Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2007 o 10:30, ad0 napisał:

Właśnie też nie mogę znaleźc miejsce, z którego mógłbym ściągnąc, a chętnie bym zagrał. <;


Wystarczyło choćby przeszukać ten temat (albo skorzystać z googli), by znaleźć to co cię interesuje... http://www.poziomkaz.go.pl/ oblukaj stronę, a znajdziesz czego szukasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 10:56, hunter22 napisał:

> Właśnie też nie mogę znaleźc miejsce, z którego mógłbym ściągnąc, a chętnie bym zagrał.
<;

Wystarczyło choćby przeszukać ten temat (albo skorzystać z googli), by znaleźć to co cię interesuje...
http://www.poziomkaz.go.pl/ oblukaj stronę, a znajdziesz czego szukasz...


Dlatego pytam, bo podany chyba na 6 stronie mirror jakoś mi nie działa.

A za link od GrooG-a dziękuje, zaraz będe ściągał. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. No tak, po co ten "chałas" :P:P (takie błędy nie powinny się chyba znaleźć w modzie...)
2. Na drzewie...
3. Puszek Okruszek oczywiście wymiata...


Lece dalej grać, na pewno będę jeszcze screeny... może nawet jakieś śmieszne...

20070325110437

20070325110521

20070325110559

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 11:08, hunter22 napisał:

3. Puszek Okruszek oczywiście wymiata...

szczegolnie ze gosciu obok mowi ze to Biały Kieł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 11:08, hunter22 napisał:

1. No tak, po co ten "chałas" :P:P (takie błędy nie powinny się chyba znaleźć w modzie...)
2. Na drzewie...
3. Puszek Okruszek oczywiście wymiata...


Lece dalej grać, na pewno będę jeszcze screeny... może nawet jakieś śmieszne...

fajne zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz Cię mam .. przywódco .. czy mi się zdaję czy ta fabuła jest tak zrobiona że nie można będzie pogadać z wodzem .. Bo zrobiłem "Q" z piwem z walką z tym magiem co go przyjaciel zdradzil .. z tą "napaloną" babką w dolinie i tym Beliarthem (?)
Ale jak mu dałem tą krew to mnie wużycili .. ale z 2 strony nie mogłem już nikogo o nic zapytac więc myślę że to tak ustawione jest ..

A może jeszcze mała podpowoedz .. Gdzie znajduje się Arena niezwycięzonych :> Bo szukam i nie potrafię :D

( Skoro juz mnie wużycili to i tak chyba muszę dołączyć do tego Złego ..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 11:32, Łukasz.G napisał:

A może jeszcze mała podpowoedz .. Gdzie znajduje się Arena niezwycięzonych :> Bo szukam
i nie potrafię :D


To chyba ten co jest po drodze po pierwszy kamień ogniskujący na górze nad bagiennym obozem. Zanim tam powalczysz powinieneś się wzmocnić...


Chyba odkryłem następnego i pomocnego buga...

Po oczyszczeniu kopalni z pełzaczy poszedłem do "szefa" strażników kopalni, by się przyłączyć do jego obozu. Po tym jak się przyłączyłem podczas rozmowy została mi założona zbroja strażnika... nie było by w tym nic dziwnego tylko, że ona wymaga 50 punktów sily, a ja mam 31... ;P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2007 o 12:21, hunter22 napisał:

To chyba ten co jest po drodze po pierwszy kamień ogniskujący na górze nad bagiennym obozem.
Zanim tam powalczysz powinieneś się wzmocnić...


Hmmm prawie 26 lvl :D Więc mam nadzieję że dam radę ze zbroją Fellena i złota koroną + Boska Piśść ( czy jakoś tak miał ją strażnik portalu .. póxniej jak "zdradziłem " to musiałem z nim walczyć [ sam się prosił])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 14:00, Łukasz.G napisał:

Hmmm prawie 26 lvl :D Więc mam nadzieję że dam radę ze zbroją Fellena i złota koroną + Boska
Piśść ( czy jakoś tak miał ją strażnik portalu .. póxniej jak "zdradziłem " to musiałem z nim
walczyć [ sam się prosił])


Ja jak znalazłem tą arenę miałem 7 level :P

Ten wojownik (stoi przed zamknietą bramą) co po teleportowaniu się przy pomocy tego dziwnej runy co się dostaje od maga w obozie przed kopalnią ma tą zbroje i inne bajery przy sobie? Mocny jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wyjsc z tej dziury pradawnych?
ten Ken''Udz powiedzial ze mam isc do straznika portalu to ten mnie przepusci... ale gdzie on jest? przeskanowalem cala mapke i tam nic nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 14:56, Boskii napisał:

He he patrzcie na jakiego fajnego stworka się natknąłem XD - jak chce takiego ;p.....
No i można przy nim znaleźć nie lada broń ;]


Spotkałem bestyjkę... heh ale nie przeżyłem tego spotkania... choć ostatnio znów się spotkaliśmy, tym razem górą byłem ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KurDe kto mi opisze dokładną drog.ę ( z jakimi osoboami gadać i co dla nich zrobić) Żeby dosatć sie do pradwancyh .. bo teraz skończyłem scieżką zła tzn zabiłem tego ognistego stworka .. po 2 zabiłem Ken Udz .. a potem Uriziel chcial mnie zabić .. no i zabiłem go ale dalej nie wiem co robić :D

Ja jednak wolę iśc sciężką Prawych i Sprawiedliwych więc jak ktoś może opisać to .. aha i w którym rodziale to robił .. Z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 14:56, Boskii napisał:

He he patrzcie na jakiego fajnego stworka się natknąłem XD - jak chce takiego ;p.....
No i można przy nim znaleźć nie lada broń ;]

też go spotkałem i nie skończyło się to dla mnie najlepiej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla ciekawskich- zapewne każdy wielki fan Gothica wie, gdzie znajduje się miejsce, w którym kryje się Gilbert. A czy któryś z was próbował pójść wyżej w góry? Nie? To sprawdźcie, co kryje się trochę dalej od jego kryjówki. Powiem tylko, że aby tam przeżyć trzeba mieć naprawdę dobrą postać. Widziałem tam tylko kilku orków elit oraz orka szamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu nagrodą z questa jest zbroja słabsza od tej którą można znaleźć w trakcie? (ostatni quest u pradziadków)
bo trochę dziwnie to wygląda, że szata maga ma większego defa (szczególnie na strzały) od zbroi paladyna :P

i kto może mnie teraz siły uczyć (do 200 chociaż) bo odkąd jestem pradawny Thorus już nie uczy :/

i jeszcze jedno... teraz jak bylem strażnikiem w SO, potem zostałem pradawny, zrobiłem wszystkie questy u nich to mogę teraz sobie zostać strażnikiem kopalni, potem kimś tam i kimś tam i później będzie jak "wywala mnie" z SO to będę mógł do NO sie przyłączyć i zostać magiem/najemnikiem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę musiał zacząć wgraniem sejwa, bo dzisiaj za dużo narozrabiałem. Najlepsi są strażnicy w obozie przed Starą Kopalnia. Ubiłem paru z nich i kolejni od razu mówią "ja niczego nie widziałem". Niezłe, szkoda tylko, że parę błędów ortograficznych w dialogach się znalazło. Cholera, od rana grałem do teraz, głodny jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 21:12, KrzysztofMarek napisał:

Chyba będę musiał zacząć wgraniem sejwa, bo dzisiaj za dużo narozrabiałem. Najlepsi są strażnicy
w obozie przed Starą Kopalnia. Ubiłem paru z nich i kolejni od razu mówią "ja niczego nie widziałem".
Niezłe, szkoda tylko, że parę błędów ortograficznych w dialogach się znalazło. Cholera, od
rana grałem do teraz, głodny jestem...

trza grać z umiarem tak jak ja 1-3 godziny dziennie . tak aby gra szybko się nie znudziła i niedosyt nie pozostał ;)

dobrze że jest więcej obozów przynajmniej będzie kogo zabijać w późniejszych etapach gry xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować