Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2007 o 20:04, dannik napisał:

To moja skromna kolekcja do, której dołaczy niedługo jeszcze parę tytułów. :) Dojdzie też Wiedżmin
EK. :) Udało mi się chociaż byłem na liście rezerwowej. :) Widac tu Medieval 2 EK, Dark Messiah
of Might and Magic EK, Złota Kolekcja Warhammera i resztę widac. Żałuję, że nie kupiłem Company
of Heroes EK. :(


POwiem tak. Mimo że kolekcja nie jest duża, to zawiera bardzo wiele świetnych gier. Szczególnie gry Blizzarda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polmonell

Foto 1 - Alien Shooter, Hooligans, Sacred Plus, Crazy Machines, Igryzska Sportowe 2004, Robin Hood Defender Of The Crown, Maluch Racer ( xD), Kurcze Pieczone, Airline Tycoon Evolution, The Partners, Command And Conquer 3: Wojny O Tyberium, Star Wars Empire At War, Kozacy: Powrót Na Wojnę.

Foto 2 - Battlefield 2: Jednostki Specjalne, Battlefield 2: Euro Force, Battlefield 2, Battlefield 2 (hę??), Black And Wite 2, Ojciec Chrzestny, The Sims 2 Własny Biznes, The Sims 2 Na Studiach, The sims 2 Zestaw Świąteczny, The Sims 2 Nocne Życie (nie za dużo tych Simsów??? -.-), Battlefield 2142, Half Life 2 Episode One, Half Life 2, Call Of Duty 2, Pudełko po Duracelach.

Foto 3 - Age Of Empires 3, Hitman Krwawa Forsa, Splinter Cell Double Agent, Tomb Raider Legenda, Call Of Juarez, Heroes V, Panzers: Cośtam, Medieval II Total War, GuildWars Nightfall, The Guild 2, Flatout 2

Foto 4 - Infernal, Company Of Heroes, Just Cause, Total Overdose, Full Spectrum Warrior, The Movies, The Sims 2(Dżizas, znowu??).

Foto 5 - Dead Rising, Saints Row, Forza Motorsport, Forza Motorsport 2, Test Drive Unlimited, Spider-Man 3.

Foto 6 - Crackdown, Ghost Recon Advanced Warfighter, Fable The Lost Chapters (chyba), Tony Hawk''s Project 8, Rainbow Six Vegas, Halo 2.

Foto 7 - Impor Tuner Challenge, Call Of Duty 3, Gears Of War, Ridge Racer 6, Kameo Elements Of Power, Def Jam Icon.

Niektórych gier z tej kolekcji totalnie nie polecam.

20070707022653

20070707022803

20070707022829

20070707022909

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna kolekcja - dużo gier się pokrywa z tymi co sam mam :) No i jeszcze gry na xbox 360 :D ahhh gdybym go mial ;) Gears of War wymiata- grałem u kolegi , widzę że też go masz więc tylko tak dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super kolekcja, masz dużo gier w które bym z chęcią zagrał. Z twojej kolekcji mam tylko Half-life''y (2 i EP1), Full Spectrum Warrior i TR Legenda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak moja kolekcja jakoś zdjęć teraz lepsza trochę bo robiłem fonem xD
Doszło do mnie kilka tytułów za niedługo dojdzie HL 2 +Episode One.

Carl92

20070707121206

20070707121224

20070707121229

20070707121235

20070707121244

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna kolekcja, choć większość z klasyki (kk i ekn) to tak znajdzie się u Ciebie kilka tytułów, które warto mieć, no właśnie trochę mało nowości, nieprawdaż ;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało no rzeczywiście:), ale jest STALKER czy Gothic 3:)
Niektóre z tych gier przez wiele osób jest niedocenianych, ale ja uważam, że warto zagrać w te gry i dać im szanse.

Jeśli chodzi o nowości to w najbliższym czasie nic nie dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 12:57, Carl92 napisał:

Mało no rzeczywiście:), ale jest STALKER czy Gothic 3:)

Czy dobrze mówię, jeszcze premierka dwa trony i chyba z fajnej ceny Scarface i Flatout 2 ? Tak więc kolekcja nie jest taka zła :)

Dnia 07.07.2007 o 12:57, Carl92 napisał:

Niektóre z tych gier przez wiele osób jest niedocenianych, ale ja uważam, że warto zagrać w
te gry i dać im szanse.

O tak, tu masz rację, z twojej kolekcji to niewiele wiem, ale np. gra Total Overdose, bardzo dobra strzelanka,lecz pozostaje w cieniu takiego GTA.

Dnia 07.07.2007 o 12:57, Carl92 napisał:

Jeśli chodzi o nowości to w najbliższym czasie nic nie dojdzie.

No to szkoda, ale liczę że systematycznie będziesz dokupywać gry no i w tym te nowosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 12:12, Carl92 napisał:


Kolekcja dość duża no i jak mówisz Stalker i Gothic III najważniejsze Gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto i moja kolekcja gier, w dwóch różnych ujęciach.
Jak widać poniżej, przeważnie gustuję w strategiach... czasami do tego stopnia, że potrafię kupić dwa różne wydania tej samej gry ;-) Czy to już choroba?

Wkrótce dołączy do mojej kolekcji wiele nowych tytułów. Jednak warunek konieczny - to brak StarForce''a!
Przez ten syf, miałem wiele problemów ze sprzętem i uruchomieniem oryginalnych gier na oryginalnym systemie. Mam nadzieję, że wydawcy w końcu zrozumieją sytuację i przestaną pakować do gier to g*wno (StarForce), które szkodzi tylko nam, legalnym użytkownikom. Zrazić klienta do siebie jest bardzo łatwo, a tego chyba by nie chcieli. Jak to mawiają w pewnym kraju: "Fool me once, shame on you..." a resztę przysłowia chyba znacie.

GearHead

20070707231545

20070707232756

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow! Faktycznie niezła kolekcja. I faktycznie 97% to strategie. No ale są też te 3%, w skład w której wchodzi Diablo II ZE, Far Cry i NFS: Most Wanted. Chyba pierwszy raz widzę/słyszę o sobie, kóra były by tak oddana jednemu gatunkowi gier :-) . Nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 23:28, GearHead napisał:

Jak widać poniżej, przeważnie gustuję w strategiach... czasami do tego stopnia, że potrafię
kupić dwa różne wydania tej samej gry ;-) Czy to już choroba?


Nie. Przynajmniej nie uważam się za chorego, bo miewam tak samo.
Ładniutki ten kufel AoE3, ale czemu - do ciężkiej cholery - nie jest dziś dostępny? Idealny byłby do działu gadżetów w tutejszym sklepie - tak, jak nieobecny już (ale przez mnie nabyty) album z owej gry.
No i dlaczego trzymasz kufel przy grach, a nie w kuchni, jak - przypuszczam - inne szkło? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się