Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

hehe :D
no duża konkurencja była - miejsce ? takie se ;) Ale nie narzekam - w końcu pierwszy mój konkurs :P
i tak narazie nie zamierzam lay''a zmieniać - brak czasu :/
a zwycięzcom gratuluję :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 18:17, Laska-z-Polski napisał:

Hoho, 10 miejsce :P Wiedziałem, że tym razem przegiąłem, ale żeby aż tak?! :D Widać,
prostota już nie w cenie ;)


Heh. Akurat twój lay mi się b. podobał, ale widać masz rację - dzisiaj liczą się "wodotryski", nie prostota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mój lay nie jest jakoś szczególnie "bajerzasty", a jednak zdobył "troszkę" punktów ;) Mi tam wasze laye się podobają :)

Osobiście postanowiłem iść w nieco inną stronę - próbuję wymyślić coś nieco innego - troszkę nudzi mnie już standardowość. Twój GS jest nieszablonowy, ale jednak przydałoby się kilka drobnych poprawek. W każdym razie za inwencję twórczą zawsze miałeś u mnie plusa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Rozzowi i Lesz3ykowi, wygrane zasłużone :) Ja wypadłem jak wypadłem, mówi się trudno, choć nie spodziewałem się wyższego miejsca ^^. Wrreszcie mogę zmienić coś, bo mnie kusiło przez te kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem całkowicie usatysfakcjonowany wynikiem, gdyż spodziewałem się jednego z ostatnich miejsc :) Tutaj pragnę podziękować szczególnie tym osobom, które oddały na mojego gs''a najwyżej punktowane głosy :D Na razie nie mam pomysłu na nowego laya, bo ten mi się najbardziej podoba, ale jak zostanę któregoś wieczora oświecony i zapragnę sen przelać na widoczny efekt, to dam znać o tym swoim udziałem w jednej z kolejnych edycji konkursu :] Gratuluję zwycięzcom i pozdrawiam,
pit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 18:27, Dawid Taal napisał:

Heh... zwycięzcom gratuluję, a co do moich głosów to zostały wysłane , a czy doszły to
już nie moja wina.


Głosów nie dostałem. Patrzałem kilka razy i wysłałem nawet przypomnienie. Odpowiedzi brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do przypomnienia to już mój błąd bo do skrzynki ostatnio nie miałem czasu zaglądać... ale nieważne i tak bym przecież nie wygrał (może 18 miejsce co najwyżej :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 11:44, Heterko napisał:

Nowy konkurs kiedy mniej więcej się zaczyna? Nie wiem czy pod koniec miesiąca czy na
początku nowego?


Kolejna edycja startuje 1 października.

Z tej okazji pojawia się pytanie - czy jesteście za tym, żeby zostać przy obecnej 2 tygodniowej przerwie pomiędzy konkursami, czy może nieco ujednolicić kalendarium i podobnie jak w konkursie na najładniejszego avatara startować pierwszego dnia miesiąca? Myślę, że może to pozytywnie wpłynąć na liczbę uczestników - teraz wielu nie wie, kiedy spodziewać się na kolejną edycję i często ją po prostu omija. W przypadku stałych terminów wszystko byłoby prostsze ;)

Czekam na wasze zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2008 o 15:14, Lesz3yk napisał:

Kolejna edycja startuje 1 października.



Koniec świata... 1-5 na pewno nie będę mieć dostępu do neta. Mam nadzieje że jakoś to się załatwi. Wolę żeby edycję były co dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 15:14, Lesz3yk napisał:

Czekam na wasze zdanie na ten temat.

Dla mnie nie ma żadnej różnicy. Chociaż dla wielu nowych mających coś do pokazania, mieć może. Należałoby gdzieś grubym, dużym drukiem napisać co ile jest edycja tak żeby było to widać od razu przy wejściu w ten temat albo na gramsajt konkursowy. Ewentualnie pozostaje zrobić tak jak zaproponowałeś czyli rozpoczynać edycje co każdy nowy miesiąc. Może konkurs odbywałby się rzadziej ale więcej osób miałoby szanse wziąć w nim udział. Tak czy inaczej ja się dostosuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować