Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

o kolekcję WyszkowiakO , zresztą wszystkie są super a mam pytanie może i głupie ale nie mogę ustawić avatara ... no i ankiety zrobić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 17:56, Emillo2 napisał:

> Witam moja kolekcja jest coraz większa :) już za 4 dni będę miał nowe 4 gry :P a
narazie
> zamieszczam moje nowsze tytuły :) wszystkie ukończone no oprócz Splintera Cella
Duble
> Agent czy jakoś tak :)
> PS.Na PC i PSP
>
ładna kolekcja, większość mój gatunek: FPSy ale z tym ukończeniem to chyba przesadziłeś,
chodzi mi o Frontlines i Enemy Territory oraz B2, które przede wszystkim są on-line a
tryb single to szkolenie ;)

No tak prawda ale frontlines ma super singel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 20:09, WyszkowiakO napisał:

> > Witam moja kolekcja jest coraz większa :) już za 4 dni będę miał nowe 4 gry
:P a
> narazie
> > zamieszczam moje nowsze tytuły :) wszystkie ukończone no oprócz Splintera Cella

> Duble
> > Agent czy jakoś tak :)
> > PS.Na PC i PSP
> >
> ładna kolekcja, większość mój gatunek: FPSy ale z tym ukończeniem to chyba przesadziłeś,

> chodzi mi o Frontlines i Enemy Territory oraz B2, które przede wszystkim są on-line
a
> tryb single to szkolenie ;)
No tak prawda ale frontlines ma super singel

szkoda tylko że takie krótkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Oto zakupy oraz perelka czyli Oblivion GOTYE na ktorego czekalem miesiac i zakupilem go za uwaga!!! jedyne 34,99 nowy w folii !!!! To byla niesamowita okazja normalnie gra sprzedaje sie w cenach 99-129zł

mistshoo [m]

20080712231217

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie fajna kolekcja. Bardzo dużo znanych (i lubianych) tytułów. A jak Ci się podoba Blacksite i na jakich detalach Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 23:12, mist`shoo napisał:

Witam ,

Oto zakupy oraz perelka czyli Oblivion GOTYE na ktorego czekalem miesiac i zakupilem
go za uwaga!!! jedyne 34,99 nowy w folii !!!! To byla niesamowita okazja normalnie gra
sprzedaje sie w cenach 99-129zł

mistshoo [m]

przez to zdjęcie mam jakąś chrapkę na Obliviona(czyli to dobrze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 23:22, reykan napisał:

Strasznie fajna kolekcja. Bardzo dużo znanych (i lubianych) tytułów. A jak Ci się podoba
Blacksite i na jakich detalach Ci chodzi?

Mi poszło na najwyższych ale gierka raczej taka sobie w ogóle nie wciąga.Po prostu słaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moje najnowsze nabytki :) . RE4 kupiłem dzisiaj w foli za 39złi w Media Markt razem z King Kongiem. Max''a Payne''a Antologię kupiłem wczoraj, a Gears Of War kilka dni temu :) .

20080713142105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 23:12, mist`shoo napisał:

Witam ,

Oto zakupy oraz perelka czyli Oblivion GOTYE na ktorego czekalem miesiac i zakupilem
go za uwaga!!! jedyne 34,99 nowy w folii !!!! To byla niesamowita okazja normalnie gra
sprzedaje sie w cenach 99-129zł

mistshoo [m]

Pochwal się gdzie zwęszyłeś taka okazje :P Sam poluje na Obka edycje roku, więc małe info byłoby mile widziane ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 14:41, Marko Pele napisał:

> Witam ,
>
> Oto zakupy oraz perelka czyli Oblivion GOTYE na ktorego czekalem miesiac i zakupilem

> go za uwaga!!! jedyne 34,99 nowy w folii !!!! To byla niesamowita okazja normalnie
gra
> sprzedaje sie w cenach 99-129zł
>
> mistshoo [m]
>
Pochwal się gdzie zwęszyłeś taka okazje :P Sam poluje na Obka edycje roku, więc małe
info byłoby mile widziane ^^


No wiec na allegro oczywiscie , ktos wystawil bylo zaledwie 5 wyswietlen tej aukcji i kupilem odrazu.Chcialem kupic podstawke i akurat ogladalem aukcje gdy ktos wystawil Edycje z 2 dodatkami. Mialem nieprawdopodobne szczescie , ktos chyba nie znal prawdziwej ceny tez jakze zacnej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 14:41, Marko Pele napisał:

> Witam ,
>
> Oto zakupy oraz perelka czyli Oblivion GOTYE na ktorego czekalem miesiac i zakupilem

> go za uwaga!!! jedyne 34,99 nowy w folii !!!! To byla niesamowita okazja normalnie
gra
> sprzedaje sie w cenach 99-129zł
>
> mistshoo [m]
>
Pochwal się gdzie zwęszyłeś taka okazje :P Sam poluje na Obka edycje roku, więc małe
info byłoby mile widziane ^^



Tutaj też masz troszkę taniej;p http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/101172

Edit: Albo tu z przesyłką darmową;p http://www.stereo.pl/product/index/255046

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się