Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

A to moja kolekcja w czterech zdjęciach, gry z gazet dodałem te najciekawsze, jakbym miał reszte dodać to bym musiałk olejne cztery zdjecia dodac a tego mi sie robic nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 17:00, Mistic napisał:

A to moja kolekcja w czterech zdjęciach, gry z gazet dodałem te najciekawsze, jakbym miał reszte
dodać to bym musiałk olejne cztery zdjecia dodac a tego mi sie robic nie chce :P

Super kolekcja, wychodzę z założenia, ze lubisz RPG''i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja swoja kolekcje rozdalem ;( ehh... ale moze kiedys uda mi sie spotkac z wujkiem :D u ktorego sa te pudla :D to wtedy tez wrzuce swoje trzy grosze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 18:05, morthi napisał:

a ja swoja kolekcje rozdalem ;( ehh... ale moze kiedys uda mi sie spotkac z wujkiem :D u ktorego
sa te pudla :D to wtedy tez wrzuce swoje trzy grosze :P

Komu rozdałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 18:13, olcia13 napisał:

> a ja swoja kolekcje rozdalem ;( ehh... ale moze kiedys uda mi sie spotkac z wujkiem :D
u ktorego
> sa te pudla :D to wtedy tez wrzuce swoje trzy grosze :P
Komu rozdałeś?


dalem razem ze starym kompem wujkowi :) sobie zostawilem tylko klasyke :) np polan :) albo ufo: enemy unknown :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 18:18, morthi napisał:

> > a ja swoja kolekcje rozdalem ;( ehh... ale moze kiedys uda mi sie spotkac z wujkiem
:D
> u ktorego
> > sa te pudla :D to wtedy tez wrzuce swoje trzy grosze :P
> Komu rozdałeś?

dalem razem ze starym kompem wujkowi :) sobie zostawilem tylko klasyke :) np polan :) albo
ufo: enemy unknown :)

Ja też kiedyś dałam częśc swoich gier kolegom i koleżanką (bo po co miałam je trzymać skoro przeszłam?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z kolekcji to mam csala sage herosow w wydaniach pudelkowych :) (bez 5 ale to na dniach bede mial)

a inne wydalem :) np serie close combat :)czy settlersow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 18:21, morthi napisał:

z kolekcji to mam csala sage herosow w wydaniach pudelkowych :) (bez 5 ale to na dniach bede
mial)

a inne wydalem :) np serie close combat :)czy settlersow :)

J
a dałam kumplowi Planescape Torment (NXK), Diablo 2 (złota edycja)
koleżance dałam, (a raczej porzyczyłam, ale niestety ona chyba myślała, ze to prezent, a głupio mi się ciagle upominać o te gry): Heroesa IV, Prince of Persja Piaski Czasu i Warrior Within i GTA Vice City... szkoda to były spokio gry, ale w zamian dostałam FEAR''a i Fable :D
A jeszcze kiedyś dałam mojemu innemu koledze: wszystkie części Simsów, oprócz Zwierzaków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dałam kumplowi Planescape Torment (NXK), Diablo 2 (złota edycja)

Dnia 23.05.2006 o 18:27, olcia13 napisał:

koleżance dałam, (a raczej porzyczyłam, ale niestety ona chyba myślała, ze to prezent, a głupio
mi się ciagle upominać o te gry): Heroesa IV, Prince of Persja Piaski Czasu i Warrior Within
i GTA Vice City... szkoda to były spokio gry, ale w zamian dostałam FEAR''a i Fable :D
A jeszcze kiedyś dałam mojemu innemu koledze: wszystkie części Simsów, oprócz Zwierzaków :(


Ale zrobiłaś interesy:) Jak tak rozdajesz to może się załapię na coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie mam aparatu cyfrowego ani skanera więc muszę się ograniczyć do listy moich najciekawszych gier:
1.Empire Earth II
2. Baldur''s Gate II +Tron Bhaala
3.Icewind Dale II
4.Fallout Tactics
5. Sim City 4
6. Twierdza: krzyżowiec
7. Capitalism II
8.Anno 1602
9. NBA Live 2003
10. Fallout
11.Fallout 2
12. Spell Force: The Order of Dawn
13. Settlers IV Złota Edycja
14. Gothic II
15.Ghost Recon
16.Tomb Raider II
17.American Conquest
18. Call to Power II
19. Faraon
20. Cesar III
21.Hitman
22. Call of Duty
23.Iron Storm
24. Project I.G.I
25.Bloodline
26.Blood Rayne
27.Daemonica
28.Shade: Gniew Aniołów
29.Tony Hawk''s Pro Skater III
30.Championship Manager 5
31. Fifa 2006
Mam jeszcze mnóstwo gier z gazet ale ich wypisywanie zajęło by mi duuużo czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 18:20, olcia13 napisał:

Ja też kiedyś dałam częśc swoich gier kolegom i koleżanką (bo po co miałam je trzymać skoro
przeszłam?)


Heh. Troche dziwne,żeby rozdawać tak gry, ale oki.:)
Każdą gre jaką przejde zawsze zostawiam w bezpiczenym miejscu na pamiątke :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 17:59, olcia13 napisał:

> A to moja kolekcja w czterech zdjęciach, gry z gazet dodałem te najciekawsze, jakbym miał
reszte
> dodać to bym musiałk olejne cztery zdjecia dodac a tego mi sie robic nie chce :P
Super kolekcja, wychodzę z założenia, ze lubisz RPG''i.


Odkąd u kolegi zobaczyłem gre Baldur''s Gate którą dostał od wujka od tedy kupuje każdego lepszego rpga albo szukam go na allegro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 17:04, Mistic napisał:

Ostatnie zdjęcie bo sie w porpzednim poscie nie zmiescilo



OO kiedys chcialem zagrac w NOX Ciekawe czy jeszcze w sprzedazy a moze juz abandwae??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 20:52, Ponury rzniwiaż napisał:

> Ostatnie zdjęcie bo sie w porpzednim poscie nie zmiescilo


OO kiedys chcialem zagrac w NOX Ciekawe czy jeszcze w sprzedazy a moze juz abandwae??


Raczej jeszcze nie jest abandware. A co do mojej wersji to moge tylko powiedziec ze jest tak zjechana ze juz nie dziala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam noxa, raz odpliłem bez neta i przez godzine kombinowałem, zanim skumałem że nie mam podłączonego kabla od neta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 20:56, Mistic napisał:

> > Ostatnie zdjęcie bo sie w porpzednim poscie nie zmiescilo
>
>
> OO kiedys chcialem zagrac w NOX Ciekawe czy jeszcze w sprzedazy a moze juz abandwae??


Raczej jeszcze nie jest abandware. A co do mojej wersji to moge tylko powiedziec ze jest tak
zjechana ze juz nie dziala :P

A warto go poszukac?? Tzn wgciebie warta jest czegos ta giera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest ciekawa imo. Od połowy jednak była dla mnie dosyć ciężka do przejścia, jako wojownik dochodziłeś do miejsca gdzie walało się mnóstwo matwego rycerstwa co związane było z dużą ilościa metalowych pancerzy, które zwiększały otrzymywane obrażenia od piorunów, a po zdobyciu takiej zbroi rzucano cię do wieży pełnej magów. Dodam jeszcze, że jest to gra typu na 3-4 ręce, żeby wciskać wszystkie kombinacje czarów, mikstur, umiejętności, trzeba świetnie znać całą klawiszologie. Gra jednak jest ciekawa i mi się podobała, ale nie zrobiono do niej żadnego spolszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się