Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar - zapowiedź

102 postów w tym temacie

Dla mnie to gra typu "must have". 1 giga pamieci sie dorzuci jakos byle nietrzeba bedzie placic abonamentu to wtedy rzeczywiscie ma ona szanse na walke z z gw i wow. Osobiscie jestem fanem lotra jak chyba(nie ma co sie oszukiwac;)) zdecydowana wiekszosc graczy na świecie i licze na jej sukces na miare przynamniej world of warcraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Khm khm, no szkoda ze tylko "sie zapowiada" bo poza tym tytulem to gra jest, ehhhh, zenujaco splycona. Wieksza mozliwosc rozwoju postaci jest w diablo2 niz tutaj. Ot po prostu, level, idziemy do trainera, cyk, skill, dziekuje bardzo. Z przedmiotami tak samo, chiny na maxa, wszyscy w jednakowych mundurkach, z jednakowymi mieczykami, i calym tam innym stuffem. Accomplishments tez sredniawe bo z calego zestawu traitow liczy sie 5 czy 6. W sumie jedyna dobra cecha tej gry to taka ze mozna sobia ja kupic za 5 funtow od codemasters w wersji digital download, i potem za 100 funtow miec z bani abonament do konca zycia. Ofc. nie uwzgledniajac dodatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w wersje beta i... zdecydowanie odradzam. Gra jest żenującą kopią World of Warcraft, z kilkoma drobnymi różnicami. W dodatku na każdym prawie froncie jest gorsza od wspomnianego WoW''a (a znowu zagorzałym fanem nie jestem) - zwykła amatorszczyzna (szczególnie pod względem UI i grafiki - flary i systemowe czcionki szeryfowe były modne może 10 lat temu).

Ja sobie jeszcze poczekam na Warhammera Online lub Age of Conan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do klimatu w grze. Dopoki codemasters samo wybieralo ludzi do betatestow klimat byl. A teraz, heheh, no jesli ktos za klimatyczne uzna nicki typu crazybitch, hippiezz, playcool to spoko, klimat w dalszym ciagu jest. A czy devsi nie daja sobie wejsc na glowe? Wczoraj bylem swiadkiem jak gosciu na OOC bluzgal ludzi, taki byl zawziety ze ponad 40 minut rzucal miesem. I gdzie byli devsi wtedy? Ludzie pisali tickety do gmow i co? I cisza. W koncu wszyscy go zignorowali i sie chlopak zniechecil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w WoW-a nie gralem , nie mam zatem zboczen , jak ktos lubi klmaty Tolkiena to i polubi lotro, mi sama radoche juz sprawialo przemierzanie tego swiata i porownywanie z tym co sobie wyobrazilem czytajac trylogie czy Slimarillion, mechanika jest jaka jest , na tyle prosta zeby byla przyjemna a nie wredna, bronie czy ubranka mozna znalezc unikatowy przepis i sobie samemu wystrugac o ile sie umie i nie wygladaja podobnie , w GW jakos nikomu ubogosc setow pancerzy chyba zbytnio nie przeszkadzala , a drogi abonament specjalnie tez nie jest , raczej jak kazdy inny bez pre-ordera 14.99 $/miesiac ( podobny ma AO, albo EVE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 19:19, dTb napisał:

a nie wredna, bronie czy ubranka mozna znalezc unikatowy przepis i sobie samemu wystrugac o
ile sie umie i nie wygladaja podobnie


Aha aha, rozumiem ze juz zrobiles sobie jakies ubranko na lvl 50 i wiesz ze nie wyglada podobnie? Bo ja szczerze mowiac nie widzialem nikogo w craftowanej zbroji na lvl 50.

Ja tez w wowa nie gralem i nie zamierzam, ale gralem w DAoC. Wiec twierdzisz ze mechanika jest przyjemna? Owszem jest przyjemna na 10 levelu, na 20, na 30.40 i 50 tez taka sama, taka przyjemna, taka beznadziejnie monotonnie przyjemna. Poza tym nie masz zboczen co do wowa to po co porownujesz LOTRo to GW? Kiedys nikomu nie przeszkadzalo 256 kolorow i grafika 320x200.

A skoro ktos lubi Tolkiena to polubi lotro? No to powiedz mi cos wiecej o tym "klimacie Tolkiena" w lotro. Z tego co pamietam wydarzenia w Angmarze byly duzo wczesniej niz druzyna pierscienia wiec umiejscowienie w tym samym czasie, druzyny w Rivendell i Witch Kinga w Angmarze to jakas pomylka jest. Poza tym podczas wojny z Angmarem wlasnie, zostalo zniszczone Amon Sul na Weathertop a Rivendell bylo oblegane przez armie angmarimow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu tu nie ma edycji postow.
Jeszcze jedna rzecz mnie ciekawi: Jaki to zes UNIKATOWY przepis znalazl na cokolowiek. Wez sie pochwal bo mnie przez 50 leveli sie to nie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1> nie proponuje bo az takim altruista nei jestem zeby komus za darmoche kampanie reklamowa robic , to sa moje odczucia plynace z gry, do GW nawiazalem w zwiazku z ponoc ubogoscia armor/weapon setow

2>ubranka i bron sie powtarzaja owszem ale tez i MOZNA znalezc cos mniej pospolitego , ale na pewno na zadnym przedmiocie , przepisei eni znajdzie napisu UNIKAT, btw a inna sprawa co sie maja nie powtarzac skoro bron , pancerze przewaznie produkuje sie masowo , ale pewnie dla 50 lvl to juz powinny imienne z pajakow wypadac tudziez innych miskow :P

3>przyznaje jestem slepy, ale z druzyny pierscienia nikogo nei widzialem i nie spodziewalem sie zobaczyc bo to nie ten czas co druzyny pierscienia, poki co widzialem tylko Elronda , ale elfy maja taka wade genetyczna za sa juz niesmiertelne ( poza pewnymi okolicznosciami kiedy nie sa )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, post wyzej napisales ze mozna znalezc unikatowy przepis. Rozczaruje cie, nie mozna. Poza tym na 50 levelu nie bije sie pajakow ani miskow bo nie ma po co.
Po drugie, nie wiem co masz z oczami, ale chyba napisalem wyraznie, "druzyna w Rivendell", zastanowmy sie wiec teraz gdzie tez moze byc druzyna? Moze w Rivendell? I to w dodatku w ilosciach co najmniej dziwnych jak widac na zalaczonym obrazku :] A skoro "nie spodziewasz sie zobaczyc to bedziesz mial problem z ksiazkami na legendary traits" bo te ksiazki sa aktywowane wlasnie przez kogos z druzyny pierscienia. Hunter - Legolas, Guardian - Gamgee, Champion - Boromir itd.

Poza tym, to moze pochwal sie w koncu co tez znalazles az tak MNIEJ pospolitego? Bo ja jak na razie stwierdzilem ze to co wypada z mobow jest o conajmniej 2 klasy nizej niz to co dostajesz z questow.

Co do grania zla strona to oficjalna wypowiedziec devsow.

- Will we be able to play monster classes later on ?
You can already play monsters through monster play. There are no current plans to anything beyond monster play.

20070319111034

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 12:36, Bjedny dżony napisał:

JA NIE KUPUJE Tej gry jak bendzie trzeba placic ten glupi abonament Frajerzy z turbine


Tak dżony, masz absolutna racje. Tez nie rozumiem jak mozna byc takim frajerem zeby zadac pieniedzy za swoja prace. Najlepiej ich zaskarz od razu. Tyle ze chyba ci sie fora pomylily, tu jest forum gram.pl nie turbine. Moze wejdz na www.lotro.com i tam napisz co o nich myslisz, zapewne spotkasz sie ze zrozumieniem i wspolczuciem.
Natomiast ty zapewne, jak juz dorosniesz, bedziesz pracowal za darmo zeby nikt cie nie nazwal frajerem. No, to w koncu twoja sprawa, ale na poczatek to poczytaj uwazanie zasady dystrybucji LOTRo. Nie musisz placic abonamentu, mozesz jednorazowo zaplacic dokladnie 105 funtow i miec do konca zycia abonament w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8,99 euro = ok 35 zl za miesiac, taniej niz WOW :)
ale czy ma jakies z nim szanse?
sam obecnie gram w wow i jedyne dlaczego mogl bym sie skusic na lotr online to polska wersja jezyka w grze, a o takiej narazie nic nie slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy wszystkich Polaków na Serwer Snowbourn, do Gildii TWIERDZA, www.twierdza.dimi.pl.
Jesteśmy pierwszą polską gildią na tym serwerze, mamy już ponad 35 członków, wspaniałą atmosferę i doświadczonych graczy. Kontakt w grze /tell Karolus, Lilith, Maxwell. Zapraszamy do wspólnej gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 12:36, Bjedny dżony napisał:

JA NIE KUPUJE Tej gry jak bendzie trzeba placic ten glupi abonament Frajerzy z turbine


No cóż . Jakby Ci to powiedzieć . Jakby Ci to wytłumaczyć ( abyś zrozumiał ) ......
Ok zaczynam
1 . NIE KUPIE MERCEDESA bo drogi . No tak malar lepszy nie ?
2. Nie kupie tej gry bo droga !!! No tak MU lepsze ......


OK teraz ta ,,poważna'''' część postu :P
Tak więc moje odczucia co do gry - kalka WOW ......
Interfejs , waluta i wiele innych aspektów praktycznie jak w grze Blizza . Mimo to zakupiłem grę .
Mam szczerą nadzieję , że tworzenie przedmiotów odegra istotna rolę ( jak w SW:Galaxies ) a nie będzie tylko jako mały dodatek . Ile mozna farmić po raz enty Bossa , aby wypadły rękawice ehehehe .
No cóź gra chyba jest w tej chwili jedyną alternatywą jeśli znudził Ci się Wow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2007 o 15:58, torke napisał:

Mam szczerą nadzieję , że tworzenie przedmiotów odegra istotna rolę ( jak w SW:Galaxies ) a
nie będzie tylko jako mały dodatek . Ile mozna farmić po raz enty Bossa , aby wypadły rękawice
ehehehe .
No cóź gra chyba jest w tej chwili jedyną alternatywą jeśli znudził Ci się Wow :)


O to się nie martw.
Nie ma tu takiego bezsensu jak w WOWie z farmieniem bossów i mobów, bo po prostu nagrody za wykonanie questa oraz rzedmioty, które możesz sam wykonać są po prostu lepsze.
Jeżeli chodzi o crafting to jest bardziej rozbudowany niż w WOWie ale do craftingu w EQII jest daleko niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować