Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

A znacie jakieś inne tak rozbudowane mody? Grałem tylko w MT i Jakyla, ale szukam moda, w którym są nowe czary (oprócz MT). Może w Diccuricu? Właśnie instaluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 20:10, Mediv napisał:

A znacie jakieś inne tak rozbudowane mody? Grałem tylko w MT i Jakyla, ale szukam moda, w którym
są nowe czary (oprócz MT). Może w Diccuricu? Właśnie instaluję.

O taaak Diccuric to jest to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 20:10, Mediv napisał:

A znacie jakieś inne tak rozbudowane mody? Grałem tylko w MT i Jakyla, ale szukam moda, w którym
są nowe czary (oprócz MT). Może w Diccuricu? Właśnie instaluję.

Teraz powstaje kolejny poslki mod , Wielka Wojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A grałeś w demo Wielka Wojna. Fajna sprawa choć kilka błędów jest np. Bezi tak chudy jak by z co najmniej rok nie jadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 20:11, Asthariel napisał:

Teraz powstaje kolejny poslki mod , Wielka Wojna.


Powstaje wiele polskich modów. Poleciłbym wam stronę The Modders, na której jest masa informacji na temat powstających modów, ale ostatnio coś nie chce się otwierać.
Jeśli nie wiecie nic o powstającym modzie "Przepowiednia" grupy SoulFire, to koniecznie zobaczcie:
http://soulfire.zs.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No themodders nie działa bo stracili cała baze danych noi nie maja co pokazywac i wogule im się zbabrało wszystko a szkoda bo ciekawe rzeczy na niej były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo na drugi dzień wchodze na forum i jeszzce był ten wyglad co zwykle i był jeden temat gdzie o tym napisano.
Jeszzce czytałem na innej stronce ( nie pamiętam jaka) pisali, że nie stalo się im to pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na temat Przepowiedni to jest narazie cisza i to od dawna nie ma zadnych nowych informacji. Już dawno zacząłem wątpić, ze wogule on wyjdzie bo tyle modów obiecano i ciągle jakieś wymówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... ile jest tych Chromaninów..?? ( ja mam 4 jeśli jest ich więcej to gdzie są ?) i co będziemy z tego mieli jeśli juz mu to oddamy ??? i gdzie mozna znaleźć relikwie Adanosa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 20:10, Mediv napisał:

A znacie jakieś inne tak rozbudowane mody? Grałem tylko w MT i Jakyla, ale szukam moda, w którym
są nowe czary (oprócz MT). Może w Diccuricu? Właśnie instaluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo z tej stronki już nie ma(chwilowo) więc nie ściągniesz ja bym ci przesłał ale teraz wychodze wiec nie za bardzo.
Może ktoś poda ci inną stronke albo prześle ci później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 11:36, Lord Andre 1 napisał:

Bo z tej stronki już nie ma(chwilowo) więc nie ściągniesz ja bym ci przesłał ale teraz wychodze
wiec nie za bardzo.
Może ktoś poda ci inną stronke albo prześle ci później.

hehe przed chwilaa ściągnołem moda lecz chyba z błędem i nie chce sie nawet odpalić instalator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 16:40, hunter22 napisał:

PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ!!

**************************************************************

FAQ tematu Gothic: Mroczne Tajemnice


1. Czym są Mroczne Tajemnice?

Jest to mod do pierwszej części Gothic''a


2. Skąd można ściągnąć Mroczne Tajemnice i patche do tego moda, jak i PlayerKita 1.08k?

http://themodders.org/forum/index.php?showtopic=2911 znajduje sie tam kilka wersji
moda, jak i patch''e do niego.


PlayerKit 1.08k dostępny jest na tej stronie http://www.gothic.phx.pl/gothic/download.php?id=001



3. Instalacja moda

- instalujemy PlayerKita 1.08k do folderu z grą, domyślnie C:\Program Files\Piranha Bytes\Gothic.


- instalujemy dany mod (w tym przypadku MT) do folderu z grą, domyślny folder podany został
wyżej.



4. Odpalanie moda

Jeśli wszystko dobrze się zainstalowało, powinno dać się odpalić grę.

Wchodzimy więc domyślnie do C:\Program Files\Piranha Bytes\Gothic\System i wybieramy którąś
z aplikacji "odpalania" Gothic''a, np. GothicMod i po dwukliku na niej powinno się pokazać
okienko widoczne na screenie.

Dwuklik na danej modyfikacji lub po jej zaznaczeniu wybieramy "Play the Game" i... żegnamy
się z światem rzeczywistym na kilka godzin, dni :P


5. Solucja do Mrocznych Tajemnic

W momencie totalnej zacinki, gdy tu na forum nikt nie odpowiada lub z ciekawości czy nieznajomości
gry można skorzystać ze solucji http://themodders.org/forum/index.php?showforum=124


******************************************************************

Pozdrawiam :D

Ja klkikam ten link do pobrania ale mi blad wyskakuje jest jakis inny link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować