Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2008 o 20:52, Tajemnic napisał:

No to najpierw reset kompa. Jak nie pomoże - reinstall MT. Zostaw sobie oczywiście sejwy. A
jak i to nic nie da... Cóż - reinstall podstawki i MT.

Restart kilka razy nie pomagał więc pora na reinstalację MT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dokładnie jest ten Gilbert? Wspinam się na pierwszą skałę drogi wlazłem na sam szczyt i nic nie ma. Może to ktoś zaznaczyć na mapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 15:05, adi54 napisał:

Tak się zastanawiam czy sobie tego nie ściągnąć, a to test po polsku???? Albo jakieś spolszczenie.


To jest polski mod. Z tego co widzę to ma dużo błędów ;p Osobiście w niego nie grałem bo czekam aż wyjdą MT z dubbingiem które są w fazie testów. Jak chcesz możesz teraz ściągnąć ,ale nowe postacie bedą tylko miały tekst nad głowami i będą ruszać buzią ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 15:11, mlynar911 napisał:

> Tak się zastanawiam czy sobie tego nie ściągnąć, a to test po polsku???? Albo jakieś spolszczenie.

>

To jest polski mod. Z tego co widzę to ma dużo błędów ;p Osobiście w niego nie grałem bo czekam
aż wyjdą MT z dubbingiem które są w fazie testów. Jak chcesz możesz teraz ściągnąć ,ale nowe
postacie bedą tylko miały tekst nad głowami i będą ruszać buzią ;p

Ale te linki mi coś nie chodzą. A tobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 15:22, adi54 napisał:

No nie idzie. Pisze coś tam że plików nie czy coś. I pełno reklam. Opczaiłem wszystkie serwery.


http://www.sendspace.com/file/ql12bd

Tu się da ściągnąć. Tylko że darmowe limity na dziś się już wyczerpały. Wybacz, ale nie wiem kiedy bedzię można coś stamtąd ściagać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wejść to tej jaskini/skrytki tego kolesia Morlaga ( czy jakoś tak ) w tym obozie przy kopalni? I gdzie jest strażnik na o co mięso dawał kopaczom ten z tym pierścieniem co zaginął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Solucja misji z jaskinią:
Dziwna jaskinia

Morghar jest ciekawy co znajduje się w skrytce Melkora. Zleca nam zadanie dowiedzenia się co tam jest. Klucz do jaskini ma kopacz Nest w jaskini z zębaczem. Po wyjściu z kryjówki możemy już powiedzieć Morgharowi co znajduje się w tajemniczej skrytce.

Ale gdzie jest ta jaskinia z zębaczem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, a raczej znowu (arrrrgh!!!) instaluje MT.Czy ktoś mógłby mi podać sposób, który umożliwia szybkie przeskoczenie do fabuły moda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 10:42, askorti napisał:

mam pytanko...gdzie jest ten krawiec dla Fisk''a? bo nie wiem gdzie go znaleźć...

To jeden z najemników polujących niedaleko Starego Obozu. Na początku gry ich mijasz idąc do SO. To Drax albo ten obok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zauważyliście ile tam humoru pododawali ? xD Np łowca orków o imieniu Majewski Show albo broń Siekacza czyli Baseball Rozpierduchy :D Ale nie spodziewałem się, że możemy jako broń mieć... pluszowego misia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a u was też jest bug że broń jakoś dziwnie wygląda? bo u mnie broń dodatkowa(której nie było) jest płaska o dużej powierzchni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem właśnie tego moda i jak się wczytuje już gra to wywala mnie do systemu. Zainstalowałem patcha 1.03 i nic. A trzeba mieć jeszcze G2+NK zainstalowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 16:05, adi54 napisał:

Ściągnąłem właśnie tego moda i jak się wczytuje już gra to wywala mnie do systemu. Zainstalowałem
patcha 1.03 i nic. A trzeba mieć jeszcze G2+NK zainstalowane??


ten mod jest do 1 części. Musisz włączyć kilka razy za 2 razem bedzie dobrze. Dużo ludzi tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda? Bo chyba w takiej Pożodze chociażby to dość naturalne. Ale jeśli i przy każdej innej też - drobny bug albo czkawka engine''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować