Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2006 o 18:47, Mac Cry napisał:

Zapraszam do komentowania :)

No skoro zapraszasz do komentowania to proszę bardzo. W wiekszości są to stare gry w tanich wydaniach. No ale skro jesteś pierwszy rok ''''graczem na serio'''' jak ja to twoja kolekcja nie jest napewno uboga, bo wartość będzie wynosiła w granicach 350 złotych. Co prawda to mój równiez pierwszy rok ''''na serio (:P) ale są warte około 500 :D No ale nie mówmy o wartosci tylko o tytułach a są one interesujace, pamietam jak zawitałeś na forum, więc życzę ci 1000 kolorowych pudełek :)

Co do Quatre, to może źle to wyraziłem, więc nie bierz sobie tego na serio bo znowu się będziesz spierał <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na wasze kolekcyjki i myślę, że... trochę małe są. ;] Jutro postaram zamieścić zdjęcia moich skarbów, wraz z listą wszystkich gier (sklepówki + gazetówki), pod warunkiem, że komuś zechce się czytać ok. 260 linijek tekstu. ;)

@speedraid - jeżeli to są gry, które kupiłeś w 2006 r. to chyba wszystkie ścigałki wydane w obecnym roku wykupiłeś. ;]

@Mac Cry - jeżeli to są gry, które kupiłeś od wakacji, to jestem pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 20:20, libero85 napisał:

A moja skomentujesz ? :D tylko znalesc musisz ;p lubie jak sie lechta moje ego ;p


Pare razy widziałem twoja kolekcyjkę (i komputer w częściach leżący na biurku ;)) i najbardziej z niej to mi się podobały mapy wiszące na ścianie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 18:57, Carl92 napisał:

Bardzo skromna kolekcja, ale fajne gierki mam połowe z nich.
Ja bym dał swoją kolekcję, ale nie mam cyfrówki. Ale może od kumpla wezmę telefon do zrobię
zdjęcie.


Skromna :|? Według mnie bardzo duża w porównaniu do mojej na przykład :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemny zestaw - szczególnie kusząco prezentuje się Syberia ZE! Oprócz tego jest wszystkiego po trochu, żaden gatunek nie jest zaniedbany ^_^

PS. Fajne różyczki na pościeli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 20:08, speedraid napisał:

Co do Quatre, to może źle to wyraziłem, więc nie bierz sobie tego na serio bo znowu się będziesz
spierał <lol>


Ja się nie spieram tylko dyskutuję - od tego jest forum dyskusyjne :) Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 20:49, balduran2 napisał:

Oto moja skromna kolekcja ier(choć dość fajna)...ale mam nadzieje że niedługo powiększy się
ona o kilka nowych tytułów, idą przecież święta:)


Ksywka Balduran zobowiązuje ^_^ Doskonały gust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 20:59, sony ericsson napisał:

A ja prezentuje moją skromną kolekcję

Koniecznie dokup sobie jeszcze Sagę Heroes 1-3, taniocha, a jaka radocha (ach, cóż za rym :) Gierek nie za wiele, ale fajne (oprócz Delta Force wg mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 20:28, Lex napisał:

Pare razy widziałem twoja kolekcyjkę (i komputer w częściach leżący na biurku ;)) i najbardziej
z niej to mi się podobały mapy wiszące na ścianie. :)


komputer juz w obudowie :D troche to trwalo ale cdp wydawal tyle roznych ciekawych gier , ze nie moglem uzbierac :D

A co do map to musze przyznac ze te stare byly lepsze , mapa od BG2 na takim fajnym papierze , albo te sliskie Icewind Dale , chyba dlatego nie powiesilem zadnej z nowszych gier :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 21:15, Quatre napisał:

Ksywka Balduran zobowiązuje ^_^ Doskonały gust!


No fakt...tylko niestety nie posiadam 1 części gry wraz z dodatekiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 20:20, libero85 napisał:

A moja skomentujesz ? :D tylko znalesc musisz ;p lubie jak sie lechta moje ego ;p

Podaj linka, bo czasu nie mam :) Chętnie skomentuję, proszę tylko wybrać jakosćtekstu i ilość, oraz czy mają być zawarte szczegóły :P

Lex

Dnia 10.12.2006 o 20:20, libero85 napisał:

jeżeli to są gry, które kupiłeś w 2006 r. to chyba wszystkie ścigałki wydane w obecnym roku wykupiłeś. ;]

W tym problem, że nie, bo musiałem jeszcze kupić gry z 2005, aby uzupełnic kolekcję :) W cia gu najbliższefo miesiaca prawdopodobnie ilość gier na półce wzrośnie, gdyż mam kilka dobrych (i tanich) tytułów na oku :P

Quatre
No nareszcei koniec kłotni :P Tylko po co dajesz 4 posty pod rząd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 20:27, Lex napisał:

@Mac Cry - jeżeli to są gry, które kupiłeś od wakacji, to jestem pod wrażeniem.


Jakieś 80% gier od wakacji. Resztę miałem wcześniej lub ubiełem interes (koledze coś dałem, a on mi gierkę). Przez jakiś czas będę miał mały zastuj w gierkach, bo zbieram na nowe części (wszystko przez Gothic''a 3), ale potem znowu tylko gierki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 21:49, speedraid napisał:

Quatre
No nareszcei koniec kłotni :P Tylko po co dajesz 4 posty pod rząd??


Dałem 4 posty, bo to były odpowiedzi dla 4 różnych osób. Nie każdy ma ten wątek przypięty i nie każdy go na bieżąco śledzi - a tak mu się wyświetli z wykrzyknikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 20:49, balduran2 napisał:

Oto moja skromna kolekcja ier(choć dość fajna)...ale mam nadzieje że niedługo powiększy się
ona o kilka nowych tytułów, idą przecież święta:)



i znów bardzo ładny serial do NWN :P. mam awaryjnego od dziś , jakbym zgubił swój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 22:09, libero85 napisał:

Co do tekstu to chce wiele achow i ochow :D czyli zachwytu ;p

Hmm, Powiadasz zachwytu?? Chyba nie jestem na tyle zdolny, aby ci dogodzić, ale mniejsza o to. Opiszę o ocenię jak innch :) Pozwól, że wypowiem się jako MARCOS, aby napisać choc tego jednego posta na tydzień :)

Zacznijmy od tego, że po twojej kolekcji widać, że stary z Ciebie ''''lis'''' :P Oczywiscie jest to w formie komplementu, bo jak to niektórzy mawiaja o Schumacherze, ''''stary lis'''' :D Kolekcja bardzo mi się spodobała, kochasz edycje kolekcjonerskie, których ja nie mam <beczy>, bo nie ma odpowiednich gier dla mnie. Pięknei prezentuje się górna półka, gdzie leży m.in. Company of Heroes, ale najbardziej podoba mi się ''pudło'' Rise of Nations: Rise of Legends. Widać, że nie kupujesz gier od pierwszego wejrzenia. Masz swoje zaufane tytuły, chociaż niektórych tam po bokach nei znam :P Mogę stwierdzić, ze jesteś fanem serii Gothic, The Settlers. Nie ująłeś na fotce, ale widać, że kochasz RPG, jak już wspomniany Bezimienny czy też Neverwinter Nights.Poza wymienionymi jak na gracza ''''the best'''' przystało, można wywęszyć poczciwego Herosa V. Nie wwiem czy kupisz, albo już masz dodatek i czy nie zniechęciła cię wypowiedź morthi. Znalazły się takei tytuły jak Broken Sword czy The Elder Scrolls, choć nie widzę najnowszego. Jak juzwspomniałem, widze kilka zupełnie nieznanych mi tytułów, które ominę szerokim łukiem uderzajac w pudełko Auto Assault, które okazało się na tyle wytrzymałe iż odniosłem poważne obrażenia. Wtedy dopiero zobaczyłem moc tej gry. Wracając do gier to nie masz w wiekszości starych tytułów, gdyż kupujesz premierówki i wydania jak Fajna Cena. Woli te, bo nienawidzi paskudnych, niebieskich czy srebnych opakowań z napisem ''''Klasyka''''. Jedynym ratunkiem jest Extra Gra, która wyglada jak wspomniene już wydanie. No cóż, za bardzo to ja się nei znam, ale mogę z duma powiedzieć. Pozdro ! :P A tak na serio to jestem ciekaw ile są warte twoje gierki, bo liczyć m isię nie che, ale wydaje mi się, że będą to te 4 patyki :P No dobra, nei umiem szacować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się