Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2006 o 13:22, MARCOS napisał:

A tak na serio to jestem ciekaw ile są warte twoje
gierki, bo liczyć m isię nie che, ale wydaje mi się, że będą to te 4 patyki :P No dobra,
nei umiem szacować :)

Nie myl cen nominalnych z przeszłości z wartością aktualną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 20:59, sony ericsson napisał:

A ja prezentuje moją skromną kolekcję

bardzo fajne zwłaszcza dwie części GulisWars :), tagże Tomb Raider Legenda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wrzucam swoją skromną kolekcję ;]

Robiona tel. komórkowym więc jakby ktoś miał jakieś pytania to pisać tutaj i wyjaśnię co to za gra ;]

(na fotkach brak wielu słabszych gier oraz tych z czasopism - ponad 400 pełniaków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 17:35, Markus89 napisał:

No to wrzucam swoją skromną kolekcję ;]

Robiona tel. komórkowym więc jakby ktoś miał jakieś pytania to pisać tutaj i wyjaśnię co to
za gra ;]

(na fotkach brak wielu słabszych gier oraz tych z czasopism - ponad 400 pełniaków)


No nie! Kolejny, który ma dodatek UO do COD''a :) Ja dodatku nie mogę nigdzie dostać, a podstawkę mam, a nie chcę kupować DE (deluxe edition), ale wole COD 2. Tak poza tym to świetna kolekcja!!

No właśnie - chcieć to ja mogę, ale i tak u mnie gra zawiesi się po 5 minutach. Kurde, wkur... to jest :[ THPS4 - po 3 minutach zwis, FSW - po 3 minutach zwis, Toca RD2 - po 3 minutach zwis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 17:40, master matrox napisał:

No nie! Kolejny, który ma dodatek UO do COD''a :) Ja dodatku nie mogę nigdzie dostać, a podstawkę
mam, a nie chcę kupować DE (deluxe edition), ale wole COD 2. Tak poza tym to świetna kolekcja!!


Na allegro aż roi się od dodatków do CoD ;] Tam zresztą zakupiłem cały zestawik CoD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 17:35, Markus89 napisał:

No to wrzucam swoją skromną kolekcję ;]


na pierwszy rzut oka wida ze jestes starym wyjadaczem :D (bez obrazy)
te tytuly (sheep czy swat 3) te wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 17:35, Markus89 napisał:

No to wrzucam swoją skromną kolekcję ;]

Robiona tel. komórkowym więc jakby ktoś miał jakieś pytania to pisać tutaj i wyjaśnię co to
za gra ;]

(na fotkach brak wielu słabszych gier oraz tych z czasopism - ponad 400 pełniaków)

widze że są stare może byś teraz zainwestował w gry ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 18:38, Lak5 napisał:

widze że są stare może byś teraz zainwestował w gry ?? :)


daj spokoj wiekszosc z nich to klasyki i co z tego ze stare wazne ze kultowe i dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 18:38, Lak5 napisał:

widze że są stare może byś teraz zainwestował w gry ?? :)


Ehh szkoda w sumie słów, no ale niech stracę.

Otóż moja historia wygląda nieco tak, że kilka lat temu kupowałem wiele gier, przez Ciebie nazwanych "starymi", i po jakimś czasie oderwałem się od tego. Po jakimś czasie nadeszła pora aby znów wziąć się za granie i stąd tyle, a nie więcej gier mam w pudełkach DVD, które zapewne zazywasz "nowymi".

Nie wiem jaki jest sens twojej wypowiedzi bo niektóre klasyki jakie posiadam, takie jak Total Annihilation czy pierwsi Commandosi są o wiele lepsi niż niejedna nowa produkcja.

PS: Czy dla Ciebie słowo "Klasyka" oznacza coś więcej niż tylko tytuł serii gier wydawanych przez CDP? Bo mi się wydaje, że nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 18:50, Markus89 napisał:

>



Soty jak cię obraziłem , chodziło mi że były dawno kupione jeszcze raz przepraszam .


sa naprawde fajne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja kolekcyjka... :)
Dodam jeszcze tylko, że jest w niej równo 50 gier sklepowych, a w tym 5 Edycji Kolekcjonerskich i 1. Edycja Specjalna gram.pl oraz 2. gry z bonusem od gram.pl (AoE III do którego dodano kufelek :) i NFS: Carbon ze smyczką). Zdjęć gier z gazet nie robiłem, bo nawet na 5 fotkach by się nie zmieściła (205 tytułów). Listy gier nie zamieszczam, bo nie chce mi się jej szukać (i aktualizować :)). Jeszcze tylko dodam, że na 1-szej focie są pokazane duże pudełka, na 2-giej reszta kolekcji, a na 3-ciej moje skarby (my treasssssssures!). Miłego oglądania, liczę na wieeeeeele "ochów" i "achów"... :]

PS. Jutro możecie się spodziewać aktualizacji kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:14, fortunek napisał:

Wiecie co, ja wam zazdroszczę. Niestety nie mam kasy na gierki :(


Ja też na kasie nie śpię. Po prostu szukam dobrych okazji do kupienia gier.
Uwierz mi, że ostatnio długo polowałem na komplecik Call of Duty i za trzy gry z tej serii zapłaciłem niemal grosze. Radzę ci bacznie obserwować allegro.pl, a nawet przy niewielkim zasobie gotówki niemal na pewno znalazłbyś coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja naprawdę bardzo fajna, ale "ochów" i "achów" to raczej nie wzbudza, bo żeby tyle gier mieć i to w dodatku sporo edycji "wyjątkowych" to tyle kasy musiałeś wydać, że głowa goli. Poza tym trochę niezdecydowany gatunkowo jesteś, ale możliwe, że mówi przeze mnie zazdrość ;). Ale masz się czym chwalić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się