Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2008 o 20:54, loytartoreto napisał:

Pijecie do mnie? ;P
Jeżeli tak to mówię, że KinggAdek to nie jest drugie moje konto.


Nie wiedziałem że można tylko swoje GS-y pokazywać, za co sry loytar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja tam się cieszę z frekwencji, przynajmniej jest z kim współzawodniczyć (-; Myślicie, że jeszcze ktoś się zgłosi? Raczej marne nadzieje chociaż kto wie - może ktoś nadal pracuje nad swoim GS''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 19:07, Rozrobiony napisał:

No ja tam się cieszę z frekwencji, przynajmniej jest z kim współzawodniczyć (-; Myślicie,
że jeszcze ktoś się zgłosi? Raczej marne nadzieje chociaż kto wie - może ktoś nadal pracuje
nad swoim GS''em.


Coś Madt mówił że będzie startować, ale nie jestem pewien czy dobrze usłyszałem. A ci którzy znają się na tym już zgłosili swe kandydatury tak więc mało prawdopodobne jak mówiłeś że ktoś dojdzie. Tak więc edycjia na bardzo wysokim poziomie, a Lesz3yk fajny nowy awatar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W edycji do której zgłosi się Madt ja nie biorę udziału (-; I tak wygra i tak więc co najwyżej mogę liczyć na 2 miejsce. Jeżeli wystartuje w tej to konkurencja będzie iście epicka. Do boju panowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 19:21, Rozrobiony napisał:

W edycji do której zgłosi się Madt ja nie biorę udziału (-; I tak wygra i tak więc co
najwyżej mogę liczyć na 2 miejsce. Jeżeli wystartuje w tej to konkurencja będzie iście
epicka. Do boju panowie!



Ja chciałbym z chęcią wygrać tą edycję, po trzecim i drugim miejscu czas na wygraną, ale konkurencja jest ogromna i piekielnie dobra, wygrana będzie bardzo trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, mnie to rozwala, jak wszyscy są pewni tego, że wygrają. Przecież to śmieszne wręcz, bo obecnie mamy tylko podział na wygranego i przegranych. Ja startuje nie po to, aby wygrać, tylko żeby się dowiedzieć, jak inni oceniają mój lay, który tym razem zrobiłem dla siebie - nie dla innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 22:34, Mr.M napisał:

Ja startuje nie po to, aby wygrać, tylko żeby się dowiedzieć,
jak inni oceniają mój lay, który tym razem zrobiłem dla siebie - nie dla innych :)

W zasadzie to jest nawet temat na forum od tego (-;
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39488&u=25
Chociaż faktem jest, że nie cieszy się on wielką popularnością i sposób przedstawiony przez Ciebie jest o wiele łatwiejszym sposobem dowiedzenia się jak dobrze/źle wyszedł nowy lay. Jednakże i tak zazwyczaj zwycięża ten kto zrobił layout z największą ilością wodotrysków i bajerów które pasują do siebie i zgrywają się w spójną całość. Tak wynika z moich obserwacji. Proste prace choćby nie wiem jak ładne nie przebiją się w szereg przed dopracowany layout z dużą ilością elementów. Chyba, że autor jest znanym i docenianym gramowiczem - wtedy wszystko jest możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm...
może mi ktoś powiedzieć ile dni trwa średnio to całe głosowanie ?
bo kurcze, zapomniałam, że mam niedługo - tj. w piątek - wyjazd na turniej na 2-3 dni ... i się zastanawiam czy zdążę głosy oddać ? :>>
( no chyba, że głosowanie zacznie się w czw. :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2008 o 21:24, lisek93 napisał:

( no chyba, że głosowanie zacznie się w czw. :P )


Ech, zaczyna się w piątek ;x Chyba,że dogadasz się z Prowadzącym, może przesunie jeden dzień wstecz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować