Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2010 o 23:01, crash807 napisał:

> To prawie jak chwalenie się piratami

Spoiler

xD



A niby dlaczego? Rozumiem, że legalne jest sprzedawanie piratów na allegro?



Chodziło mu o to ,że kartridże z Pegasusa to hacknięte porty ze Snes''a i w ten sposób można mówić, że są piratami. Bo tak naprawdę każdy posiadacz Pegasusa to Snesowy pirat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to są normalne wydania , tylko wiesz że różne gry wydają w różnych pudełkach ,ja przekładam wszystkie moje gry do białych jednakowych pudełek żeby było ładnie :):) mam tylko problem z grubymi wydaniami mam tylko dwa białe pudełka takie ,aniegdzie nie kupie więcej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 09:04, Gen_Radius napisał:

Chodziło mu o to ,że kartridże z Pegasusa to hacknięte porty ze Snes''a i w ten sposób
można mówić, że są piratami. Bo tak naprawdę każdy posiadacz Pegasusa to Snesowy pirat
:D


Masz racją ale mój Pegasus był kupowany z myślą, że to oryginał, kosztował niezłą sumę, wybijającą się z pośród pozostałych pegasusów i nawet logo nintendo na nim jest co możesz zobaczyć kilka stron wcześniej, teraz wydaje się to oczywiste, że to podróba z perfidnie wstawionym logo nintendo ale 15 -20 lat temu jeszcze tak oczywiste to nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 11:14, ForestPL23 napisał:

to są normalne wydania , tylko wiesz że różne gry wydają w różnych pudełkach ,ja przekładam
wszystkie moje gry do białych jednakowych pudełek żeby było ładnie :):) mam tylko problem
z grubymi wydaniami mam tylko dwa białe pudełka takie ,aniegdzie nie kupie więcej :/


Jak dla mnie to lepiej się prezentują w czarnych pudełkach, ale jak kto woli ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Tryb kooperacji jest, ale tylko przy jednej konsoli (nie ma online co-op). Obie części Indy''ego mam na PC i muszę powiedzieć, że wszystkie trzymają równy poziom. Nie podobał mi się tylko Indy 2. Ma zwalony hub, bo zamiast levele wybierać z mapki to musisz łazić po jednej wielkiej lokacji i najpierw ich poszukać. A żeby niektóre z nich odblokować potrzebne są konkretne postaci, a że te mają przypisane konkretne miejsca ma mapce trzeba się czasami porządnie nalatać w tą i z powrotem. Niby ma od cholery poziomów fabularnych i bonusowych, ale niektóre fabularne i wszystkie bonusowe to "pięciominutówki". Choć za obecną cenę polecam wszystkie części:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 17:01, Jan3d napisał:

JAN3D

Update wakacyjny (tropico 3 doszło jedynie)
I nowe cda z Tropico 3





OoO to CDA jest z poprzedniego miesiąca teraz wyszło nowe ! Ile dałeś za Bioshock''a i gdzie ? Teraz właśnie szukam tego w premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 17:26, sliski_wojtas napisał:

Ile dałeś za Bioshock''a
i gdzie ? Teraz właśnie szukam tego w premierze.


Jak na moje oko to to nie jest edycja premierowa tylko z Premium Games :P
A edycje premierowe tej gry jeszcze można czasem spotkać w sklepach... Ja przynajmniej ją widziałem jakieś 2-3tygodnie temu (niestety za pełną cenę czyli 99zł) i gdyby nie to że mam kolekcjonerkę to na pewno bym się na nią skusił :)

Jan3d --->

A ja się ma sprawa Twojego brakującego artbooka do ME 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 17:39, dave03 napisał:

A ja się ma sprawa Twojego brakującego artbooka do ME 2?


Właśnie nie wiem co z tym faktem zrobić pisać meila czy iść do empiku z paragonem i zapytać czy mają tego artbooka ;[ ?
A kupiłem jakiś miesiąc temu
sliski_wojtas

Dla mnie jest nowe bo nie miałem czasu przedtem kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 17:44, kaczek93 napisał:

/ciach/
mam Bioshocka w premierze i może chciałbym się go pozbyć.


Aa dzięki zobaczę jeszcze. Jutro się wybieram do Saturna i Empika i zobaczę czy tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empik już nie ma, bo do nich pisałem. Pisz maila do EA, daj od razu skan/zdjęcie paragonu i adres, a na drugi dzień po wysłaniu będziesz miał [poleconym priorytetem ślą].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 18:55, JayL napisał:

Podobno pierwszy DLC ma mieć 2x więcej misji niż podstawka [30]. Ale nic w newsie nie
ma o wersji PC...

Raczej ten dodatek będzie w wersji PC.Pp pierwsze w samej Mafi 2 PC są osiągniacia z nim zwiazaneno no i dostałem kod do jego pobrania ze Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 20:20, Przem74 napisał:

no i dostałem kod do jego pobrania ze Steama.

Mmm? Jaki kod? Miałeś w pudełku z grą czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 21:34, JayL napisał:

> no i dostałem kod do jego pobrania ze Steama.
Mmm? Jaki kod? Miałeś w pudełku z grą czy jak?

Był razem z Angielską Edycją Specjalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh, jeśli u nas się ukaże to pewnie w wersji pudełkowej za jakieś 50-60zł. No, może trochę mniej, w końcu na PSN ma kosztować 9,99$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 22:07, JayL napisał:

Huh, jeśli u nas się ukaże to pewnie w wersji pudełkowej za jakieś 50-60zł. No, może
trochę mniej, w końcu na PSN ma kosztować 9,99$.

Zawsze można mieć taką nadzieję,że dodatek będzie sprzedawany w wersji pudełkowej..Co do ceny na PSN to uważam ,że ona nie jest taka jeszcze zła.Ale osobiście wolę mieć takie rzeczy w pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się