za ile?
Tak mi po głowie chodzi to PSP, że masakra... ale ciągle powstrzymuje mnie myśl, że z
całej palety gier, tylko trzy mnie interesują, a kupno sprzętu dla 3 pozycji to raczej
nie to. I sam nie wiem co robić :P


A za 629 zł w sklepie RTV w Dobczycach (Małopolska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 12:26, PawelR1 napisał:

Oto co kupilem dzisiaj na giermaszu cd projektu mysle ze sie oplacalo za 130zł :


Tylko pogratulować udanego polowania. Ja mam niestety za daleko żeby sie na tę imprezę wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 12:26, PawelR1 napisał:

Oto co kupilem dzisiaj na giermaszu cd projektu mysle ze sie oplacalo za 130zł :


Bardzo ładne gierki wyłapałeś. Może chcesz się pozbyć Metro 2033 albo Red Faction Guerrilla ?;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 12:26, PawelR1 napisał:

Oto co kupilem dzisiaj na giermaszu cd projektu mysle ze sie oplacalo za 130zł :

Mogę prosić numer gg twój? Mam pytanko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 14:03, Michu94x napisał:

Mały update''cik.

Zbieram sie do tego GT i zbieram i jakoś dozbierać nie mogę. Chciałbym zagrać, ale cały czas coś innego w łapska wpada. A i gratuluje konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się