Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2008 o 09:59, zerohunter napisał:

Jakim fonem?

Aparat nie czyni człowieka fotografem.
Trzeba sie przyłożyć do robienia tego zdjęcia troszczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja może pochwale się ostatnim zakupem. Bioshocka jak widać kupiłem w sklepie cenegi. Paczka szła prawie dwa tygodnie... i jeszcze musiałem lecieć na pocztę:P

Swojej kolekcji jeszcze tu nie pokazywałem i chyba odłożę ten zamiar jeszcze o rok. Nie mam aż takiej małej^^ ale chciałbym ją jeszcze trochę pouzupełniać i oczywiście powiększyć.

20080703131317

20080703131529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 13:17, Forgotten napisał:

I ja może pochwale się ostatnim zakupem. Bioshocka jak widać kupiłem w sklepie cenegi.
Paczka szła prawie dwa tygodnie... i jeszcze musiałem lecieć na pocztę:P

Swojej kolekcji jeszcze tu nie pokazywałem i chyba odłożę ten zamiar jeszcze o rok. Nie
mam aż takiej małej^^ ale chciałbym ją jeszcze trochę pouzupełniać i oczywiście powiększyć.


Gratuluje zakupy,Bioshock to naprawde świetna gra.Co do tego że paczka szła dwa tygodnie to normalnie w głowie się nie mieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vued

To moja malutka kolekcja. Na poważnie zbieram od roku chyba. Dawniej to byłem swego rodzaju ''casualem'' i wystarczała mi jedna gra na kilka miesięcy. Teraz to wydaję całą kasę na gry... Aha, no i jestem bardzo dumny z kolekcjonerki Wiedźmina :P

20080703140944

20080703141030

20080703141121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 14:11, Vued napisał:

Vued

To moja malutka kolekcja. Na poważnie zbieram od roku chyba. Dawniej to byłem swego rodzaju
''casualem'' i wystarczała mi jedna gra na kilka miesięcy. Teraz to wydaję całą kasę
na gry... Aha, no i jestem bardzo dumny z kolekcjonerki Wiedźmina :P


Gratuluje kolekcji:)Na mnie największe wrażenie robi właśnie Ek Wiedźmina.Jeszcze raz gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 14:11, Vued napisał:

Vued

To moja malutka kolekcja. Na poważnie zbieram od roku chyba. Dawniej to byłem swego rodzaju
''casualem'' i wystarczała mi jedna gra na kilka miesięcy. Teraz to wydaję całą kasę
na gry... Aha, no i jestem bardzo dumny z kolekcjonerki Wiedźmina :P

Bardzo fajna kolekcja.
Powodzenia w dalszym zbieraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 14:19, Pawlo09 napisał:

Kolekcja nie za duża ale gry są dobre.
Nie za dużo Simsów?


Napisałem, że kiedyś byłem casualem... Grałem w to parę lat temu, a jak teraz tak na to patrze to dochodzę do wniosku, że nigdy bym nie kupił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 14:29, Vued napisał:

> Kolekcja nie za duża ale gry są dobre.
> Nie za dużo Simsów?

Napisałem, że kiedyś byłem casualem... Grałem w to parę lat temu, a jak teraz tak na
to patrze to dochodzę do wniosku, że nigdy bym nie kupił :P

Nigdy byś nie kupił tyko masz kilka częsci na półce :D:D
^^ :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 14:19, Pawlo09 napisał:

Kolekcja nie za duża ale gry są dobre.
Nie za dużo Simsów?

To nawet nie połowa. Co ludzie się tych Simsów czepiają? Jak ktoś lubi to niech ma.

zerohunte=> A co to za różnica? Wystarczy, że się umie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 16:40, korbest napisał:

Moja Kolekcja :)

Gry na PC opuściłem bo mam z 40 i nie chce mi się robić fotek >.>

EDIT: haha złapałem palec u nogi xD



Super kolekcja dobre gry na PS2 i PS3, ja mam od niedawna PS2 (na PS3 kasy zabrakło) i mam pytanie czy MoH wojna w europie jest długa, bo ja jestem posiadaczem tej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 16:40, korbest napisał:

Moja Kolekcja :)

Gry na PC opuściłem bo mam z 40 i nie chce mi się robić fotek >.>

EDIT: haha złapałem palec u nogi xD


Gry świetne! Super kolekcja jRPG na PS2! Większość polskich graczy ich niestety nie docenia... Widzę że nie masz tylko MGSów (tych starszych), a tak to masz prawie wszystkie najciekawsze pozycje na PS (no, pominąłem tylko DMC, ICO, SotC, GoW, Persone 3, Okami i wiele innych... :-))

EDIT: Nadszedł już TEN czas... Czas obcinania paznokci! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh miałem do wyboru...DDS2 albo MGS3 Sub....wybrałem DDS2 bo myślałem, że będzie szybko nie do zdobycia :P a wyszło na odwrót :(

Na ps2 chce jeszcze Xenosage 1 do kolekcji i Persona 3 FES oraz Persona 4.....niestety bycie kolekcjonerem jRPG kosztuje :(

Co do gier na PC....większość to stare tytuły :) przestałem kupować gry na PC jakiś czas temu dla ps2 i ps3...jak nie zapomnę to zrobię pare fotek....część z tych gier to mocne klasyki :P np... X-Files lol....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Project Zero, Forbridden Siren - szacuneczek, szacuneczek :]
Dobrze, że są ludzie, którzy mają dobre kolekcje konsolowe. PeCetowe pudełka już mi się przejadły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2008 o 20:02, korbest napisał:


Na ps2 chce jeszcze Xenosage 1 do kolekcji i Persona 3 FES oraz Persona 4.....niestety
bycie kolekcjonerem jRPG kosztuje :(

Co do gier na PC....większość to stare tytuły :) przestałem kupować gry na PC jakiś czas
temu dla ps2 i ps3...jak nie zapomnę to zrobię pare fotek....część z tych gier to mocne
klasyki :P np... X-Files lol....


Ja już także przestałem kupować gry na PC na rzecz konsol, ale teraz mam ambitny plan zebrania wszystkich gier blizzarda (mam na myśli te ''nowsze" działa typu Warcraft, Starcraft itp.). Już kupiłem Warcraft''a III i Frozen Throne''a. Teraz chce kupić WoW:TBC, Diablo II ZE i antologie blizzarda :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się