Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Citkowsky

Czekałem prawie 8 lat no i jest, miałbym w piątek ale płacić 140 czy 150zł za takie biedne wydanie nie zamierzałem i kupiłem od pewnej osoby z tego forum nówkę sztukę w folii za 103zł z przesyłką i do tego unikalny breloczek Mafii 2 gratis;)


Pierwsze co zrobiłem to porównałem z pierwszą Mafią, wydanie jedynki poraża i nie daje żadnych szans dwójce, zresztą sami zobaczcie;)


Niestety nie mogę pozwolić sobie na granie z uwagi na przygotowania do egzaminu poprawkowego i powiedziałem sobie, że pogram dopiero jak go zdam lub po ostatnim terminie poprawki bez względu czy zdałem czy nie bo jak nie zdam to mam rok urlopu od studiów niestety;/
Optymistycznie rzecz biorąc najwcześniej pogram w Mafię 9 września;)

20100831222505

20100831222623

20100831222708

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam. Graj już teraz to rano skończysz na spokojnie :P. Pogratulowałbym, ale tego nie zrobię z racji, że druga część Mafii mnie po prostu zawiodła.

Jeśli chodzi o pierwszą Mafię to narobiłeś mi smaka na pudełkową edycję :P. Może upoluję ją sobie na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.......

Powodzenia. Ostatnia sztuka jak pamiętam była w ,,kup teraz" za 150zl:) Aukcji nie widzialem już od dawna, była jakaś w sumie jakiś czas temu i poszło za ok 90zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę premierówki jedynki. Kiedyś na pewno zapoluję. Jako szanujący się fan muszę mieć.

Co do dwójki - skąd masz ten duży box(?) z 3. zdjęcia? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 10:56, Szejkon napisał:

W jedynce nie ma karty rejestracyjnej?



Jest, mam ją ale nie dawałem do zdjęcia, podobnie jak ulotki reklamowej bodajże Clicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PJ_MW
Nowy gra w kolekcji, Vancouver 2010. Oczywiście nie kupiłem jej sam, a wymieniłem się na nią za niepotrzebną mi już książkę, by nabić sobie tym GS na Live, ale już żałuję, bo to crap niesamowity...

20100901122733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 12:27, PJ_MW napisał:

PJ_MW
Nowy gra w kolekcji, Vancouver 2010. Oczywiście nie kupiłem jej sam, a wymieniłem
się na nią za niepotrzebną mi już książkę, by nabić sobie tym GS na Live, ale już żałuję,
bo to crap niesamowity...

Nie gadaj, skoki zawsze są fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, ale nie na na ustawionym sterowaniu: J,L,S, braku zmiany rozdzielczości i graniu na padzie innym, niż ten od Xboxa bez emulatora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 13:39, loodvick napisał:

loodvick
Moja kolekcja. Długo się ściągała.

To nie portal o piractwie. Tutaj tolerujemy TYLKO ORYGINALNE GRY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się