Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Crash807

Edycja kolekcjonerska Call of Juarez. Swoją drogą orientuje się ktoś może czy tą niteczkę co jest w zapalniczce w miejscu w którym powinna dawać ogień należy uciąć?

20111228145753

20111228145805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crash807
Oj jeszcze zapomniałem o aktualizacji kolekcji Crasha. Zresztą i tak by się pewnie w poprzednim poście zdjęcie nie zmieściły.

Żetony kupione na Australijskim ebay''u. Były one dostępne w chipsach w Australii w 2004 roku. Co do pinballa to jeszcze nie sprawdzałem jak działa bo nie mam baterii... a wymaga aż 4 dużych więc na osiedlu ich nie kupię. Jak dojdą jeszcze figurki to zrobię wpis na gs z dokładniejszymi zdjęciami.

20111228145855

20111228145905

20111228145923

20111228145933

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 15:03, crash807 napisał:

Crash807
Oj jeszcze zapomniałem o aktualizacji kolekcji Crasha. Zresztą i tak by się pewnie w
poprzednim poście zdjęcie nie zmieściły.

Żetony kupione na Australijskim ebay''u. Były one dostępne w chipsach w Australii w 2004
roku. Co do pinballa to jeszcze nie sprawdzałem jak działa bo nie mam baterii... a wymaga
aż 4 dużych więc na osiedlu ich nie kupię. Jak dojdą jeszcze figurki to zrobię wpis na
gs z dokładniejszymi zdjęciami.


Zbiera się na całkiem spory ołtarzyk. Zsumuj wszystko i się okaże, iż to największa kolekcja Crash''a na gramie. A może i w kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LANS ++ -> http://dl.dropbox.com/u/49372314/DSC00112.JPG (nie weszło na hosting gramowy, a nie chce mi się obrazków skalować)
Jest też parę perełek nie na zdjęciu: premierowe Heroes Chronicles, kolekcja Tajemniczy Świat Might&Magic (już niestety nie pełna, płyta z Shadow of the Death pękła D:), Heroes V + Dodatki, premierowe Diablo II LoD, Fahrenheit i chyba tyle :P.

Zrobiłbym jeszcze fotę STEAM, ale od kiedy mam Deus Ex 3 odmawia posłuszeństwa ;_; . Ale dodatkowo tam tylko FUEL i wszystkie (wszystkie) Half Life + CS.

Ale i tak ubogo w porównaniu z niektórymi kolekcjami tutaj ^^'.

EDIT: /W jednym z tych "pirackich" opakowań jest jeszcze premierowa Daikatana, ale tylko nośnik się zachował :D. Jeszcze jest Giants, Indiana Jones: Emperors Tomb oraz Apocalyptica. Resztę chyba widać.

20111228233838

20111228233916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 23:47, Arkhaor napisał:

LANS ++ -> http://dl.dropbox.com/u/49372314/DSC00112.JPG (nie weszło na hosting
gramowy, a nie chce mi się obrazków skalować)

Pełen szacun za Diablo ][ w tej wersji kartonowej :-) Nie ma to jak czasy kochanych pudełek gdzie można je było stawiać niczym łowieckie trofea :-)
Takich rzeczy się już nie spotyka.. trzymaj trzymaj :-)
No a i kolekcja też nie najgorsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja NintendoPassion

System developerski Nintendo Dolphin NPDP-GDEV (Game Cube). Przed premierą Game Cube na tym urządzeniu deweloperzy tworzyli gry. Zdobycie zajęło mi kilka lat ale wreszcie jest. Istnieje około 270 sztuk.

20111229171030

20111229171036

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 17:13, NintendoPassion napisał:

System developerski Nintendo Dolphin NPDP-GDEV (Game Cube). Przed premierą Game Cube
na tym urządzeniu deweloperzy tworzyli gry. Zdobycie zajęło mi kilka lat ale wreszcie
jest. Istnieje około 270 sztuk.

O chłopie widać, że na serio pasjonujesz się wszystkim co związane z Nintendo :P
Gratuluje... ja nawet o istnieniu takiego czegoś nie wiedziałem :D
Dzięki Tobie już wiem. Fajnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 17:16, Skaterka885 napisał:

Można tylko pogratulować! ;)


@Skaterka885:
Wielkie dzięki :)

@m1kel1:
Dokładnie tak! Nie ukrywam, mam banana od ucha do ucha :)

@Braveheart:
PlayStation i Xbox również mają swoje odpowiedniki i równie ciężko je zdobyć. O cenie nie wspominam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż ciepło się człowiekowi robi na sercu jak widzi jak kiedyś wyglądały Edycje Kolekcjonerskie. Bez tych wszystkich śmieci pokroju kodu dlc na dodatkową parę butów w grze. Szkoda, że te czasy już nie wrócą. :P Ach te kartonowe pudełka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się