Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2008 o 17:42, choper napisał:

Jestem na samym początku i jakoś wszyscy nowi jacyś agresywni :) Najpierw zaatakował mnie kopacz
potem jakiś podejrzany typ... Wrócę do nich jak będę silniejszy ;]


Ja na twoim miejscu jeszcze bym troszke poczekał. Bo już niedługo mają wyjść właśnie MT z kwestiami dubbingowanymi. Lepiej będzie się grało :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 20:02, mlynar911 napisał:

> Jestem na samym początku i jakoś wszyscy nowi jacyś agresywni :) Najpierw zaatakował mnie
kopacz
> potem jakiś podejrzany typ... Wrócę do nich jak będę silniejszy ;]

Ja na twoim miejscu jeszcze bym troszke poczekał. Bo już niedługo mają wyjść właśnie MT z kwestiami
dubbingowanymi. Lepiej będzie się grało :]

A tam... ja już nie mogę dłużej czekać ;]
..............................................................
Mam też nowy kłopot. Podczas gdy pierwszy raz poszedłem do ,,Starego obozu,, zdrzemnąłem się w chacie przy której siedzi Diego. Gdy się obudziłem pisało, że zostałem zaatakowany ( kolejna nowość ) i czekał na mnie bandyta i na razie nie dam mu rady ( do niego też powrócę :D ) I muszę uciekać. Problem w tym, że stoi on przy wejściu do zamku, koło chaty Diego i ważnego gościa czyli w centralnym miejscu. Próbowałem go zaprowadzić do strażnika, któremu zapłaciłem za ochronę, ale go już nie ma ;/ Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rety... Ostatnio bardzo często o tym gadamy - dubbing jest, ale w fazie testów, więc nie ma go udostępnionego.
@choper - te ataki bandytów chyba są losowe. Weź się prześpij jeszcze raz. A na pocieszenie powiem Ci, że w końcu zaatakuje Cię sam 47. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy ten mod jest zgodny w jakimś stopniu z fabułą (potwierdzona np. przez twórców Gothica) , czy historia w nim zawarta jest fikcyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... wzmianki o Pradawnych możemy napotkać w G3, ale to jedyna, wspominana gdzie indziej rzecz. W rzeczywistości, mod ten wprowadza na tyle dużo nowości dotyczących świata, że lepiej traktować go jako "fan fiction".
Ale i tak polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytam się, bo chciałbym go przejść. On traktuje o wydarzeniach z G1 (bo jeszcze tej części nigdy nie miałem :P ) .
Chciałbym jeszcze wrócić do wiarygodności moda. Czy twórcy Gothica wypowiedzieli się na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na potężną liczbę bugów którą Mt dodaja (nawet po spaczowaniu), radziłbym przejść najpierw podstawkę bez modów.
Aha. I z tego co wiem, Piranie na temat MT się nie wypowiedziały. To w końcu jeden z wielu polskich modów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 21:02, Tajemnic napisał:

Ze względu na potężną liczbę bugów którą Mt dodaja (nawet po spaczowaniu), radziłbym przejść
najpierw podstawkę bez modów.
Aha. I z tego co wiem, Piranie na temat MT się nie wypowiedziały. To w końcu jeden z wielu
polskich modów...

A czy ja mówię, że będę zaczynał od mod''a? :D
Moim celem jest przejście Gothic I najpierw, a potem spokojna zabawa. W końcu, trzeba znać się na fabule gry, zanim odleci się w krainę fantazji. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he ja mam 5 level i broń co zabiera 72 oraz łuk co zabiera 45 :) Mam ponad 10000 rudy. Jak to zrobić na początku? Idźcie do przemytników, ale najpierw do wieżyczki obok ich obozu. Znajdziecie tam kilka tysięcy rudy, skóry, kły itp potężnych potworów i inne rzeczy którymi się wzbogacicie. A broń to weźcie sobie ( czytaj ukradnij ) z Chatki przywódcy ich chyba :) W ogóle wszystko im zabrałem prawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 15:07, Tajemnic napisał:

Próba Siedmiu Kroków :P Poszperaj w księgach, a potem odbieraj misje od poszczególnych Pradawnych.

Tylko uwaga z zadaniem od Belerietcha, bo od niego zależy czy podążasz drogą Beliara czy Innosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś zaznaczyć na mapie:
położenie Gilberta tego kopacza. Podobno zaraz za bramą w prawo jest na terenie orków, ale jest ich tam za dużo abym mógł się spokojnie rozejrzeć.

położenie tego miejsca gdzie wysyła mnie taki mag z tego obozu koło kopalni

i jak mam wykonać zadanie od szefa łowcy orków gdzie mam się dowiedzieć skąd tych orków tyle i kogoś chyba odnaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że solucja nie działa :/
1)Jakiego kopacza Gilberta? Z jakim zadaniem jest on związany?
2)Dziura jest na terytorium orków, niedaleko wieży Xardasa - unosi się nad nią taki przebajerancki dymek.
3) Musisz iść na lewo - jeśli patrzeć od wejścia na terytorium - w pewnym momencie po lewej stronie drogi zauważysz orka wyglądającego jak Elita. Pogadaj z nim. Uwaga! To nie taki prosty przeciwnik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 19:27, choper napisał:

położenie Gilberta tego kopacza. Podobno zaraz za bramą w prawo jest na terenie orków, ale
jest ich tam za dużo abym mógł się spokojnie rozejrzeć.

Gilbert siedzi w jaskini położonej wysoko w skałach nieopodal Starego Obozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś takiego (i podobnego) w jedynce, dwójce i NK. Ile razy się to zdarzyło? Bo tak, to radziłbym Ci się nie zrażać i grać dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 20:43, Tajemnic napisał:

Miałem coś takiego (i podobnego) w jedynce, dwójce i NK. Ile razy się to zdarzyło? Bo tak,
to radziłbym Ci się nie zrażać i grać dalej...

Hmmm, ostatnie kilka razy to wciąż to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to najpierw reset kompa. Jak nie pomoże - reinstall MT. Zostaw sobie oczywiście sejwy. A jak i to nic nie da... Cóż - reinstall podstawki i MT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować