Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Gram w MT i mam problem.Diego wysłał mnie do obozu przemytników po jakąś paczkę dając mi 200 bryłek rudy.Na miejscu ten gościu na S, który ma ją chce za nią 300 bryłek.Gdy wracam do obozu Diego mówi, żebym nie wracał bez jego łuków.Nie wiem o co chodzi.Ukradłem od przemytników jakieś łuki, które leżały w miejscu, w którym ten pijak sprzedaje.Przynoszę je Diego a on dalej nic.Pomocy!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to dawno już nie grałem, ale nie przypominam sobie żadnych problemów - Diego mówił chyba, że chce abyśmy tą rudę komuś oddali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 17:06, Pawciu45 napisał:

Gram w MT i mam problem.Diego wysłał mnie do obozu przemytników po jakąś paczkę dając
mi 200 bryłek rudy.Na miejscu ten gościu na S, który ma ją chce za nią 300 bryłek.Gdy
wracam do obozu Diego mówi, żebym nie wracał bez jego łuków.Nie wiem o co chodzi.Ukradłem
od przemytników jakieś łuki, które leżały w miejscu, w którym ten pijak sprzedaje.Przynoszę
je Diego a on dalej nic.Pomocy!!!!!!!!!!!

Tak i ten na S mówi, że tylko za 300 da a jak teraz nie kupimy to już nigdy. Dlatego musisz kupić wtedy za 300, a Diego za dostarczenie paczki (łuków) da ci 100 rudy czyli wyjdziesz na czystą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy te nowe obozy: Obóz Strażników Kopalni, Przemytników itp. są takimi samymi obozami jak Star, Nowy Obóz, to znaczy czy można się do nich przyłączyć tak jak do np. Sekty?Czy w oknie statystyk będzie widniał napis : ,,Gildia:Łowcy Orków".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 18:13, Pawciu45 napisał:

Mam pytanie czy te nowe obozy: Obóz Strażników Kopalni, Przemytników itp. są takimi samymi
obozami jak Star, Nowy Obóz, to znaczy czy można się do nich przyłączyć tak jak do np.
Sekty?Czy w oknie statystyk będzie widniał napis : ,,Gildia:Łowcy Orków".

Wiem, że do strażników koło kopalni da się bo jest zadanie na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 18:13, Pawciu45 napisał:

Mam pytanie czy te nowe obozy: Obóz Strażników Kopalni, Przemytników itp. są takimi samymi
obozami jak Star, Nowy Obóz, to znaczy czy można się do nich przyłączyć tak jak do np.
Sekty?Czy w oknie statystyk będzie widniał napis : ,,Gildia:Łowcy Orków".


tak. dostajesz też zbroje i zadania, dokładnie tak, jak to miało miejsce w ''podstawowych'' gildiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 18:17, Azrathel napisał:

tak. dostajesz też zbroje i zadania, dokładnie tak, jak to miało miejsce w ''podstawowych''
gildiach.


To jak można się dostać do Łowców Orków???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 18:19, Pawciu45 napisał:

To jak można się dostać do Łowców Orków???


tu mnie zagiąłeś, bo ŁO to chyba jedyna nowa gildia, do której nie da się przyłączyć... a może się da? nie wiem, szczerze mówiąc, MT przerabiałem zaraz po ''premierze'', więc mi się zatarło to i owo.
http://themodders.org/index.php?showforum=69
solucja, poszukaj tam odpowiedzi na swoje pytanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 18:19, Pawciu45 napisał:

> tak. dostajesz też zbroje i zadania, dokładnie tak, jak to miało miejsce w ''podstawowych''

> gildiach.

To jak można się dostać do Łowców Orków???

,,Główny quest. Rozmawiamy z Valkirem, szefem Łowców. Zleca nam znalezienie przyczyny, dlaczego w Koloni pojawia się tylu orków szczególnie Elit. Idziemy jak do wieży Xardasa, przed tym wąwozikiem z Golemami jest jaskinia po lewej. Tam widać w wejściu Elitę, który do nas zagada. Dowiemy się co i jak, zabijamy kogo trzeba i wracamy do Valkira. W środku jaskini jest teleport, o którym mówił ork, ale działa tylko w jedną stronę: orkowie mogą tutaj przybyć, ale nie mogą stąd zwiać. Valkir nam podziękuje i dostaniemy od niego pancerz łowców.,,
Po wykonaniu tego dostałem pancerz (obrona 80) i nie bardzo jest tam więcej zadań. Raczej to jakaś wielka gildia nie jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też mam pytanie...chodzi mi o jakiś bug/kod żeby dało się bez problemu zwiększyć statystyki siły i zręczności bo mnie szlak bierze że żeby mieć spodnie kopacza trzeba zwiększyć siłę a o reszcie pancerzy nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 20:10, askorti napisał:

ja też mam pytanie...chodzi mi o jakiś bug/kod żeby dało się bez problemu zwiększyć statystyki
siły i zręczności bo mnie szlak bierze że żeby mieć spodnie kopacza trzeba zwiększyć
siłę a o reszcie pancerzy nie wspomnę...


