Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Już kiedyś pokazywałeś swoją kolekcje.
Gier masz dużo i są dobre :).
Ale najlepszy jest twój PSP :D ( zazdroszczę ci go ):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moja skromna kolekcja do, której dołaczy niedługo jeszcze parę tytułów. :) Dojdzie też Wiedżmin EK. :) Udało mi się chociaż byłem na liście rezerwowej. :) Widac tu Medieval 2 EK, Dark Messiah of Might and Magic EK, Złota Kolekcja Warhammera i resztę widac. Żałuję, że nie kupiłem Company of Heroes EK. :(

20070706200020

20070706200031

20070706200041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 20:04, dannik napisał:

To moja skromna kolekcja do, której dołaczy niedługo jeszcze parę tytułów. :) Dojdzie też Wiedżmin
EK. :) Udało mi się chociaż byłem na liście rezerwowej. :) Widac tu Medieval 2 EK, Dark Messiah
of Might and Magic EK, Złota Kolekcja Warhammera i resztę widac. Żałuję, że nie kupiłem Company
of Heroes EK. :(


Ładna mi się podoba. Nie masz dużo tytułów, ale widzę piękne kolekcjonerskie rodzynki. Nie liczy się ilość, ale jakość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 19:54, Misiek_ napisał:

Moja kolekcja
Misiek_


Ogromna i przepiękna kolekcja :-) No i masz PSP - za to należy się plusik ;-)

BTW: Co to za wydanie Delta Force: Extreme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 20:43, master matrox napisał:

> Moja kolekcja
> Misiek_

Ogromna i przepiękna kolekcja :-) No i masz PSP - za to należy się plusik ;-)

BTW: Co to za wydanie Delta Force: Extreme?

to wydanie Biedronkowe, ale w środku jest Delta Force z Fajnej Ceny i 15 wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom! Trzeba przyznać, że kolekcja full wypas. Mi osobiście podoba się, ponieważ widzę tam wiele gier w premierowych wydaniach(np. GTA, Sprintell Cell i parę jeszcze inncyh). Gratuluje. Z Twojej kolekcji również wnioskuje, że za bardzo nie przepadasz za RPG''ami, bo nie widzię gier z takich serii jak NW, Gothic, TES. Mam rację?

dannik-> Choć jak to mówisz "skormna kolekcja", ale złożona z samych dobrych gier :) .

timon 111-> Kiedyś miałem taki sam avatar jak ty teraz masz :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 21:04, BzyQacz napisał:

O, kurczę... Ile dałeś za to wydanie? Nie zostało ich jeszcze troszkę?

Te wydanie Delta Force Extreme kosztowało 9,90 zł w mojej Biedronce była jeszcze 1 sztuka

4YoU to prawda nie lubię gier RPG, ale EK Wiedźmina zamówiłem może przekonam się do RPG ''ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 20:04, dannik napisał:

To moja skromna kolekcja do, której dołaczy niedługo jeszcze parę tytułów. :) Dojdzie też Wiedżmin
EK. :) Udało mi się chociaż byłem na liście rezerwowej. :) Widac tu Medieval 2 EK, Dark Messiah
of Might and Magic EK, Złota Kolekcja Warhammera i resztę widac. Żałuję, że nie kupiłem Company
of Heroes EK. :(

Rownież fajna kolekcja chociaż troche mniejsza ale wzystko przed tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 21:09, Misiek_ napisał:

Te wydanie Delta Force Extreme kosztowało 9,90 zł w mojej Biedronce była jeszcze 1 sztuka

Wow! Nie wiedziałem, że w Biedronce są gry komputerowe. Ja do najbliższego sklepu komuterowego( gdzie zawsze są jakieś stare i w dodatku drogie 2 gry na krzyż). A do MM lub Empikum mam około 45 km. Więc wolę zamawiać z Allegro lub gram.pl.

Dnia 06.07.2007 o 21:09, Misiek_ napisał:

4YoU to prawda nie lubię gier RPG, ale EK Wiedźmina zamówiłem może przekonam się do RPG ''ów

Po tak dobrze zapowiadającej się grze to na pewno polubisz RPG. Tylko pamiętaj nie sięgaj (po Wiedźminie) po Gothic 3. Może po kilkunastu fanowskich/oficjalnych patchach się ta gra poprawi, ale bez patch to nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 20:04, dannik napisał:

To moja skromna kolekcja do, której dołaczy niedługo jeszcze parę tytułów. :) Dojdzie też Wiedżmin
EK. :) Udało mi się chociaż byłem na liście rezerwowej. :) Widac tu Medieval 2 EK, Dark Messiah
of Might and Magic EK, Złota Kolekcja Warhammera i resztę widac. Żałuję, że nie kupiłem Company
of Heroes EK. :(


świetna kolekcja, te EK robią wrażenie. Musze sobie wreszcie jakąś sprawic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 21:34, Blackbeard napisał:

> To moja skromna kolekcja do, której dołaczy niedługo jeszcze parę tytułów. :) Dojdzie
też Wiedżmin
> EK. :) Udało mi się chociaż byłem na liście rezerwowej. :) Widac tu Medieval 2 EK, Dark
Messiah
> of Might and Magic EK, Złota Kolekcja Warhammera i resztę widac. Żałuję, że nie kupiłem
Company
> of Heroes EK. :(

świetna kolekcja, te EK robią wrażenie. Musze sobie wreszcie jakąś sprawic!


A o jakie EK Ci konkretnie chodzi? Mogę dac Ci linki EK jakie są dostępne jeszcze na gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o EK tych gier co niedługo wychodzą (no może przesadzam z "niedługo":)) np.Assassins Creed, itp. I też strasznie żałuję że nie kupiłem EK CoH-a:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 22:32, dannik napisał:

Ja mam zamiar kupic EK Assasin''s Creed oraz jak już mówiłłem EK Wiedżmna, a EK CoH-a cały
czas żałuję. :(


No, ja też:( Może jakiś club żałujących założymy:) A co do EK AC to modle sie gorąco aby była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się