Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2010 o 00:15, MasterOfBlaster napisał:

Nowe nabytki.

BTW Little BP wyrwałem za 30 zł ;)


"Sprzedam Opla"? ;)

<u>Harrolfo</u> - LoL, co to za edycja? Hiszpańska? o_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 19:53, woko27 napisał:

<u>Harrolfo</u> - LoL, co to za edycja? Hiszpańska? o_o

Francuska. Ale grunt, że gra po angielsku ;)
No i opłacało mi się wymienić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję się w tym rozczytać:

Drakensang, Sacred 2, Mass Effect, Call of Juarez: Więzy Krwi, Neverwinter Nights 2 (kolekcjonerka albo Kolekcja Wszech Czasów), Loki, S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky, Gothic 3 (kolekcjonerka), Age of Conan, Wiedźmin (strzelam, bo pudełko wygląda na podzielone na trzy części, a w wydaniu była gra, opowiadanie i coś jeszcze), Antologia Max Payne, Sacred, Sid Meier''s Pirates! (2004), King''s Bounty: Legenda, dodatki do NWN 2 (po lewej będzie Storm of Zehir i Wrota Zachodu, a po prawej Maska Zdrajcy), Gothic 3 z kolekcjonerki, Spellforce 2, Fable: The Lost Chapters, Saga HoM&M I-III, Titan Quest + Immortal Throne, HoM&M V + Kuźnia Przeznaczenia + Dzikie Hordy, Gothic, Gothic II + Noc Kruka, Dragon Age, Mass Effect 2, Fallout 3, Crysis, Warhammer: Mark of Chaos, Europa Universalis III (z DLC?) + Europa Universalis: Rzym z dodatkiem Vae Victis, Gears of War, Diablo II + Lord of Destruction, Saga Baldur''s Gate, Risen, Assassin''s Creed: Director''s Cut, Star Wars: Empire at War + Forces of Corruption, Need for Speed Carbon, NFS: PS, NFS: MW, Medieval II: Total War - Królestwa, Medieval II: Total War, Two Worlds.

Nie powiem, trochę tego jest, choć właściwie dwa ostatnie rzędy mogłem sobie odpuścić ;] Gratuluję takich gierek jak Drakensang, Call of Juarez: Więzy Krwi, kolekcjonerki Gothic 3, Sid Meier''s Pirates! (2004), Fable: The Lost Chapters, HoM&M V z dodatkami, Sagi Gothic I-II, Fallout 3, Gears of War, Diablo II + LoD i Medieval II: Total War + Królestwa. Naprawdę fajna kolekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały apdejcik od ostatniego czasu. W zasadzie są to same gry które zawsze czekały na kupno ale jakoś nie miałem z nimi po drodze - a to brakowało kasy, czasu, chęci tudzież okazji do zakupienia. Aż do teraz.

Tyler_D

PS. Zdjęcie robione fonem na szybko więc szału jakościowego nie ma, cyfrówka w rozjazdach.

20101002153002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 18:37, MSPRISON napisał:

Piłkarska gra od Ea ; )

Co prawda gram w wersję na Xklocka, ale trzeba przyznać, że nowa FIFA kopie ostro. Graty, warto warto :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 21:29, sliski_wojtas napisał:

No, no. Powiedz mi fajnie się gra w Serious Sam''a ? Warte tych 40 zł ?

to po prostu klasyk gatunku, dla fanów FPSów obowiązkowa pozycja, już wcześniej kupiłem na steamie a teraz dla pudełka ;), w sumie cztery gry za 40zł mozna dać albo poczekać na kolejne promocje na steamie, którego gry wymagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 21:42, FPSProjekt napisał:

> No, no. Powiedz mi fajnie się gra w Serious Sam''a ? Warte tych 40 zł ?
to po prostu klasyk gatunku, dla fanów FPSów obowiązkowa pozycja, już wcześniej kupiłem
na steamie a teraz dla pudełka ;), w sumie cztery gry za 40zł mozna dać albo poczekać
na kolejne promocje na steamie, którego gry wymagają


No to widzę, że w tym miesiącu mam parę wydatków związanych z grami F1 2010 na pewno, Serious Sam i jeszcze coś się znajdzie ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 22:15, Przem74 napisał:

Oto akualizacja mojej małej kolekcji.Nie mogło zabraknąć najważniejszej dla mnie gry
roku czyli Halo Reach.
Przem74



Vice City polak czy anglik? W białym pudełku jeszcze nei widziałem (to znaczy widziałem ale tylko angliki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 22:36, Citkowsky napisał:

> Oto akualizacja mojej małej kolekcji.Nie mogło zabraknąć najważniejszej dla mnie
gry
> roku czyli Halo Reach.
> Przem74


Vice City polak czy anglik? W białym pudełku jeszcze nei widziałem (to znaczy widziałem
ale tylko angliki).

Wersja Angielsa kupiona parę lat temu w jednym z angielskich sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się