a po co bugi czy kody?
za awans na kolejny poziom doświadczenia otrzymujesz Punkty Umiejętności (czy tam Nauki, nie pamiętam), które możesz rozdysponować pomiędzy umiejętności walki określonym rodzajem oręża, manę, zręczność i siłę. by to zrobić, potrzebujesz jednak pomocy nauczycieli (chociażby Diego w SO).
nie wiem, czy to wiedziałeś, nie chcę, żeby to wyglądało tak jakbym traktował Cię jak idiotę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 20:10, askorti napisał:

ja też mam pytanie...chodzi mi o jakiś bug/kod żeby dało się bez problemu zwiększyć statystyki
siły i zręczności bo mnie szlak bierze że żeby mieć spodnie kopacza trzeba zwiększyć
siłę a o reszcie pancerzy nie wspomnę...

Na tym polega RPG. Nad rozwojem statystyk :] Kolega wyżej już Ci wyjaśnił jak w Gothicu się zdobywa statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to to ja doskonale wiem ale to nabijanie lvl. jest strasznie czasochłonne...a ja nie mam wystarczająco dużo czasu żeby łazić po całej koloni i się ze "zwierzaczkami" bawić...a poza tym w G I denerwujący jest fak że słabą bronią nie wy żądze ŻADNYCH obrażeń silniejszym przeciwnikom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak - MT jest i tak banalnie łatwy, ale jeśli mimo to chcesz używać kodów - proszę bardzo.
Najpierw wejdź w Marvina (b, wpisujesz "marvin" i znów "b"). Otwierasz konsolę za pomocą f2. Wpisujesz eab (pełna wersja - edit abilities), po czym w okienku które się otworzy, lp=99999999. Dzięki temu będziesz miał od groma punktów nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru aż tak zwiększać swoich punktów...bo to było by bez sensu...mam zamiar tylko trochę zwiększyć statystyki...bo co za dużo to nie zdrowo! a z resztą wtedy grało by się do niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 21:53, askorti napisał:

nie mam zamiaru aż tak zwiększać swoich punktów...bo to było by bez sensu...mam zamiar
tylko trochę zwiększyć statystyki...bo co za dużo to nie zdrowo! a z resztą wtedy grało
by się do niczego...


To bez sensu.Gdy zrobisz to raz będziesz mógł to zrobić drugi raz,trzeci.A gdzie tu radość z podniesienia plus jeden siły??O to chodzi w cRPG.O patrzenia jak twoja "roślinka" rozwija się .(Przynajmniej dla mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem od maga ten tajemniczy teleport i doszedłem do świątyni pradawnych. Ale nic z tamtejszej lokacji nie kapuje. Przez przypadek wlazłem w jakiś zielony teleport to mnie teleportowało gdzieś gdzie jest tak ciemno, że gó**o widać, a ja nawet pochodni nie mam. Jest tam tylko mnóstwo potworów w tym jakiś ogromny nie śmiertelny. W ogóle jest tam na przykład 6 jakiś pradawnych trolli. O co tam chodzi? Jak mam się wydostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co? Jak zużyjesz pierwszy teleport, to powinieneś się znaleźć przed zombi-pradawnym którego musisz pokonać. Kolejny przenosi Cię do kopalni, gdzie odnaleźć można między innymi wyczepistą zbroję. Po użyciu kolejnego, pojawiasz się we właściwej świątyni Pradawnych - wykonujesz tam dla nich misje.
W świątyni są dwa teleporty. Jeden prowadzi do podziemnego świata, a drugi na zewnątrz - z obu będziesz mógł skorzystać we właściwym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 08:06, Tajemnic napisał:

Co? Jak zużyjesz pierwszy teleport, to powinieneś się znaleźć przed zombi-pradawnym którego
musisz pokonać. Kolejny przenosi Cię do kopalni, gdzie odnaleźć można między innymi wyczepistą
zbroję. Po użyciu kolejnego, pojawiasz się we właściwej świątyni Pradawnych - wykonujesz
tam dla nich misje.
W świątyni są dwa teleporty. Jeden prowadzi do podziemnego świata, a drugi na zewnątrz
- z obu będziesz mógł skorzystać we właściwym czasie.

No, a ja mówie jak już jestem w świątyni. A więc mam dwa teleporty? Ja wlazłem do jakiegoś zielonego i chyba nie potrzebnie. Więc gdzie mam najpierw iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować