Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2008 o 14:32, bzuq99 napisał:

Gratuluje zakupu, wiele osób ma już AC zastanawiam się czy pobił Heroes 5 w ilości sprzedanych
egzemlpaży w Polsce.



Teraz i tak rekord ustanowił Wiedzmin, i raczej nie zapowiada się na jego pobicie. AC ma duże wymagania sprzętowe, i to jednak gra "tylko" na 8 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narszcie dotarła do mnie gra wygrana w Totalnym Konkursie. Naprawdę jestem z niej zadowolony, bo od dawna chciałem kupic SWATa 4 ZE (w sumie sam wybierałem). Reszta gier to nabytki z ostatnich paru miesięcy.

Mac Cry

20080612144421

20080612144441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 14:44, Mac Cry napisał:

Narszcie dotarła do mnie gra wygrana w Totalnym Konkursie. Naprawdę jestem z niej zadowolony,
bo od dawna chciałem kupic SWATa 4 ZE (w sumie sam wybierałem). Reszta gier to nabytki
z ostatnich paru miesięcy.

Mac Cry

Też w tym konkursie wygrałem i też SWATa wybrałem, ale go jeszcze nie dostałem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 14:50, mist`shoo napisał:

Ja dzis kupilem Obliviona Game of The Year Edition za 34,99 w Folii , PL ale jestem happy
:) Gierki fajne


Tylko 34,99 ? to nieźle ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem Sagę i Fahrenheita jakiś czas temu. Fahrenheit - genialna przygodówka z pasjonującą fabułą - jedna z najlepszych gier w jakie grałem. A Gothic że świetny jest chyba każdy wie, więc mówić nie muszę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 21:41, hagen321 napisał:

oto mój najnowszy nabytek.gra jest super.
EK czy tam edycja specjalna Assasina Creeda .

no wydanie jest super i gra jest super na pewno każda (no może nie każda) kasa wydana na to jest z pewnością dobrze spożytkowana... jak widzę ty dostałeś w ogóle nie pogniecioną puszkę, ni to co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek gratuluje wygranej:) A co do SWAT 4 to mam te gre i bardzo mi sie podoba. Podstawke ukonczyłem teraz gram w dodatek. Ale najbardziej podoba mi sie FAHRENHEIT super gra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

master matrox

Tej gry chyba nikomu nie trzeba przedstawiać :-)

Czwarta odsłona kultowej już serii Metal Gear Solid - niestety ostatnia z udziałem Snake''a. Gra jest rewelacyjna, takiego tytułu się po czwartej części MGS spodziewałem! Gra ma w sobie klimat z poprzednich części, ale zarazem wnosi do rozgrywki naprawdę sporo różnorakich nowości. Dla każdego posiadacza PS3 tytuł obowiązkowy!

20080613211022

20080613211053

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 21:10, master matrox napisał:

master matrox

Tej gry chyba nikomu nie trzeba przedstawiać :-)

Czwarta odsłona kultowej już serii Metal Gear Solid - niestety ostatnia z udziałem Snake''a.
Gra jest rewelacyjna, takiego tytułu się po czwartej części MGS spodziewałem! Gra ma
w sobie klimat z poprzednich części, ale zarazem wnosi do rozgrywki naprawdę sporo różnorakich
nowości. Dla każdego posiadacza PS3 tytuł obowiązkowy!


Gratuluję zakupu, gra jest świetna. Szkoda że nie mam PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za MGS''ami nie przepadam i dlatego "onanizować się" :) na widok pudełka tej części nie będę. Może kiedyś się do tej serii przekonam, ale jak na razie pozostaje mi powiedzieć, że zrobiłeś bardzo dobry zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

A dlatego by zdjęcia zmieściły się w jednym poście : d. Mam tylko 2mb więc musiałem oszczędzać, nawet na kolorach : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 10:04, Naymar napisał:

Moja kolekcja. Trochę hitów, trochę shitów, trochę braków, ale z czasem przybierze jeszcze
ładniejszy kształt :)

Naymar

Jak dla mnie do bardzo dobra klekcja :)
Powodzonka w dlaszym kupowniu :P
Ajjt patrze na zdjęcie z boxami i sie serce kraja ze mam cześć z tych gier tylko w innych opakowianiach :(
Warcraft 2 - CDA
Diablo 2+LoD - Platyna
Saga Fallot - Gazeta Wyborcza ;D
Morrowind - CDA
Heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2008 o 21:10, master matrox napisał:

Czwarta odsłona kultowej już serii Metal Gear Solid - niestety ostatnia z udziałem Snake''a.

Nie zapominaj ,że Solid Snake`a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 21:14, Zagul napisał:

Gratki, szkoda, że to nie EK :]


Z chęcią bym kupił Edycję Kolekcjonerską, ale jej cena - 290 zł jest delikatnie mówiąc, duża ;)

> jackass

Dnia 13.06.2008 o 21:14, Zagul napisał:

Nie zapominaj ,że Solid Snake`a


Teraz to już raczej Old Snake''a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 21:10, master matrox napisał:

master matrox

Tej gry chyba nikomu nie trzeba przedstawiać :-)

Czwarta odsłona kultowej już serii Metal Gear Solid - niestety ostatnia z udziałem Snake''a.
Gra jest rewelacyjna, takiego tytułu się po czwartej części MGS spodziewałem! Gra ma
w sobie klimat z poprzednich części, ale zarazem wnosi do rozgrywki naprawdę sporo różnorakich
nowości. Dla każdego posiadacza PS3 tytuł obowiązkowy!


To ja też się pochwalę że mam :>


20080614174427

20080614174446

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się