Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2013 o 12:26, Ventil napisał:

Dokładnie: potrafili. Z nowszych, w miarę ładnych kojarzę jeszcze zbiorcze wydania Hitmanów,
Splinter Cellów


To te czarne pudełka?

Dnia 20.07.2013 o 12:26, Ventil napisał:

i Assassin''s Creedów. Pierwsze dwa wyglądają nawet ładnie, ale płyty
znajdujące się w środku zamiast pudełka mają zwykłe koperty CD...


To i tak dobrze, bo pamietam, że płyty w zestawie Atlantisów były luzem. W plastyku były tylko specjalne wycięcia i jedna płyta leżała obok drugiej. A właściwie zachodziła fragmentem na drugą jeśli dobrze pamiętam. Wyglądało to fajnie, ale płytom dobrze nie robiło. Miałem kiedyś ten zestaw, ale się okazało, że płyty mają "kopertówki" i na dodatek dwie są takie same. Zamiast wymienić to odesłałem i dzisiaj żal zadek ściska..

Dnia 20.07.2013 o 12:26, Ventil napisał:

Niektórzy wymieniają również cele charytatywne, choć zazwyczaj sami nie przeznaczają na nie ani grosza ;]


Proponują przeznaczyć te pieniądze na cele charytatywne zamiast na gry? Uwielbiam takich. Wrażliwi cudzym kosztem.

Dnia 20.07.2013 o 12:26, Ventil napisał:

@Citkowsky - maniak motoryzacji, z wielką kolekcją NFSów, do tego (niedługo) żonaty
i ze środkami na to wszystko. Pozazdrościć i życzyć powodzenia :)


Dobrze, że chodzi tylko o NFS-y, a nie wszystko co jeździ. Trochę tego wyszło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 20:09, Ventil napisał:

> To te czarne pudełka?
Zgadza się.
Hitman: http://img25.imageshack.us/img25/436/dscf4930q.jpg


I tutaj leżą luzem z tego co widać. Podobnie było chyba w zestawie Myst.

Zakupy z ostatnich kilku miesięcy. Szału nie ma, ale też nie widziałem jakichś specjalnych okazji. Na Risena Amazon zrobił krótką (jednodniową?) promocję. Mieli wersje tylko na konsole. Jedyna nowość wydawnicza tutaj to zbiorówka MGS-ów. Wersja azjatycka, bo po prostu lepiej to wydali.

20130721112954

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2013 o 13:32, Sir_Kielbasa napisał:

W Azji 11 lipca. Zresztą, o dziwo, wszedzie wyszło jakoś w podobnym okresie.

Najs, ta kolekcja to must have. Szczególnie dla mnie. Czytam, że w EU będzie dopiero we wrześniu i na takie wydanie zaczekam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to wydadzą. Obawiam się jednak, że będzie podobnie jak w USA (bo gorzej chyba się nie da), czyli dwie płyty w jednym pudełku i do tego tekturowa, cienka nasuwka. Mnie się takie wydanie nie podoba. Nie wspominając, że nie pasuje do wcześniej wydanej ICO/SotC. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę zrobić, ale tylko z zewnątrz (jeszcze nie otwierałem), jeśli Cię to interesuje. Na YT widziałem dwa filmiki z wydaniami azjatyckimi. Nie są to wersje japońskie, ale wydali je tak samo z tego co widzę. Chyba tylko wersja językowa jest inna (angielska?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba na X-a, chociaż w ogóle podobają mi się pudełka (pół)przezroczyste. Szkoda, że w grach na 3DS i PSV już ich nie robią. Najgorsze są chyba te białe od Wii. Strasznie obleśnie wyglądają i za 10 lat będa pewnie żółte. :) Już lepsze byłyby czarne. A co do PS3 jeszcze, to całe szczęście zmienili to syfiaste logo, które było na całą wysokość po lewej stronie wkładki i teraz jest po prostu PS3. Ten najmłodszy wzór X-a też jest chyba lepszy od całego białego poprzednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewam się argumentów. To jak wybieranie ulubionego koloru. Nie znajdziesz idealnych argumentów dla poparcia swojego wyboru. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku wersji PS3 jest o tyle lepiej, że białe "PS3" i czarne (grafitowe?) tło pasują kolorystycznie do okładki, ale tak po prawdzie to mnie się ona (sama grafika) nie bardzo podoba.

Obie wersje są Twoje? Jakiś okazyjny zakup za "psi piniundz"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to wiadomość do mnie, to nie. Homefront kupiłem po standardowej cenie na Xboxa 360.

Potrzebne mi były dwie okładki, a tak się składa, że bardzo lubię Homefront. Mam już na PC, mam nadzieję, że na konsolę dojdzie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2013 o 20:57, Sigu napisał:

Potrzebne mi były dwie okładki, a tak się składa, że bardzo lubię Homefront. Mam już
na PC, mam nadzieję, że na konsolę dojdzie szybko.

Mam na pozbycie wersję na PS3 jakbyś chciał ;) Zawiodłem się na tej grze, bo niczego tam nie ma oryginalnego, monotonne misje (choć znajdzie się kilka dobrych momentów), krótka (to akurat zaleta, bo nie musiałem długo się męczyć), scenariusz wcale nie szokuje, a jako całość jest głupi. Do tego strzelanie nie jest takie fajne jak u konkurencji, a grafika zwyczajnie ssie (na PS3, na PC pewnie wygląda w miarę ok.). Generalnie wielki zawód, a zapowiadało się nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła jest moim zdaniem bardzo dobra. Masowe groby na stadionie robią wrażenie. Otoczka fabularna jest całkiem całkiem. Z jakiegoś powodu się ludziom nie podoba. Tego nie potrafię w żaden sposób zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Bo ta historia jest mało prawdopodobna (Korea Północna wygrywa z USA, serio?), a scenariusz nie był na tyle dobry abyśmy uwierzyli w coś nieprawdopodobnego. Pomijając już historię, a biorąc pod lupę momenty, tak jak wspomniane masowe groby na stadionie są zrobione średnio. Bo powinno to wywołać na mnie jakieś większe emocje, a tak się nie stało. Nie chodzi o to, że jestem bezduszny, po prostu nieumiejętnie twórcy wykonali swoją robotę, przy mniej szokujących scenach w lepszych grach (lub filmach) byłem bardziej poruszony. Ale nie wykluczam, że na kogoś na podziałało bardziej niż na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi historia się podoba. Nie była aż tak bardzo nieprawdopodobna.

A groby... Cóż, mi wydały się dość ciekawym pomysłem. Pomysł niemalże idealny. Groby zakopane na stadionie bejsbolowym (?). Niestety egzekucja pomysłu nie była aż tak dobra, no ale wystarczająca.

Jestem ciekaw czy ujrzymy Homefront 2. Ktoś wykupił tę serię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się