Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar - zapowiedź

102 postów w tym temacie

o znalazłem tylko że po angielsku (ale i tak pewnie większość zrozumie) The subscription price is £8.99/€12.99 (+VAT where applicable) per month. Players can purchase multiple months of subscription time in advance at a discounted rate. · Purchase a 1 month subscription for £8.99 / €12.99 (+ VAT where applicable) per month · Purchase a 3 month subscription for £25.47 / €35.97 (+ VAT where applicable) (£8.49 / €11.99 per month) · Purchase a 6 month subscription for £47.94 / €65.94 (+ VAT where applicable) (£7.99 / €10.99 per month) · Purchase a 12 month subscription for £83.88 / €119.88 (+ VAT where applicable) (£6.99 / €9.99 per month) Note: Subscription rates are subject to EU VAT charged at 17.5% where applicable. VAT (Value Added Tax) is payable by players playing from within the EU, this is an additional cost, for more information please contact your local Tax office. All subscription plans will automatically renew and the subscription rate will be charged in advance. All subscription payments are non-refundable. Subscription prices do not include local connection and telephone charges.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim tę grę kupię, czeka mnie porządna modernizacja kompa. Czyli jak dobrze pójdzie na gwiazdkę tego roku... może następnego, będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 20:26, biszcopt napisał:

Jakie wymagania :O

Jeśli podano zalecane to nie są jeszcze takie duże.

Ciekawe jak będzie z klimatem gry, bo łatwo mogą unikalny klimat Śródziemia zepsuć. Na pewno trochę będą musieli to nagiąć do gameplayu, przecież w czasach Władcy Pierścienie po tym świecie biegało raptem kilku magów i byli bardzo rzadkim zjawiskiem. W MMO na pewno to zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 20:49, Lucas the Great napisał:

No ba, na Commodore pójdzie jak burza :)

Hehe ciekawe jak to będzie szło na mojej starej Amidze ;)) W każdym bądź razie Settlers_1 chodzi bez zarzutów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 20:49, Lucas the Great napisał:

No ba, na Commodore pójdzie jak burza :)

Mój prawie roczny komp posiada nieco lepszy procek, dokładnie tyle RAM, ile w wymaganiach i nieco lepszą kartę. Jak na obecne czasy uważam, że nie jest to jeszcze tak dużo w porównaniu z wieloma nowymi grami. Oczywiście pozostaje jeszcze kwestia tego, jak gra będzie działać w zaludnionych miejscach przez graczy oraz stabilność serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 20:51, Kamil.i.Maciek napisał:

> No ba, na Commodore pójdzie jak burza :)
Hehe ciekawe jak to będzie szło na mojej starej Amidze ;)) W każdym bądź razie Settlers_1 chodzi
bez zarzutów ;P

Toć ja nie żartuję, a Wy się zaśmiewacie:
http://www.gram.pl/news_8APkHu2_Zestawy_Commodore_PC_ujawnione.html
Commodore jakie jest każdy widzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie, po napisie "Coś dla zabawy" mały błędzik. Gra nazywa się chyba "Shadows of Angmar" a nie "Shadows of Ingmar". <;

Ale gra może byc świetna. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stety albo niestety pod wieloma wzgledami jest to klon WoW. Mozna smialo powiedziec, ze jesli ktos troche pograł w gre Blizza to zasiadajac do LOTR-a moze bez wiekszych problemow odposcic sobie wszelkie samouczki. Interface odraz wiele mechanizmow jest niemal identyczna. Ta sama klawiszologia, ta sama walka, te same questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była już zapowiedź tej gry na TVN Turbo, z tego co widziałem i to co mówili prowadzący to będzie kaszanka... a i tanio też nie będzie- nawet to tego tytułu się nie zabieram, chociaż jestem fanem Władcy Pierścieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 21:47, dTb napisał:

a jak wygląda sprawa pre-orderu z polski ? i czy ewentualnie będzie opcja wykupu lifetime?

Wiesz, przeczytanie jednej strony to nie problem.... a tak zadajesz niepotrzebne pytania
1. Nie ma polskiego wydawcy
2. Około 190$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować