Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2007 o 16:12, Belegdil napisał:

Czas na moją niewielką kolekcję/zbiór -> whatevah. Poza grami przedstawionymi na zdjęciach
posiadam również inne, ale nie będę ich wyciągał z otchłani szafy, tylko je wymienię:
- Diablo II - jeszcze w tym duużym pudełku ^^
- Deer Avenger 2: Deer in the City
- Fifa 99
- GTA 2
Mam też oczywiście wiele gier z gazet. Nie są to jakieś ogromne ilości ale kilkadziesiąt jest
^^


Spox kolekcja, masz dużo klasyki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 16:12, Belegdil napisał:

Czas na moją niewielką kolekcję/zbiór -> whatevah. Poza grami przedstawionymi na zdjęciach
posiadam również inne, ale nie będę ich wyciągał z otchłani szafy, tylko je wymienię:
- Diablo II - jeszcze w tym duużym pudełku ^^
- Deer Avenger 2: Deer in the City
- Fifa 99
- GTA 2
Mam też oczywiście wiele gier z gazet. Nie są to jakieś ogromne ilości ale kilkadziesiąt jest
^^


Solidna kolekcja :) Bardzo dobre tytuły, nawet są te, w które ja lubię sobie pograć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 16:38, shinian napisał:

W sumie wystarczyłoby gdybyś tylko 1 zdjęcie wrzucił:P Skąd masz ten board Disaster Area?

Wystarczyłoby, ale właśnie ten board nadaje ''klimacik'' całości :P Kupiłem go jak byłem na obozie w Windsorze w Anglii ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 16:12, Belegdil napisał:

Czas na moją niewielką kolekcję/zbiór -> whatevah. Poza grami przedstawionymi na zdjęciach
posiadam również inne, ale nie będę ich wyciągał z otchłani szafy, tylko je wymienię:
- Diablo II - jeszcze w tym duużym pudełku ^^
- Deer Avenger 2: Deer in the City
- Fifa 99
- GTA 2
Mam też oczywiście wiele gier z gazet. Nie są to jakieś ogromne ilości ale kilkadziesiąt jest

Dlaczego ich nie wyciągniesz? Jak już zamieszczasz zdjęcie kolekcji to całej. Ogólnie kolekcja spoko, bardzo dużo serii co jest normalne u nastoletnich graczy:) Co do gier z gazet to u mnie stanowią one większość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 19:13, grand10pelu napisał:

Dlaczego ich nie wyciągniesz? Jak już zamieszczasz zdjęcie kolekcji to całej. Ogólnie kolekcja
spoko, bardzo dużo serii co jest normalne u nastoletnich graczy:) Co do gier z gazet to u
mnie stanowią one większość:)

Skoro chcesz... Trzeba było nie lada umiejętności, żeby je znaleźć ^^

Dzięki Wszystkim za pozytywne opinie ^^

20070404195244

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 16:12, Belegdil napisał:

Czas na moją niewielką kolekcję/zbiór -> whatevah. Poza grami przedstawionymi na zdjęciach
posiadam również inne, ale nie będę ich wyciągał z otchłani szafy, tylko je wymienię:
- Diablo II - jeszcze w tym duużym pudełku ^^
- Deer Avenger 2: Deer in the City
- Fifa 99
- GTA 2
Mam też oczywiście wiele gier z gazet. Nie są to jakieś ogromne ilości ale kilkadziesiąt jest
^^


Bardzo podoba mi się twoja kolekcja, są gry premierowe jak i z tańszych serii. Głównie masz gry z Ekstra Klasyki Next, ale jakie ciekawe tytuły.

Kongratulejszyns :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piotrek-heroes -> fenk ju ^^
Kamil.i.Maciek -> Diablo II wymiata do dziś i będzie tak zapewne do czasu wydania Diablo III :D <oby>
Miło, że mimo niewielkiej ilości gier w porównaniu do innych kolekcji, moja też Wam się podoba ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 20:19, syriusz.b napisał:

a kolekcjonuje idąc dalej jest od kolekcja

No normalnie ale przejścia od wyrazu do wyrazu jak w kabarecie np. od żaba do śmietana :) Chcesz mi powiedzieć, że jak ktoś ma różne wydania jednej rzeczy (w tym przypadku gier) to nie jest kolekcjonerem? Dla mnie to większego kolekcjonera nie ma i nie pomogą tu "hity" sprzed dwóch miesięcy, nawet ich zatrzęsienie. Bo dla mnie zbiór to zbiór czyli zbierasz sobie od grosza do grosza ale jak zbierasz grosze, centy, pensy czy inne miedziaki to chyba (masz różne wydania) - to jest prawdziwa kolekcja. Zgadzam się z vearem kolekcja także powinna przeleżeć jakiś czas, bo chodzi także o wartość a gry sprzed chwil paru tego nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny koneser, super kolekcja gier :) Widzę Złote Edycje Age of Empires III i Heroes V.
Gratylejszyns ;-)

P.S.
Jak ci się podoba Augustus, bo nie wiem czy kupować, warto czy nie ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 08:40, Zebek napisał:

A oto moja kolekcja

Bardzo fajna kolekcja, widzę, ze jesteś fanem RPG tak jak mój brat:) Ja jednak wole strategie, których u Ciebie za wiele nie zauważyłem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 08:53, Zebek napisał:

Strategie sa dwie

Age of Empires i Heroes5

Ale aktualnie czekam na 1 i 2 czesc plus dodatki AOE

Jeszcze WraCraft II i StarCraft w Antologii Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje sie bez bicia ze ta antologie kupilem dla Diablo
I moze poza modami rpg do Starcrafta te 2 gry nie sa dla mnie interesujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 23:35, deecom napisał:

wartość a gry sprzed chwil paru tego nie mają.


każda rzecz ma jakąś wartość, przecież gry za darmo nie dostajesz, a nawet jak od kogoś dostajesz to jakąś ustaloną wartość to to ma... I nie powiesz mi ze kolekcjonuje idąc dalej jest od sprzedaje? więc porównanie żaba do śmietana było śmieszne...

>Chcesz mi powiedzieć, że jak ktoś ma różne wydania jednej rzeczy (w tym przypadku gier) to nie jest kolekcjonerem?

Tak nie powiedziałem, to było odniesienie do słów veara, który mówił że kolekcja gier musi zawierać starsze tytuły... Dalej będę się upierał, bo kolekcją jest i to że masz jakieś stare gry i to że masz nowe gry, bo je kolekcjonujesz, przykład już podawałem i nie będę go przytaczał jeszcze raz... Nadal nie zgodzę się z tym, że kolekcja musi mieć jakąś starszą grę, bo każdy kolekcjonuje to co chce i cytując pewnego pana "nikt nam nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne" (<-- to była ironia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się