Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2007 o 13:57, stanlee napisał:

Oto moja kolekcja, pokazywałem juz ją wcześniej,ale ponieważ doszło parę nowych tytulów to
i nowe zdjecia pokażę. Mam jeszce wszystkie płytki z CDA od 02/2005 i 8 wcześniejszych numerów
.


Fajne to pierwsze zdjęcie z Edycjami Kolekcjonerskimi, gry na pozostałych też są bardzo dobrymi i znanymi tytułami, choć rzecz jasna to juz nie to samo, ale tak jak napisałem pozostałe też to świetne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 17:56, Blackbeard napisał:

Moja skromna kolekcja:)

P.S Brakuje TDU ale nie chciałem czekac do poniedziałku^^

wow super kolekcja gothic 3 i pare innych fajnych tytłów :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 07:38, Renor Mirshann napisał:

W końcu miałem okazję sfotografować moją kolekcję. Nie jest wielka, ale zdecydowanie nie żałuję zakupu żadnego tytułu :) Brakuje DMC2, pożyczony.


No piękny ten skarb, a jaka jakość - takie lubię najbardziej - są małe, ale cudowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 07:38, Renor Mirshann napisał:

W końcu miałem okazję sfotografować moją kolekcję. Nie jest wielka, ale zdecydowanie nie żałuję
zakupu żadnego tytułu :) Brakuje DMC2, pożyczony.

Logiczne jest chyba, nad czym się rozkwilę. Kolekcja nieduża, ale widać pasję. Pasję do crpg, a to najważniejsze. Imo same najlepsze gierki z tego gatunku: Saga BG (piękne wydanie), Gothic, Icewind Dale i Torment. Cud miód i orzeszki.
Masz Morrowinda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz od dawna mam zamar wstawic tu swoja kolekcje, ale nie chce tego robic gdy jest nie pelna. Niedlugo jednak na pewno zamieszcze tutaj moje foty, moze jeszcze dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 08:32, Taschon napisał:

Masz Morrowinda?


Nie. Gdybym miał, z pewnością bym go umieścił w kolekcji ;) Zauważ, że wszystkie te gry łączy jeszcze jedno - niskie wymagania sprzętowe. Morrowind jest już ponad siły mojego super-pc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Renor, super masz giery, zwłaszcza zazdroszczę ci PS2 i FF X oraz X-2 na niego :)

A do mojej kolekcji doszedł The Guild 2 - wygrałem :D

20070423140453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 07:38, Renor Mirshann napisał:

W końcu miałem okazję sfotografować moją kolekcję. Nie jest wielka, ale zdecydowanie nie żałuję
zakupu żadnego tytułu :) Brakuje DMC2, pożyczony.


Agrhhh! Zazdroszczę Ci Playstation 2 i tytułów na nią (Final Fantasy X i X-2, God of War, Killzone Metal Gear Solid 1 & 2) - ja ją pragnę mieć od roku, ale śladu po niej przy telewizorze jak nie widać tak nie widać... :(
A tak poza tym - świetna kolekcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 07:38, Renor Mirshann napisał:

W końcu miałem okazję sfotografować moją kolekcję. Nie jest wielka, ale zdecydowanie nie żałuję
zakupu żadnego tytułu :) Brakuje DMC2, pożyczony.

niiiiice! Ten BG to w segregatorku, tak? Ile za niego dałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 07:38, Renor Mirshann napisał:


O HoMM III i to w premierce ( chyba ) po raz pierwszy ( oprócz fanowskich serii ) widzuję takie wydanie, najs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 16:10, bartek_kawa napisał:

niiiiice! Ten BG to w segregatorku, tak? Ile za niego dałeś?


W segregatorku. 159 zł, z tego co pamiętam - pierwsze wydanie sagi, najwięcej dodatków tam chyba było z wszystkich możliwych wydań BG :) Takie wieeelkie pudło, ktoś tu je wcześniej miał na zdjęciu.

skubsa ->HOMM III nie może być w premierce, przecież jest z dodatkiem - widać wyraźnie ;) Z Extra Gry zdaje się.

master matrox -> Osobiście polecam, nie ma co na razie przepłacać za PS3. PS2 to najlepszy sposób, w jaki aktualnie możesz wydać ~450 zł, a gry są tanie jak barszcz (z wyjątkiem nowości, chociaż takie Okami wystartowało z ceną 149 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2007 o 19:01, Renor Mirshann napisał:

master matrox -> Osobiście polecam, nie ma co na razie przepłacać za PS3. PS2 to najlepszy
sposób, w jaki aktualnie możesz wydać ~450 zł, a gry są tanie jak barszcz (z wyjątkiem nowości,
chociaż takie Okami wystartowało z ceną 149 zł).


Heh, gdyby tylko rodzice dali się przekonać :D Ja od roku obserwuje aukcje z PS2, sklepy, fora :P Gry z PLATINUM to koszt około 50-70 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 19:31, master matrox napisał:

Heh, gdyby tylko rodzice dali się przekonać :D Ja od roku obserwuje aukcje z PS2, sklepy, fora
:P Gry z PLATINUM to koszt około 50-70 zł :)

Najlepsze i najtańsze gry na PS2 można wychaczyć na allegro. Tam też kupiłem swoją konsolkę i to był jeden z najlepszych zakupów w moim życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 14:05, tykus napisał:

Renor, super masz giery, zwłaszcza zazdroszczę ci PS2 i FF X oraz X-2 na niego :)

A do mojej kolekcji doszedł The Guild 2 - wygrałem :D


Gratulacje !!! Z pewnością bym sie cieszył gdybym wygrał TG II ale jeśli miałbym ją kupić to raczej nie chciałbym tej gry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 23:17, Jojti napisał:

Gratulacje !!!

Dziękować dziękować ^^

Dnia 23.04.2007 o 23:17, Jojti napisał:

Z pewnością bym sie cieszył gdybym wygrał TG II ale jeśli miałbym ją kupić to
raczej nie chciałbym tej gry :).


Mnie trochę znudziła, ale gram czasem dla odprężenia, fakt, też sam bym nie kupił, dodatku również nie zamierzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu gra jest trochę za droga jak na nią 80 zł to za dużo, za 40 zł to może było by watro .

Za 80 zł to masz prawie Stalkera, TDU albo JE :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ohhh... juz sie nie moge doczekac kiedy odbiore moj aparat cyfrowy z serwisu :) kabla od komórki nie mam, ale i tak mizerne te zdjecia by bylo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam pecha, ostatnio rozłożyłem gry na łóżku żeby zrobić im sesje zdjęciową :).
Ale niestety po tym jak je rozłożyłem okazało że baterie się rozładowały i nici z sesji :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do przedmówcy to zgadzam sie calkowicie, ze TG II jest za droga jak na jakos, która prezentuje... osobiscie kupilem te gre i nie zachwycila mnie za bardzo... powinni ja wystawic najwyzej do "Fajnej Ceny" 49,90zl to max co mozna z niej wycisnac :)

P.S. Sorry, ze pisze w 2 postach... za szybko wcianalem "dodaj post" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się