Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

/.../

Wiesz czego nie rozumiem? Jaki jest sens kupowania na PC. Ja zawsze brałem na X'' klocka i było O.K. Ta seria mnie zniechęciła na PC przez AC II jego durne zabezpieczenie.
Ale...
Gratuluje nabytku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Gwoli ścisłości. Po dwójce zrezygnowano z tego DRMu.
Po co kupować na PC? Nie każdy ma konsole, nie każdego stać żeby wydawać 200zł na jeden nowy tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie zawsze są po 200 zł. W dniu premiery i przez pierwszy miesiąc tak jest potem cena spada. Po za tym można poczekać jakiś czas i kupić używany. Chociaż jeżeli chodzi o takie tytuły co mają multi, to trudno czasami, ale zawsze się coś znajdzie. ;) Wystarczy troszkę poczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie jest 200zł. Nie każdemu chce się czekać aż dana gra stanieje zwłaszcza jeśli jest to wyczekiwany przez gracza tytuł. No i tak jak wspomniałem nie każdy ma xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xboxa mam od 3 lat, PS3 od pół roku. Nigdy nie dałem za grę 200 zł (nie licząc kolekcjonerek), a gram w większość tytułów w przeciągu miesiąca od premiery (nie lubię czekać :P). Najwięcej płacę po 160 za tytuły które bardzo chcę mieć szybko. Normalnie to 100-130. Dla przykładu - w tym miesiącu kupiłem Deus Ex (65 zł), MW3 (95 zł), Saint''s Row The Third (130 zł). MW nie jest nawet miesiąc od premiery a SR nawet nie pół miesiąca :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna ta rodzinka :D Sam mam zamiar skompletować taki zestawik,bo mam już AC 2 i tak mi się ta gra spodobała,że musze mieć reszte ;)

PS. Ta naklejka na AC 2 to chyba najgorszy pomysł na świecie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 21:37, BartexooN napisał:

MW3 i to na Xboxa 360?! Gdzie :O

Wiedziałem że zaraz się zlecą łowcy okazji :P.
Niestety to była akcja Black Friday na amazon.co.uk w zeszłym tygodniu. Wszystkie sztuki rozeszły się w mniej niż minutę ale jakimś cudem udało mi się wyrwać jedną sztukę za 18 funtów, akurat wersję PS3 ale X360 też była. Taka akcja jest co roku tak w ogóle także w przyszłym roku pilnować ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 22:48, knopfler napisał:

/cut/


T_T no cóż szkoda, miałem nadzieję że to może jakaś dłuższa promocja jak na zavvi (też tam zakupiłem sobie Deusa :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiele. Co znaczy nowe?

No i nie uznaje gier które wymagają neta do aktywacji, czy instalacji, więc sporo mi odpada, ale liczę się z tym. I tak najlepsze gry, zwłaszcza w moim ulubionym gatunku, cRPG, już wyszły.

Swoją drogą jeśli przejrzysz WSZYSTKIE zdjęcia zauważysz kilka relatywnie nowych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 21:21, iselor86 napisał:

Ok :D Już mogę:D

Gratuluję, a w szczególności tej SAGI Icewind Dale, którą swego czasu można było kupić w tym takim bodaj o ile dobrze pamiętam "segregatorze". No i Noxa, którego dorwać nigdzie nie mogę ;[ a pograłbym w to z wielką chęcią!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się