Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar - zapowiedź

102 postów w tym temacie

tyle wiem :>, próbowałem już zapre-orderować bo póki co pykamna becie , a możliwośc pre-orderu tego będąc mieszkancem Polski jest praktycznie żadna pozostaje mieć nadzieje ze opcja wykupu lifetime abonamentu i później bedzie możliwa, a co do wymagań w trybie 1024x768 płynnie chodzi na moim sprzecie amd 64 san diego 3700+, gf 7600gs, 1024 ramu i z grafa ultra high wiec chyab nie ma co narzekac, chociaz czasem odczuwa sie ze jednak wypadaloby miec wiecej niz te 1024 ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największa wada to tylko jedna strona konfliktu. Naprawdę brakuje sił ciemności. Nie byłoby nic lepszego niż wcielenie się w któregoś ze sług Isengardu czy Mordoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie :
piękny świat,
piękna cena (zapewne)
piękny abonamencik(j.w)
piękne wymagania (musiałbym dokupić 1GB ramu i wymienić graficzną a także co niewykluczone procka żeby cieszyć się grą. I to zapewne na "minimalnych")
piękni & sprawni brak niestety plugawych & skur*****ów (i znowu nie zostanę walecznym Uruk-Hai!)
Mimo wszystko jednak pozostanę przy moim Ogame i poczekam aż LOTRO zdeklasuje WoW do tego stopnia że zdejmą abonament ;-) (albo odwrotnie ja i tak wyjdę na swoje :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli mi ktos powie że LOTR to kopia WoW-a to znaczy że Wow to kopia Asheron call 2 (gry stworzonej przez turbine). Co prawda tamta gra upadła z braku jakiejkolwiek reklamy (ta na MTV można było usłyszeć ze gra własnie pada , no to chyba póżno jak na reklame). Ale ja nadal mam do AC2 duży sentyment i w LOTR bede napewno, chociażby żeby sprawdzić czy turbine nadal robi swietne bugi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 22:10, dTb napisał:

tyle wiem :>, próbowałem już zapre-orderować bo póki co pykamna becie , a możliwośc pre-orderu
tego będąc mieszkancem Polski jest praktycznie żadna pozostaje mieć nadzieje ze opcja wykupu
lifetime abonamentu i później bedzie możliwa,


Ja wykupiłem pre-order na stronie Codemasters. Dostałem kluczyk do rozpoczęcia gry 10 dni przed premierą i link do klienta. Kosztowało to coś koło 30 zł. Pełna wersja też tam jest do kupienia (oczywiście za cenę pomniejszoną o koszt pre-ordera, jeśli ktoś wcześniej wykupił). Klient też będzie do ściągnięcia, o ile ten z bety nie będzie działał po launchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 00:09, micpl napisał:

Ja wykupiłem pre-order na stronie Codemasters. Dostałem kluczyk do rozpoczęcia gry 10 dni przed
premierą i link do klienta. Kosztowało to coś koło 30 zł. Pełna wersja też tam jest do kupienia
(oczywiście za cenę pomniejszoną o koszt pre-ordera, jeśli ktoś wcześniej wykupił). Klient
też będzie do ściągnięcia, o ile ten z bety nie będzie działał po launchu.



dzieki wielkie , uratowales moja elfke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram obecnie w LOTR ONLINe i powiem ze gra jest bardzo słaba. Faktycznie graficznie zachwyca ( na 8800GTS full przy 1280x1024 z AAx4 i działa płynnie) ale juz od poczatku brakuje klimatu filmu! Faktycznie mozna powiedizec ze to nie jest gra na podstawie filmu ale powinna miec przynajmniej ta magie LOTR ale niestety nie ma ! :( Z wielak przykroscia musze stwierdzic ze zawiodłem sie . A miało byc tak pieknie ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wymagania to jakaś kpina normlanie ...

Jeśli walka i ogólnie cała rozrywka będzie się prezentować jak na filmikach z neta ... to ja dziękuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jle bendzie kosztował Abonament gry Lords of the ringsshadows of angmar a ja bendzie kosztowal wjencej nisz 20zl moze kupie jak bendzie 30zl ale niewiem wontpie wogle poco t abonamenty gra jest drosza ok spokojak by njamiala takih wymagaj ta gra j bfme2 rotwk no to ok nie wymieniam kompa j zostaje mi na abonament ale nie zostanie mi kasy JAK jest abonament powyżej 20zl to nieh spadajom nie kupuje hodziaż jestem fanem Tolkiena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej watpie zeby minimalnie wymagalo 2GB. To sa wymagania razcej zalecane. I poczytaj artykul co dalem wczesniej. Za słabe MMORPGi nie opłaca się płacić abonamentu. Niektorzy ludzie narzekaja na WoWa, ale jak sie popatrzy na inne MMORPGi to WoW jest naprawde świtny (wszystko ma dopracowane). Brakuje tylko teraz tak doprawcowanego MMORPGa jak WoWa, ale z systemem podobnym do Ultimy (domy, crafting itp.) , ale widocznie UO to przeszlość, a szkoda ;p Jezeli ktos mial zamiar grac w LOTRO, a nie gral w WoWa to radze najpierw przetestowac obie gry (jak bedzie tak jak w WoWie 10 grania za darmo bez kupowania gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh..... LOTRO nie ma szans z WoW''em -gdyby nagle w WoW''ie serwery padły i wszystkie dane byłyby stracone to ludzie by przeszli na coś innego ;P<cud>
WoW jak na razie deklasuje prawie wszystkie MMO........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 02:24, AdrianS napisał:

Gram obecnie w LOTR ONLINe i powiem ze gra jest bardzo słaba. Faktycznie graficznie zachwyca
( na 8800GTS full przy 1280x1024 z AAx4 i działa płynnie) ale juz od poczatku brakuje klimatu
filmu! Faktycznie mozna powiedizec ze to nie jest gra na podstawie filmu


No nie jest. I co z tego? Kto powiedział, że ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 10:24, chwistek111 napisał:

Raczej watpie zeby minimalnie wymagalo 2GB. To sa wymagania razcej zalecane.

Wątpliwości ogólnie nie na miejscu, przecież Toll wyraźnie napisał: "Ostrzegamy: żeby swobodnie zagrać trzeba jednak mieć niebagatelny sprzęt. Sugerowany przez twórców zestaw to :"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 00:59, chwistek111 napisał:

http://www.lotr-online.pl/articles.php?id=32

Nie zapowiada się zbyt ciekawie. Chyba jednak pozostane przy WoWie ;) , ale szkoda ze spaprali
Śródziemie ;/

Właśnie przeczytałem i widzę, że faktycznie gra jest niedopracowana. A na stadium bety to już jednak część elementów powinna być dopracowana. No i jeszcze dużo mniejszy świat niż w WoW - to też duży minus. Powinni raczej mierzyć się z najlepszymi, jeśli chcą odnieść sukces. Tak samo gra tylko po jednej stronie to duży minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować