Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duet od Nintendo na czele

33 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2007 o 22:41, xRaphaelx napisał:

No ja się właśnie pytam,,,


to ja mam pytanie!! Grałeś kiedyś na Wii?? i czy kiedykolwiek grając mocno się spociłeś? Bo ja tak i grając nie tylko w Zeldę (która wcale nie jest przereklamowana) ale np. w WiiSports, CoD3, Avatara czy Marvel:UA:) fanem konsol to może nie jestem, ale nie lubię jak ktoś się wypowiadał i gnoi coś czego nie próbował (bo z twoich "doznań" tak wynika), a bynajmniej nie są to gry, które odstawiasz zaraz po "godzince".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 22:41, xRaphaelx napisał:

No ja się właśnie pytam, dlaczego się sprzedaje jak nie ma nic ciekawego w tym momencie do
zaoferowania?
Mhmmm czystą radością z grania, przez godzinke po czym gra idzie na pułeczke bo robi się nudna.
(No moze oprócz wspomnianej już Zeldy, jeśli ktoś lubi).


Po tym jak podales w jakie gry grasz nie dziwie sie dlaczego nie widzisz nic poza zelda na ta platforme ,wazne ,ze posiadacze ow konsoli wiedza :-] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

p.s. co do iger ktore sie odstawia po godzince bo nudza .. hmmm wszystk ozalezy od gustow ;P . Ja moge tak powiedziec o dead risingu czy lost planet . To sa dla mnie gry ktore odstawilem bardzo szybko bo poprostu nudzily(powiedzial byly posiadacz x''a360 ktorego sprzedal po 2 miesiacach uzytkowania taki byl interesujacy :-]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie prawdą jest że nie będzie interesujących tytułów. Tak samo jak na PS3 tak i na Wii będą dopiero gry wychodzić.
A na dodatek na Wii będzie polska gra "Sadness" , która ,tak mi się przynajmniej wydaje, może być nie lada gratką dla fanów survival horrorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tylko pogratulować Nintendo. Że też udało im się wypromować tak innowacyjny prodkukt.

Dziwne, że ludzie kupują jeszcze PS2. W końcu wiele gier na to już nie wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii kupują ludzie, którzy już od dawna posiadają X360 i szukają czegoś nowego. W USA zestaw mega-wypasiony-komp-aktualizowany-co-rok i konsola nie jest niczym dziwnym. Wii nie ma walczyć o to żeby ludzie je kupowali z-a-m-i-a-s-t Xa czy PSa, Bo posiadanie w domu samego Wii (bez PieCa) nie ma najmniejszego sensu. No chyba że w akademiku gdzie zawsze siedzą co najmniej 4 osoby, które dość szybko się nudzą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 09:40, CyberTapir napisał:

Wii kupują ludzie, którzy już od dawna posiadają X360 i szukają czegoś nowego. W USA zestaw
mega-wypasiony-komp-aktualizowany-co-rok i konsola nie jest niczym dziwnym. Wii nie ma walczyć
o to żeby ludzie je kupowali z-a-m-i-a-s-t Xa czy PSa, Bo posiadanie w domu samego Wii (bez
PieCa) nie ma najmniejszego sensu. No chyba że w akademiku gdzie zawsze siedzą co najmniej
4 osoby, które dość szybko się nudzą :]


tylko drobna uwaga - mowisz wylacznie z perspektywy gracza hardcoreowego, ktory regularnie gra, czesto codziennie, w nowe tytuly. a to jest maly wycinek calej ludzkosci :). wii nie bylo, nie jest i nie bedzie skierowane tylko do takich osob (jak ma to miejsce z 360 czy ps3). odbiorcami wii, podonie jak z dsem, sa przede wszystkim casual gamerzy oraz osoby ktore w ogole nigdy nie graly.

nintendo swietnie wie ze dla takich niedzielnych graczy, ktorzy graja srednio 2-3 godzinki na tydzien na zasadzie "wlacze na moment", grafika, rozbudowane gry i fabuly, jakies wypasne tryby multiplayer albo mediacentery nie maja zadnego znaczenia (tacy ludzie nawet nie maja odniesienia do innych wersji/platform, nie interesuja sie tym); u takich osob wii sprawdza sie cudnie i bedzie sie sprawdzac dalej i to oni beda stanowic coraz wieksza grupe klientow nintendo. chocby dlatego ze takich osob jest duzo wiecej niz takich graczy jak my oraz zdobycie ich jako swoich klientow jest dla nintendo sto razy prostsze (ms ani sony nie sa na tym polu w ogole konkurencyjne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nintendo sobie zasłużyło. Trafili z ofertą w 10-tkę.
Grafika grafiką, ale najbardziej zawsze liczy się grywalność, to ona trzyma przy sprzęcie.

Powiem tak, ja konsoli jakiejkolwiek póki co kupować nie mam zamiaru, jednak...
pilota do Wii sobie nie odmówiłem, jest z niego równie dużo frajdy pod PC.

Jak miałbym wybierać i kupić konsolę, to dziś wiem, ze by to była konsola Nintendo - Wii.

Nintendo postawiło na przyjemność z grania i to grania często integrującego całą rodzinę, podczas którego każdy domownik czerpie dużo radości, dzięki pomysłowemu pilotowi można powiedzieć osiągnięto wspaniałe możliwości rozrywki.
Ja pokusiłbym się o stwierdzenie, że nie pilot został stworzony dla Wii a właśnie konsola dla tego pilota, on jest tu głównym bohaterem i razem z Nunchukiem zapewnia masę dobrej zabawy... Polecam :)
-----------------------------------------------
(już nie wspominając o masowej awaryjności XPudeł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak się granie na Wii znudzi (chociaż ja grałłem 5 godzin w golfa:P) to wchodzimy do internetu i oglądamy przez Wii filmiki z YouTube. Przyznam że z podłączeniem się do neta miałem problemy, bo nie obsługuje polski i trzeba było ustawić kraj na wielką brytanię :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować