Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2008 o 22:06, heaton 1992 bdg napisał:

> > Viper
> >
> > Part 2
> >
> > Do tego kilka koszulek z logami gier,smyczki i inne pierdółki:)
>
>
> Niezła kolekcja :)
> Qrde, ty już masz Mass Effect, a mi jeszcze nawet nie wysłali :(
To pewnie jeszcze trochę poczekasz ja może kupię ale w Media Markt może w Saturnie albo
Empiku mam na koncie 42 wirtualnych PLN , na gram.pl gra by mnie kosztowała 20 zł mniej
no ale przesyłka bodajże 15 zł to tylko będę 5 zł na plusie więc chyba wolę jechać 30
minut autobusem do Media Markt albo Saturna :D:D


Teoretycznie paczka ma dojść juto ... zobaczymy jak będzie :)
Żałuje tylko że nie zmieniłem zamówienia na edycje kolekcjonerską ... no ale cóż.. ''trudno'' się mówi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 21:43, batttleking napisał:

Viper...naprawde wspaniała kolekcja gratuluje zakupu tych gier ;]


>>batttleking

Dzięki.

>>k13

Z tego co wiem kurierzy mają dostarczyć gry jutro (kumplowi ponoć wysłali już w poniedziałek ale dostanie ją 11).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 21:52, heaton 1992 bdg napisał:

Viper to są nówki , prosto ze sklepu ?? Mogę spytać ile masz lat :)))


Prosto ze sklepu to jest Mass Effect, reszta gierek to tytuły które mi przybyły w ciągu ostatnich 3-4 miesięcy.
Stanowczo za dużo jak na granie:)
A tak na serio to mam 24 lata,praca,studia i te sprawy (trochę ze znajomymi zabawy:P) a czas zabijam grami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 21:28, Viper napisał:

Viper


No no, niezłe łupy!
Sporo kupiłeś tych gier, a wszystkie nóweczki. Podoba mi się, że robisz zdjęcia gier w folii - ja również tak robię, zawsze to lepiej wygląda. Tyle tylko, że trzeba robić pod kątem - jak zrobi się z góry, to lampa odbije się na folii. Kurcze, aż 8 nowych gier na konsole? Bardzo dużo, musiałeś chyba dostać wypłatę, jeżeli dodać do tego jeszcze gry na PC ;-) Sam w tej chwili mam 3 gry na Playstation 3, a konsole mam od marca. Niestety, pieniędzy nie mam i nie mam jak kupić jakiejś gry... :(

Jeszcze dwie rzeczy - radziłbym po odpakowaniu Battlefielda wyjąć płytkę i włożyć ją do innego pudełka, a oryginalne pudełko zafoliować. Jest metalowe, a więc strasznie podatne na rysy. Druga rzecz - God of War 2. Klasyfikacja wiekowa brytyjska... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 23:04, lukasz11111 napisał:

GRAW. PGR. BF BC. Nieźle, nieżle. Jesteś fanem konsolek?


Fan to może trochę za dużo powiedziane,ale lubię swoje PS2,PSP i X360:)
W dzisiejszych czasem osoba lubiąca elektroniczną rozrywkę nie może się ograniczać tylko do jednej platformy bo straci masę wyśmienitych tytułów z innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Viper, mam pytanie, może wyjdę na laika.... hehe
Co to za gra, na tym pierwszym zdjęciu? Ta księga, robi naprawdę wrażenie. I coś mi intuicja podpowiada, że może być ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 23:17, Viper napisał:

> Viper to są nówki , prosto ze sklepu ?? Mogę spytać ile masz lat :)))

Prosto ze sklepu to jest Mass Effect, reszta gierek to tytuły które mi przybyły w ciągu
ostatnich 3-4 miesięcy.
Stanowczo za dużo jak na granie:)
A tak na serio to mam 24 lata,praca,studia i te sprawy (trochę ze znajomymi zabawy:P)
a czas zabijam grami:)


studia chyba ci sie cosik pomyliło nie wkręcaj ludzi, ale pewnie za niedługo pójdziesz :A jeszcze z pracy zakosił ME ;D ja niezakosiłem bo mam inne wydatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 23:23, Cairine napisał:

Viper, mam pytanie, może wyjdę na laika.... hehe
Co to za gra, na tym pierwszym zdjęciu? Ta księga, robi naprawdę wrażenie. I coś mi intuicja
podpowiada, że może być ciekawa.

To oczywiscie
Age of Conan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to w folii robie zdjęcia tylko gier których jeszcze nie zdąrzyłem rozpakować i pograć i/lub gier które wcześniej już przeszedłem:]
Są to gierki z ostatnich 3-4 miesięcy, nie zarabiam specjalnie dużo ale jak już pisałem kiedyś, mieszkam z mamą więc nie muszę płacić "pełnych" rachunków.
Sporo z tych gier (głównie konsolowe) to okazje znalezione na allegro, mimo że bardzo nie lubię tego serwisu (pracuje z nim na co dzień) to czasem można znaleść nówki w bardzo niskich cenach.
Dzięki za info ale gierki trzymam w szufladzie także raczej się nie mają okazji porysować:)
Hehe tak, no cóż ultima miewa czasem gierki z importu (pewnie z game.co.uk kupują):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 23:32, gpodoba napisał:

studia chyba ci sie cosik pomyliło nie wkręcaj ludzi, ale pewnie za niedługo pójdziesz
:A jeszcze z pracy zakosił ME ;D ja niezakosiłem bo mam inne wydatki :D


Hehe mam szczere chęci zacząć studia w tym roku (poza tym nie mogłem edytować posta żeby to poprawić):P
Ja niby też mam ale ME trzeba mieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 23:32, krak2610 napisał:

> Viper, mam pytanie, może wyjdę na laika.... hehe
> Co to za gra, na tym pierwszym zdjęciu? Ta księga, robi naprawdę wrażenie. I coś
mi intuicja podpowiada, że może być ciekawa.
To oczywiscie
Age of Conan

Dzięki za odpowiedź.
Faktycznie gra może być fajna, ale niestety na pre-paid :/ To chyba nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imho WoW jest ciągle lepszy od AoC, głównie ze względu na kiepskie dopracowanie (przynajmniej jak narazie) tego ostatniego.
W AoC zacznie się przyjemnie grać za jakieś 6-12 miesięcy kiedy dodadzą nowe questy (od 30lvl to praktycznie levele się nabija poprzez farmowanie) i naprawią olbrzymie ilości bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 00:28, Viper napisał:

Imho WoW jest ciągle lepszy od AoC, głównie ze względu na kiepskie dopracowanie (przynajmniej
jak narazie) tego ostatniego.
W AoC zacznie się przyjemnie grać za jakieś 6-12 miesięcy kiedy dodadzą nowe questy (od
30lvl to praktycznie levele się nabija poprzez farmowanie) i naprawią olbrzymie ilości
bugów.


No niestety :( ... oprucz bug''ów ma dla mnie jeszcze jedną wielka wadę .. brak ciągłości świata. Nie znoszę jak muszę przeskakiwać tak miedzy lokacjami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie parę minut temu kurier przywiózł paczkę z dwoma nowymi grami. Nie chce mi się zamieszczać wszystkich zdjęć, bo niedawno zamieszczałem foty całej kolekcji. :) Ogółem 73. pudełka z gram, w tym 14. EK-ów i ES-ów. :>

Linki do całej kolekcji:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=16540
http://forum.gram .pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=16541

20080711100912

20080711100945

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kordzio1
Mała aktualizacja http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=12065
Do kolekcji doszła Antologia Max Payne, Combat Mission 3, Freelancer (są na ostatnim zdjęciu) i coś czego nie mogę sobie przypomnieć, ale najważniejszy tytuł dzisiaj przyszedł... po 2 latach szukania, po ponad roku intensywnych poszukiwań w serwisach aukcyjnych, w końcu jest Silent Hill 3 DVD PC :D udało mi się kupić za 59zł na Allegro (jestem zdziwiony, że koleś dał taką cenę na kup teraz, widziałem już samą płytę bez pudełka za wyższą cenę, a płyta jest w stanie idealnym)
Może kiedyś uda mi się trafić jakieś ładniejsze wydanie, może kiedyś jak znajdę za grosze gdzieś, to kupię część 1 na PSX w celu uzupełnienia kolekcji

20080711121112

20080711121123

20080711121132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 10:10, Lex napisał:

Dosłownie parę minut temu kurier przywiózł paczkę z dwoma nowymi grami. Nie chce mi się
zamieszczać wszystkich zdjęć, bo niedawno zamieszczałem foty całej kolekcji. :) Ogółem
73. pudełka z gram, w tym 14. EK-ów i ES-ów. :>

Linki do całej kolekcji:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=16540
http://forum.gram .pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=16541


Co tu dużo gadać,gratuluje świetncyh zakupów,Ek Mass Effect''a wyglada świetnie a do tego PQ też jest podobno fajną grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się