Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Powinieneś pogadać z Pradawnymi i rozpocząć Drogę Siedmiu Kroków. Do jaskini zejdź, dopiero jak dostaniesz zadanie od Balaraietha.
EDIT: Chodzi mi o zadanie, w którym każe Ci przynieść fiolkę krwi Ognionoścy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 09:18, Tajemnic napisał:

Powinieneś pogadać z Pradawnymi i rozpocząć Drogę Siedmiu Kroków. Do jaskini zejdź, dopiero
jak dostaniesz zadanie od Balaraietha.
EDIT: Chodzi mi o zadanie, w którym każe Ci przynieść fiolkę krwi Ognionoścy.

Więc gdzie najpierw mam iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiaj z Pradawnymi i wypełniaj dla nich zadanka. Potem siłą qesta będziesz musiał zejść do jaskini, a dopiero później Ken''udz zezwoli Ci na wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapki nie dam, ale trafić do obozu bandytów (nie przemytników) jest łatwo. Po prostu musisz iść tam, gdzie później z Diegiem będziesz zdobywał Kamień Ogniskujący. Gdzieś na prawo powinno być wejście, strzeżone przez takiego jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 20:32, Tajemnic napisał:

Mapki nie dam, ale trafić do obozu bandytów (nie przemytników) jest łatwo. Po prostu
musisz iść tam, gdzie później z Diegiem będziesz zdobywał Kamień Ogniskujący. Gdzieś
na prawo powinno być wejście, strzeżone przez takiego jednego.


To może powiesz mi jak trafić do obozu Łowców Orków????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosto - po prostu idź na terytorium orków, wejściem koło tego kolesia od "zrobią z Ciebie kotlety!". No i przed siebie - dość szybko powinieneś zauważyć taki niewielki forcik. Tam się kryją. Sprzedawanie orkowej broni Snow''owi jest naprawdę bardzo opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 20:41, Tajemnic napisał:

Bardzo prosto - po prostu idź na terytorium orków, wejściem koło tego kolesia od "zrobią
z Ciebie kotlety!". No i przed siebie - dość szybko powinieneś zauważyć taki niewielki
forcik. Tam się kryją. Sprzedawanie orkowej broni Snow''owi jest naprawdę bardzo opłacalne.


A po drodze nie ma żadnych greenskins??Żebym na coś nie wpadł, bo mam 6lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, to jest tak, że najpierw jest niewielka horda orkowych psów czy czegoś pokrewnego, a potem stoi sobie jeden czy dwa orksy. Sporo greenskinów (chciaż do Gothica pasowałoby raczej greyskinów) jest tuż przed obozem Łowców, ale, że to nie byle jacy twardziele, to dadzą sobie radę. Ogólnie droga niezbyt miła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 20:53, Tajemnic napisał:

To znaczy, to jest tak, że najpierw jest niewielka horda orkowych psów czy czegoś pokrewnego,
a potem stoi sobie jeden czy dwa orksy. Sporo greenskinów (chciaż do Gothica pasowałoby
raczej greyskinów) jest tuż przed obozem Łowców, ale, że to nie byle jacy twardziele,
to dadzą sobie radę. Ogólnie droga niezbyt miła :)


A uda się przebiec z miksturką przyspieszenia, bo jedną "pożyczyłem" od alchemika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 20:57, Tajemnic napisał:

Koło orków - z pewnością. Ale radziłbym użyć "przemiany w wilka", bo tych piesków jest
od cholery i nazad.


Ok, to już wszystko wiem. Wielkie dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, tylko że jak ja wbiegłem do obozu Łowców Orków ścigany przez wszystkich orków z jaskini z portalem, to żaden nawet palcem nie kiwnął. Rozwalili orków dopiero wtedy, kiedy jeden elita zaatakował ich przywódcę. Ogólnie w MT NPC pozostawiają wiele do życzenia. Inne przykłady? W obozie przed kopalnią zaatakował mnie strażnik z SO (był tam jeden w tawernie chyba). Kiedy mnie uderzył Siekacz zaatakował MNIE mówiąc coś w stylu: "Nikt nie będzie atakował moich kumpli". Uciekłem, bo Siekacz silny jest. Kiedy się oddaliłem on i paru innych strażników zabili strażnika z SO, wyciągnęli kusze i zaczęli do mnie strzelać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś powiedzieć jak przedostać się obok tej chmary wilków w Queście o odprowadzeniu jakiegoś tam gostka do sekty? bo patrze a tych wilków jest co najmniej 30...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:53, askorti napisał:

może mi ktoś powiedzieć jak przedostać się obok tej chmary wilków w Queście o odprowadzeniu
jakiegoś tam gostka do sekty? bo patrze a tych wilków jest co najmniej 30...:(


A którego gostka i do jakiej sekty??Fanatyków czy tych normalnych z bagna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to temat tylko o MT, ale myslę, że tu uzyskam pomoc. Gdzie moge pobrać poniższe mody:
- Stranded
- Piratenleben
- Jaktyl
Wszystkie są z Gothic II/NK
jak ktoś zna to proszę o linki do pobrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo błędów i bugów Mroczne Tajemnice dają radę. Zdecydowanie! Długo nie zapomnę walki z czterema jaskiniowymi trollami na raz (i wygrałem!) i walki z Kamienną Bestią (miałem ponad 800 HP, pancerz generała Jakmutam, Koronę Ognia i Pierścień Łowców Orków, a i tak jedno trafienie płomieniem i leżałem) w Podziemnym Świecie.
Mimo wszystko mam pewne problemy z questami dla Pradawnych. Koniecznie muszę zabić Ognionoścę? Chcę być Wybrańcem Innosa, a przecież ta bestyjka to jego pupilek. Nie mogę po prostu powiedzieć Ken''Udzowi o zdradzie Beliaretha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować