Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co chcecie dostać pod choinkę?? :D

918 postów w tym temacie

Dobrą kartę graficzną z obsługą shaderów 3.0 (teraz większość nowych gierek mi nie działa), Half-Life 2, bo mam zamiar zacząć grać w CS:S, no i może paczkę Down of War - czyli wszystkie części. Prócz tego wiatrówkę na koty z sąsiedztwa, ewentualnie kuszę :] (ale na nią juz trzeba mieć zezwolenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 01:24, Elwro napisał:

"mikołaj jest 6 a ja mam urodziny 8 :/ dlatego rodzice łączą te dwa święta..."

A co mają powiedzieć Ci, którzy mają urodziny 24 grudnia i na imię mają Adam lub Ewa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 13:24, Olamagato napisał:

> "mikołaj jest 6 a ja mam urodziny 8 :/ dlatego rodzice łączą te dwa święta..."
A co mają powiedzieć Ci, którzy mają
urodziny 24 grudnia i na imię mają Adam lub Ewa? :)

Ja tylko komentowalem wspomniany przez kogos fakt "laczenia" dwoch swiat przez rodzicow, podczas gdy dziecko chyba wolaloby jak najdluzej pozostawac w przekonaniu o tym, ze to sw. Mikolaj przynosi im prezenty... (Bo w to, ze sw. Mikolaj istnieje, wierze tak samo, jak w istnienie innych swietych - tylko nie wierze juz, ze przynosi prezenty i kladzie przy lozku :-)).
A Ci, ktorzy maja takiego "prezentowego pecha" moze powinni obchodzic imieniny czesciej niz raz do roku :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pod choinke chciałbym dostać jakąs fajną dziewczyne
a tak na powaznie to nowego kompa bo ten ktorego mam do muzeum by sie nadal (NFS most wanted zrywa na max detalach buuu) i jakąs fajna gierke, niezalezy mi na CoD 2 czy jakis innych nowosciach, tylko cos czego niemam i zeby byla to jakas sztrzelanka albo strategia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciał bym dostać laptopa około 300G pojemność dysku 4Ghz procesor, 1G RAM-u i 256mb grafiki. To by mi na razie wystarczyło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 14:25, Monastor napisał:

> ruzgę żart wiele rzeczy w tym gothic III po polaku :D

Dnia 04.12.2005 o 14:25, Monastor napisał:

To chyba nie na tą gwiazdkę ;)


Taa, chyba się przez ten miesiąc nie wyrobią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 14:43, b4rtez napisał:

> > ruzgę żart wiele rzeczy w tym gothic III po polaku :D

> To chyba nie na tą gwiazdkę ;)

Taa, chyba się przez
ten miesiąc nie wyrobią ;)

Sama gra wyjdzie w niemczech w najlepszym wypadku w 1 kwartale 2006, a polonizacja to będzie chyba faktycznie na następną gwiazdkę :)
To już i tak lepiej niż z Oblivionem ;) Tego to Cenega albo wcale nie spolszczy, albo zrobi to na święta 2007 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh nie wiem co mógłbym chcieć na święta. Do niedawna marzyłem o headphone''ach DD 7.1 ale kupiłem niedawno. Problem w tym iż kasy nigdy nie za dużo więc będę musiał ostrożnie wybierać. Właściwie to przydałby się jakiś cud, który sprawiłby iż mój net uciągnąłby Guild Wars albo Enemy Territory. Ale tylko św. Mikołaj mógłby coś takiego sprawić a jak wszyscy wiemy - on nie istnieje :]
Na święta zawsze najfajniejsze jest to iż:
- można spać do 12
- super żarcie
- spotkanie z rodziną
- taki fajny klimacik
właściwie oprócz tego nie potrzebuję nic naprawdę ważnego...no może zdrowia ale o to sam zadbam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 09:57, Harmegidon napisał:

Co za dzieciaki z was wszystkich - nie liczyć na drapane tylko spieprzać do roboty.
A tak wogóle to fajnie że wierzycie
w "świętego" mikołaja??!!! AAAAAAAhahahahahahhaaaaaaaaaaaaa


Powiedziałem do ROBOTY spieprzać, a nie liczyć na drapane - ha ha ha. LENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie wiem, co dostanę 6 i 24 grudnia, bo w domu to ja jestem "św. Mikołajem" i sama kupuję prezenty.
W tym roku będą to dwie lalki porcelanowe (od zeszłego roku zaczęłam kolekcjonować), książka Akunina (świetne kryminały w stylu retro pisze) i M&M VII (nadrabiam wieloletnie zaległości, bo komputer mam dopiero od roku).
Ale i tak najlepszy prezent dostanę od męża: będzie miał urlop od 13 grudnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować